Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Boskie tarcze PvP


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#16 Majestatyczny

Majestatyczny

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2167 postów
  • Dołączył nie, 08 sty 12
  • MiastoOkolice O-ki. ;)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Majestat.
  • Gildia:σвσנєтиιє ♥
  • Królestwo:Chunjo
  • Gadu-Gadu:T


Napisano 17 marzec 2013 - 21:11

Popieram up. W sensie. Thorinosa, TiiLii, Węża,Maupke, Vampa i Anirmesowatego. Co do nowej mapy... zeby na nią chodzić trzeba mieć kasę.. Bo medale teraz chodzą po ok. 40-50b + 100b na wejscie. Szkaty Nagini i Azra bedą za chwile nic nie warte. Wychodząc z mapy z ulepszaczy ma sie po 70-90b.


Użytkownik Majestatyczny edytował ten post 17 marzec 2013 - 21:12

Dołączona grafika


' Click, Click, Bang! '


#17 ღ кєиѕнι ღ

ღ кєиѕнι ღ

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Dołączył śro, 02 sty 13
  • Miasto♥ Obojetnie ♥

Napisano 17 marzec 2013 - 21:13

nie wiem Sindbad może ja mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem ale :

 

Koszt Ulepszenia Boskiej Tarczy PVP 0 to Czerwony Ying-Yang (110) +
Wartościowa moneta 600 (110) + Korona Króla (110) szansa ulepszenia 60%

 

 

http://www.forum.vir...45-nowe-tarcze/

 

no więc chyba nie ma 100% -_-

 

wiadomo że każda decyzja administracji ma swoje dobre i złe strony... ale weź pod uwagę sam robiłeś broń virtualną Ty i Twoi koledzy i koleżanki z gildii również więc wiesz ile poszło na to szkat nerwów i w ogóle... hmm możliwość kupienia broni w is już na +10 do włożenia kd i wbicie bonów pewnie to pójście na łatwiznę i oszczędzenie masę nerwów... o ile dobrze pamiętam ( nie chce mi się teraz zaglądać do IS ) cena jest podobna do ceny lodowego feniksa wydaje mi się że mało trochę jeżeli już za taką broń :rolleyes: 

nawiązując do wypowiedzi Thorinosssa masz rację niestety w takowe bronie nie da się wbić 2x ludzi więc powiem Ci skromnie cieszę się że spaliłam tyle szkat by mieć to co mam z takimi a nie innymi bonami :D

Vampired koszt zrobienia tarczy jest spory niestety... ktoś kto robi broń virtuala musi własnie decydować na co stracić owe szkaty czy na podbicie broni o kolejny up czy może na zrobienie tarczy -_- już nie wspomnę że posiadając owe monety i Ying-yang znów musi wybierać czy robić tarczę czy dalsze misje do biologa...

tak wiem wiem nie można mieć wszystkiego naraz ale niestety ulepszaczy na tarcze bądź biolog jest mało i zebranie takiej ilości jest trudne... nie chodzi tu o narzekanie ;) ja tam nie jestem za znacznym ułatwianiem gry :rolleyes: ale utrudnianie jej do przesady też jakoś w pewnym sensie mnie zniechęca do grania :mellow:
 a szkoda bo serwer fajny i ludzie na nim tez :wub:


  • ♥Wąż♥ lubi to

[color=#40e0d0;]ღ[/color][color=#800080;][font="'comic sans ms', cursive;"]Kenshi [/color][/font][color=#40e0d0;]ღ[/color]

[color=#ff8c00;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color][/font][color=#0000cd;][font="'comic sans ms', cursive;"] Obojętnie[/color][/font][color=#ffa500;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color][/font]

[color=#ff0000;]♥ ღ [/color][color=#ff0000;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color] Ten Najlepszy[/font] [color=#ff0000;]ღ[/color] [color=#ff0000;]♥[/color]


#18 Ragerr & Southpaw♥™ツ

Ragerr & Southpaw♥™ツ

    Ragerr™

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2090 postów
  • Dołączył śro, 24 sie 11
  • MiastoZamość
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 marzec 2013 - 21:40

Z tego co wiem juz na tym serwie maja boskie tarcze pvp jest 1 albo 2. Z is przelewem 150zl jak sie nie myle. A co do ulepszaczy GM napisal ze drop bedzie z nowych chyba "mobow" ing yang czy cos takieg xd ale z deczka tez z biologiem i cos wam powiem teraz tarcze potem branza albo kolce itd. I te same ulepki pewnie.

[color=#ff0000;]Nick: :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;] [/color][color=#ff0000;]Ragerr™ :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;]  / Commando[/color]

[color=#0000ff;]Lvl: 255 / 255[/color]

[color=#00ffff;]Krolestwo: Chunjo / Chunjo[/color]

[color=#00ff00;]Gildia: Bajlandoo [/color]

[font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;] :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color][font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;]GOOD BYE!!!!!! :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color]


#19 ♥Wąż♥

♥Wąż♥

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Dołączył pią, 13 kwi 12

Napisano 17 marzec 2013 - 22:10

12570727059688163526.jpg

 

 

Tarcza oczywiście z IS. Bez tego ktoś musiałby dropić ulepy pół roku jakby dropił SAM .


Użytkownik ♥Wąż♥ edytował ten post 18 marzec 2013 - 09:56


#20 Acanti

Acanti

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Dołączył pon, 11 lip 11
  • MiastoZadupie City
  • Płeć:Kobieta

Napisano 18 marzec 2013 - 06:52

do tego jeszcze te bronie virtualmt2+10 w is ...

 

 

a te bronie +10 myslalem ze to zart a tu sie okazuje ze za tydzien jakies pieprzone dzieci is'u beda chodzily w broniach +10 a ja od 2miesiecy mecze sie zeby na +9 zrobic

 

 

Akurat się teraz dowiedziałem, że te Bronie Virtual +10 są dostępne w Is... ludzie, na Boga, każdy się męczy ze zrobieniem ich, chodzi na bossiki i wgl ulepsza, no nie oszukujmy się, każdy się stara tak ? . A tu patrz, ktoś sobie w Is'a załaduje i już ma taką +10 .. jak dla Mnie to z deczka nie sprawiedliwe, co do tarcz, to dla Mnie też niewykonalne niestety .... Teraz robię zbroję i łuk w zwysz, a jak sobie pomyślę co to za ulepszacze i jaką ilość ich trzeba na zrobienie Tarczy PVP 0 która nie daje żadnych bonów to aż Mnie troszke zniechęca to wszystko ..; f

 

 

Tarcze tarczami , prędzej czy pózniej się jakoś to zrobi , ale to ze ludzie się męczyli i palili po 100 razy bron na +6 +7 itp ........ a tu teraz w is jest +10 i jakies za przeproszeniem neo moze to miec bo ma bogatych starych lub coś to czyste przegięcie, troche szacunku dla graczy którzy robią eq sami i się z tym meczą po kilka miesięcy... Moja propozycja : na nowa tarcze 100% na ulepszenie, jak ktoś nazbiera up to niech ma pewność że będzie mieć tą tarcze bo ulepszacze są niebotycznej ilosci , natomiast bronie powinny być z isu wycofane i takie jest moje zdanie

 

 

 

Dyskusja dyskusją ale dlaczego obrażacie graczy , dzięki którym wielu z Was ma szansę dostać się na Niebiosa oraz pozostałe mapki gdzie jedną z form zapłaty jest medal portalu . A kd+8/9 ? Ilu z Was posiada kd siły ^^ które nie dropi na mapie metin 130 .. Spójrzcie na swoje zbrojeczki i bronie a następnie proszę pomyśleć " W czym ja bym chodził/chodziła gdyby nie te . . jak Wy to nazywacie - "Neo mające bogatych rodziców " , " Piepr**ne dzieci ISu" ? A ile czasu wielu z Was by straciło na ulepszanie kd do +8 ( nawet nie wspominam o 9 ) ?

Zastanawia mnie co przez Was przemawia? Fakt , że pracuję i wydaje SWOJE WŁASNE PIENIĄŻKI  nie tylko na rachunki , zakupy .. ale również na własną przyjemność . Jedni wydają na imprezy , alko itp - pozostaje chudy portFFeLLo i kac na drugi dzień  A inni przeznaczą na grę-konto chudnie ale jaką My ISowcy mamy radochę z zakupionego przedmiotu , który nie przemija wraz z wekendem :)  

 

Co do ilości ulepek - w/w potrafi się szybko znudzić [ pozostałe dropowiska też ] dlatego RESPECT dla tych , którzy tam są codziennie po kilkanaście razy .

Wy narzekacie na ogromne koszty oraz ilość potrzebnych ulepek na zbrojki 240/250 , bronie Virtualmt2 czy też Boskie tarcze [ a myślę , że administracja ma jeszcze wiele pomysłów w zanadrzu ]  a Wiecie ,że  inni gracze tylko posiadający znacznie niższe LvLe , smocze eq i słaby zasób złota w sakiewce borykają się podobnymi problemami .. w sumie takie same .. ulepszanie zbrojki kosztuje grubą kasiorkę , masę pereł ,broszek .. nie wspominając już o kawałkach kamienia .. a w grotach zawsze toczyły się walki o spoty -każdy z Nas to przechodził i powinien pamiętać. 

 

Dostrzegacie różnice miedzy sobą a mniejszymi LvLami?

Wy możecie w spokoju dropić na w/w czy niebiosach a kiedy sobie ksuliście mumie na lodowej została wprowadzona mapka na którą spora większość mogła sobie pozwolić (koszt wejścia) .Więc ponownie dropicie sobie w spokoju , nawet rudy możecie pokopać.

A niskie LvLe ? Skazani są na wielogodzinne dropienie yang by wymieszać coś ciekawego lub kupić ,żeby ulepszyć "jakotaką" broń [broń dzięki której Wy ponad rok temu byliście "pro"] musi posiadać sporo perełek itp. z Groty ..hmm.. tylko jak dropnąć cokolwiek skoro co parenaście minut ktoś przyjdzie odbić spota , ksuć ,podkradać drop lub poprostu coś w stylu "przejeżdżałem i stoi taki to go machnąłem bo śmiesznie padają " a także zabijanie 4 FUN (podniosłem/łam sobie EGO bo uciupałem 100LvL -sam/a posiadam 180) .

 Pali tak samo na 100 LvLu jak i na 254 LvLu.. Tylko , że Wasze niektóre bronie oraz zbrojki już na starcie miały pokaźny % na ulepszenie , potem został podniesiony jeszcze tyciu.

Wszystko Wam "Bee"  : Admin się napracował nad kilkoma ostatnimi nowościami w tym zbrojki , On dla Was info o niespodziance a Wy odrazu pocisk ponieważ ten i tamten nie ma ciuszka na 240 , niski % ulepszania , ulepy nie dropią , smok nie chce umrzyć A że za oknem akurat deszcz leje to już tak przy okazji zgonimy .

 

Choć raz widząc w dziale ogłoszenia info o nowości [item,mapa,mob,boss,drop-cokolwiek] , które są robione z myśla o Nas graczach - Zamiast doszukiwać się podstępu i zakładać temat z wyrzutami itp. Może trafi się kiedyś temat z podziękowaniem.. :)  


  • Axel ^^ i SindBad lubią to

#21 Kubus;33

Kubus;33

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 201 postów
  • Dołączył sob, 09 lut 13
  • MiastoYyy Most ? :D

Napisano 18 marzec 2013 - 07:21

Każdy się tutaj stara itp. A jaki dzieciak załaduję sobie is za 150 zł czy tam ile i juz ma +10 ... Totalne przegięcie


Narazie nie gram Stop



Pomogłem ? Proszę o lajka : )


#22 Acanti

Acanti

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Dołączył pon, 11 lip 11
  • MiastoZadupie City
  • Płeć:Kobieta

Napisano 18 marzec 2013 - 08:35

KaZze zazdrościsz tego , że zamiast iść do baru przepić wypłatę to chętniej inwestuję w grę po której przynajmniej kaca nie ma ^^



#23 ღ кєиѕнι ღ

ღ кєиѕнι ღ

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Dołączył śro, 02 sty 13
  • Miasto♥ Obojetnie ♥

Napisano 18 marzec 2013 - 09:06

Justynka ale chyba nie do końca zrozumiałaś, ponieważ nie chodzi o to że są te jak je nazwano "dzieci IS" które inwestują w ten serwer dzięki którym mamy to co mamy czyli medale portalu, różnego rodzaju KD itp. Tu chodzi o problem jakim jest dodanie Virtualnych broni na +10 do IS. Możesz mi wierzyć lub nie ale zrobienie broni na +10 nie jest łatwe bo wymaga wiele pracy nerwów i czasu w szczególności kiedy w okresie gdzie większa część graczy którzy się tu jak narazie wypowiedzieli robili te bronie gdy było tylko ww i spoty na Mapie Metin i Pustyni nie było wspaniałej mapy z respem 50 szt nagini i śmierci oraz 10 azraeli ( jesteśmy bardzo wdzięczni administracji za dodanie owo wspomnianej mapy). Dlatego nie dziwi mnie oburzenie graczy że ktoś męczył się tyle czasu a broń na 9 a ktoś zainwestuje koło 250 złotych i ma to samo w ciągu kilku minut. Mam łuk jaki mam i jestem dumna z tego że ma takie a nie inne bony że męczyłam się tyle czasu by mieć taki + a nie inny i jak mówiłam nie mam nic do ludzi którzy ładują w IS bo to dzięki nim między innymi istnieje też ten serwer. Tylko że trochę mi szkoda że ktoś z taką łatwością będzie miał to na co ja pracowałam przez ostatnie kilka miesięcy i nie tylko ja bo i pozostali gracze. Już nie wspominając o tym że taki osobnik który zakupi ową broń w IS ( celowo nie napisałam dziecko bo wiem że nie tylko "dzieci bogatych rodziców" inwestują w IS ale też ludzie którzy pracują) potrafi pokonać Cię w pvp i bezczelnie powiedzieć "tyle grasz a gów* masz" gdzie on niestety nie zna bólu dropienia szkat na ww tylko zna opcję "wyślij przelew" i zakupuje swoje "pro eq" w IS i potrafi Cię wyśmiać... trochę niesprawiedliwe dla graczy z WIELKIM stażem na tym serwerze a zapewne Ty jak i ja znamy ich masę... No sorry ale jak ma się czuć ktoś kto gra 2 lata ma dobre eq bo ma full boskie broń virtuala na jakies 8 do 12 zbroję na 240 itp jak ktoś inny mając zasobny portfel i tak jak to napisałaś "nie wydaje kasy na zabawy alkoholowe po których męczy go tylko kac a inwestuje w IS" ma to samo co gracz z takim stażem. Przykre -_-


  • Mlecyk, Rosierek i Mälstrom lubią to

[color=#40e0d0;]ღ[/color][color=#800080;][font="'comic sans ms', cursive;"]Kenshi [/color][/font][color=#40e0d0;]ღ[/color]

[color=#ff8c00;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color][/font][color=#0000cd;][font="'comic sans ms', cursive;"] Obojętnie[/color][/font][color=#ffa500;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color][/font]

[color=#ff0000;]♥ ღ [/color][color=#ff0000;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color] Ten Najlepszy[/font] [color=#ff0000;]ღ[/color] [color=#ff0000;]♥[/color]


#24 Polifen

Polifen

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 120 postów
  • Dołączył pią, 10 sie 12
  • Miasto?
  • Hobby:Sport, muzyka

Napisano 18 marzec 2013 - 09:34

Nieee no to już przesada... Virtuale + 10 w is, tarcze też w is ? No teraz czekamy na szkate za 200 zł z której będzie dropiło 1k szkat smierci, nagini i około 200 szkat azraela... I co dalej, zbroje na 240lv już są to możemy się spodziewać też zbroi na 250 lv w is ? Coraz bardziej odpycha mnie ten serwer...


Dziewczyna kazała mi wybierać Albo ona, albo siłownia. Czasami tęsknie za Kasią


#25 Acanti

Acanti

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Dołączył pon, 11 lip 11
  • MiastoZadupie City
  • Płeć:Kobieta

Napisano 18 marzec 2013 - 09:51

No pojawia się w IS coś za 200 czy 250 zł . NA chłopski rozum pomyślcie.. poprzypominajcie sobie wiadomości z TV [napewno jesteście bardziiej na bieżąco niż ja]  . . Czy patrząc na sytuacje jaka panuje w Polsce.. brak miejsc pracy.. % bezrobocia wzrasta każdego dnia.. i wiele ..wiele.. o czym nie warto pisać bo wstyd.. Do rzeczy .. więc przez chwilkę spoglądając na obecny stan tego co wymieniłam wcześniej , sądzicie ,że skoro w IS pojawia się mieczyk Virtualmt2 +10 za te.. ile?200-250zł?  to nagle na serwie zrobi się wysyp Virtuali z ISu ? TV kłamie i wszyscy zarabiają 5x wiecej tak? Wystarczyło obserwować sytuacje jak pojawiły się lodowe w IS.. też straszna krzywda bo w IS a na grze ile osóbek miało? Z 10 chociaż? no może 20.. niech Wam będzie..  

 

Nie sądzę by rozsądny ludź był na tyle szurnięty ( no chyba ,że ma się własna firmę ; pracuje za granicą ; zdobywa kase dzięki przestępstwom )  by kupować całe eq jakie się pojawia w IS.. Zbrojka ? miecz? fenek ? jakaś biżuteria do kompletu żeby dydki nie były gołe - wg cen jakie podawaliście .. niewiem czy by się to zmieściło  w 2 tys.zł  ^^  



#26 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 18 marzec 2013 - 10:01

No dobra.....Ale bez przesady Virtual+10 kosztuje 650k sm ( okolo 250 zl ) a np.Blekitne ostrze 863k sm ( okolo 300 zl ) I powiedzcie mi czy to ma sens?......


  • Rosierek, Aruu i ღ кєиѕнι ღ lubią to

#27 kotek

kotek

    ZDRADZIECKA MORDA!

  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Dołączył nie, 18 mar 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoMalbork
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Robert
  • Płeć:Mężczyzna
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Mruk


Napisano 18 marzec 2013 - 10:53

No dobra.....Ale bez przesady Virtual+10 kosztuje 650k sm ( okolo 250 zl ) a np.Blekitne ostrze 863k sm ( okolo 300 zl ) I powiedzcie mi czy to ma sens?......

dobrze rozumiem? chcesz błękita sobie kupić że interesujesz się jego ceną? ^^


  • Mälstrom lubi to
Morda zdradziecka.

#28 Gotenks

Gotenks

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 877 postów
  • Dołączył sob, 13 paź 12
  • Miastom1 xd
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 marzec 2013 - 11:08

do tego nie ma tarczy odp woj , ninja ,sura. ;) Zawsze jest szaman. ;)



#29 Mälstrom

Mälstrom

    Inteligent

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1806 postów
  • Dołączył sob, 19 maj 12
  • MiastoDom starców
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Malstrom
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 18 marzec 2013 - 11:10

właśnie trochę szkoda, że są tam te bronie :(

wszak serwer utrzymywał się, gdy jeszcze ich nie było w IS....


[color=#a9a9a9;][font="georgia, serif;"]Don't expect for others help. In the end we are always alone. There will survive only those who know how look themselves after.[/color][/font]


#30 Gotenks

Gotenks

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 877 postów
  • Dołączył sob, 13 paź 12
  • Miastom1 xd
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 marzec 2013 - 11:36

Kto normalny ładuje w grę 300zł. ? Nwm ja gram dla przyjemności i przez te 4 lata mojej przygody w metka nie wydałem ani zł. ;) Nawet na Plu gdzie bez isa wbiłem 75 lv. ; >






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych