Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Boskie tarcze PvP


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#31 ღRBDღ

ღRBDღ

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 78 postów
  • Dołączył pon, 11 lut 13

Napisano 18 marzec 2013 - 11:53

do tego nie ma tarczy odp woj , ninja ,sura. ;) Zawsze jest szaman. ;)

Same 100 by latały gdyby nie taki denny bon jak szaman :D

tarcza i tak umożliwia bycie wręcz nieśmiertelnym na wojnach itp ,o ile wie się gdzie co umieścić aby wszystko stykało :)


Nick:RBD Lvl:254 Klasa:Szaman Gildia Euforia Kochanie : Powiedziałbym że Kochanka <3

#32 Gotenks

Gotenks

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 877 postów
  • Dołączył sob, 13 paź 12
  • Miastom1 xd
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 marzec 2013 - 12:29

Same 100 by latały gdyby nie taki denny bon jak szaman :D

tarcza i tak umożliwia bycie wręcz nieśmiertelnym na wojnach itp ,o ile wie się gdzie co umieścić aby wszystko stykało :)

 

byłyby max 90 % :D Ale wiesz wejdzie new biżu  i wtedy to się all wyrówna. ;)

oczywiście mówię o pakiecie 70/70/70/10


Użytkownik Gotenks edytował ten post 18 marzec 2013 - 12:34


#33 мαυρкα ♥

мαυρкα ♥

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 116 postów
  • Dołączył czw, 21 lut 13
  • MiastoEuforia ♥
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 marzec 2013 - 12:40

W dupie byłeś gówno widziałeś...


Dołączona grafika

#34 Vampired

Vampired

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Dołączył śro, 17 sie 11
  • Płeć:Kobieta

Napisano 18 marzec 2013 - 12:40

Dyskusja dyskusją ale dlaczego obrażacie graczy , dzięki którym wielu z Was ma szansę dostać się na Niebiosa oraz pozostałe mapki gdzie jedną z form zapłaty jest medal portalu . A kd+8/9 ? Ilu z Was posiada kd siły ^^ które nie dropi na mapie metin 130 .. Spójrzcie na swoje zbrojeczki i bronie a następnie proszę pomyśleć " W czym ja bym chodził/chodziła gdyby nie te . . jak Wy to nazywacie - "Neo mające bogatych rodziców " , " Piepr**ne dzieci ISu" ? A ile czasu wielu z Was by straciło na ulepszanie kd do +8 ( nawet nie wspominam o 9 ) ?

Zastanawia mnie co przez Was przemawia? Fakt , że pracuję i wydaje SWOJE WŁASNE PIENIĄŻKI  nie tylko na rachunki , zakupy .. ale również na własną przyjemność . Jedni wydają na imprezy , alko itp - pozostaje chudy portFFeLLo i kac na drugi dzień  A inni przeznaczą na grę-konto chudnie ale jaką My ISowcy mamy radochę z zakupionego przedmiotu , który nie przemija wraz z wekendem :)  

 

Co do ilości ulepek - w/w potrafi się szybko znudzić [ pozostałe dropowiska też ] dlatego RESPECT dla tych , którzy tam są codziennie po kilkanaście razy .

Wy narzekacie na ogromne koszty oraz ilość potrzebnych ulepek na zbrojki 240/250 , bronie Virtualmt2 czy też Boskie tarcze [ a myślę , że administracja ma jeszcze wiele pomysłów w zanadrzu ]  a Wiecie ,że  inni gracze tylko posiadający znacznie niższe LvLe , smocze eq i słaby zasób złota w sakiewce borykają się podobnymi problemami .. w sumie takie same .. ulepszanie zbrojki kosztuje grubą kasiorkę , masę pereł ,broszek .. nie wspominając już o kawałkach kamienia .. a w grotach zawsze toczyły się walki o spoty -każdy z Nas to przechodził i powinien pamiętać. 

 

Dostrzegacie różnice miedzy sobą a mniejszymi LvLami?

Wy możecie w spokoju dropić na w/w czy niebiosach a kiedy sobie ksuliście mumie na lodowej została wprowadzona mapka na którą spora większość mogła sobie pozwolić (koszt wejścia) .Więc ponownie dropicie sobie w spokoju , nawet rudy możecie pokopać.

A niskie LvLe ? Skazani są na wielogodzinne dropienie yang by wymieszać coś ciekawego lub kupić ,żeby ulepszyć "jakotaką" broń [broń dzięki której Wy ponad rok temu byliście "pro"] musi posiadać sporo perełek itp. z Groty ..hmm.. tylko jak dropnąć cokolwiek skoro co parenaście minut ktoś przyjdzie odbić spota , ksuć ,podkradać drop lub poprostu coś w stylu "przejeżdżałem i stoi taki to go machnąłem bo śmiesznie padają " a także zabijanie 4 FUN (podniosłem/łam sobie EGO bo uciupałem 100LvL -sam/a posiadam 180) .

 Pali tak samo na 100 LvLu jak i na 254 LvLu.. Tylko , że Wasze niektóre bronie oraz zbrojki już na starcie miały pokaźny % na ulepszenie , potem został podniesiony jeszcze tyciu.

Wszystko Wam "Bee"  : Admin się napracował nad kilkoma ostatnimi nowościami w tym zbrojki , On dla Was info o niespodziance a Wy odrazu pocisk ponieważ ten i tamten nie ma ciuszka na 240 , niski % ulepszania , ulepy nie dropią , smok nie chce umrzyć A że za oknem akurat deszcz leje to już tak przy okazji zgonimy .

 

Choć raz widząc w dziale ogłoszenia info o nowości [item,mapa,mob,boss,drop-cokolwiek] , które są robione z myśla o Nas graczach - Zamiast doszukiwać się podstępu i zakładać temat z wyrzutami itp. Może trafi się kiedyś temat z podziękowaniem.. :)  

 

Najwidoczniej pomyliły Ci się tematy bo nie widzę abym wspiminał coś o Item Shop , temat został założony aby gracze mogli podyskutować o ulepszaczach na nowe tarcze a wątpie żeby komukolwiek chciało się czytać Twoją lekturkę o zarabianiu pieniędzy w życiu prywatnym.


  • Cluey lubi to

#35 Vampired

Vampired

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Dołączył śro, 17 sie 11
  • Płeć:Kobieta

Napisano 18 marzec 2013 - 12:42

Pozatym dział propozycje jest troche wyżej, dlatego też gdybym chciał się pożalić na pewno nie pisał bym tego tutaj


Użytkownik Vampired edytował ten post 18 marzec 2013 - 12:59


#36 Gotenks

Gotenks

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 877 postów
  • Dołączył sob, 13 paź 12
  • Miastom1 xd
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 marzec 2013 - 12:55

W dupie byłeś gówno widziałeś...

 

 

Nie, nie byłem. :) może ty. ? Nie rób z sb wielkiego pana tego serwera. :) Nie bd zaczynał z tobą bo to nie ma sensu. :)

Zawsze jest TS. :) Więc na drugi raz 3 maj twarz w dupie czyli tam gdzie lubisz. :)

Pozdrawiam i powodzenia Ci życzę w ogarnięciu się...



#37 мαυρкα ♥

мαυρкα ♥

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 116 postów
  • Dołączył czw, 21 lut 13
  • MiastoEuforia ♥
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 marzec 2013 - 13:08

Mam rozumieć, że chcesz podyskutować na ts ? Jejjj serdecznie zapraszam na kanał 74. Do 24 jestem :) To, że grałeś na zasranym pl nie robi Cie mistrzem, i nie myśl sobie, że dużo wiesz o virtualu bo z tego co czytam to " gówno wiesz " zresztą to co napisałem wyżej jest prawdą.Nie robię z siebie pana  servera ale to nie ja wysyłałem po 10 pw o pytałem się jakie eq jest dobre to pvp tylko Ty . I jeżeli Ciebie zaspakaja anal to bardzo mi miło, osobiście wolę zamoczyć w kimś innym niż tak jak w Twoim wypadku wyciąć kilka żeberek i się schylać .

Pozdrawiam


Użytkownik мαυρкα ♥ edytował ten post 18 marzec 2013 - 13:09

  • Ragerr & Southpaw♥™ツ lubi to
Dołączona grafika

#38 ღRBDღ

ღRBDღ

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 78 postów
  • Dołączył pon, 11 lut 13

Napisano 18 marzec 2013 - 13:10

Nie, nie byłem. :) może ty. ? Nie rób z sb wielkiego pana tego serwera. :) Nie bd zaczynał z tobą bo to nie ma sensu. :)

Zawsze jest TS. :) Więc na drugi raz 3 maj twarz w dupie czyli tam gdzie lubisz. :)

Pozdrawiam i powodzenia Ci życzę w ogarnięciu się...

Gotenks nie cwaniacz bo latales za mną pół dnia abym 70/70/70 powiedział jak zrobić


Nick:RBD Lvl:254 Klasa:Szaman Gildia Euforia Kochanie : Powiedziałbym że Kochanka <3

#39 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 18 marzec 2013 - 13:24

dobrze rozumiem? chcesz błękita sobie kupić że interesujesz się jego ceną? ^^

 

Nie chce :D



#40 Gotenks

Gotenks

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 877 postów
  • Dołączył sob, 13 paź 12
  • Miastom1 xd
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 marzec 2013 - 13:40

Mam rozumieć, że chcesz podyskutować na ts ? Jejjj serdecznie zapraszam na kanał 74. Do 24 jestem :) To, że grałeś na zasranym pl nie robi Cie mistrzem, i nie myśl sobie, że dużo wiesz o virtualu bo z tego co czytam to " gówno wiesz " zresztą to co napisałem wyżej jest prawdą.Nie robię z siebie pana  servera ale to nie ja wysyłałem po 10 pw o pytałem się jakie eq jest dobre to pvp tylko Ty . I jeżeli Ciebie zaspakaja anal to bardzo mi miło, osobiście wolę zamoczyć w kimś innym niż tak jak w Twoim wypadku wyciąć kilka żeberek i się schylać .

Pozdrawiam

 

Oj Oj Oj. :) Znajdę czas wbije na TSa. :)

 

 

 

Gotenks nie cwaniacz bo latales za mną pół dnia abym 70/70/70 powiedział jak zrobić

 

RBD ja nie cwaniakuje... że mam mniejszy lv i słabsze eq to nie znaczy ze dam sobą pomiatać. :)

Wiem pomogłeś mi jako jedyny z tych pieprzonych 254 lvl i bardzo to doceniam. :) Niech Ci bóg w dzieciach wynagrodzi. :)

PS: To nie było pól dnia ;P


Użytkownik Gotenks edytował ten post 18 marzec 2013 - 13:40


#41 levy80

levy80

    Sławny Pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Dołączył czw, 21 lip 11

Napisano 18 marzec 2013 - 13:48

W dupie byłeś gówno widziałeś...

 

 

Mam rozumieć, że chcesz podyskutować na ts ? Jejjj serdecznie zapraszam na kanał 74. Do 24 jestem :) To, że grałeś na zasranym pl nie robi Cie mistrzem, i nie myśl sobie, że dużo wiesz o virtualu bo z tego co czytam to " gówno wiesz " zresztą to co napisałem wyżej jest prawdą.Nie robię z siebie pana  servera ale to nie ja wysyłałem po 10 pw o pytałem się jakie eq jest dobre to pvp tylko Ty . I jeżeli Ciebie zaspakaja anal to bardzo mi miło, osobiście wolę zamoczyć w kimś innym niż tak jak w Twoim wypadku wyciąć kilka żeberek i się schylać .

Pozdrawiam

 

 

 

Some na dzień dobry 14 dni ^^ I już wtopiłeś po raz pierwszy 3pkt :P

 

Do zobaczenia kozaczku za 14 dni


  • ♥Wąż♥ lubi to
thumb_virtualmt21507660714__1503259965_h

#42 zikson

zikson

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Dołączył nie, 19 cze 11

Napisano 18 marzec 2013 - 13:53

Jak to  mi raz napisal  Admin : cytuje" Wprowadzilismy oto te itemy   do is w takiej a nie innej  kwocie poniewaz chcemy zachecic graczy  do robienia ich w grze " Na to ja odpowiem  nie chcecie zachecic ludzi  tylko chcecie sie nachapac  kasy i tyle a ludziom taki kit wciskacie. Dziwie sie ludziom  czemu tak siedza na tym serwie jak  tyle syfu jest  i w takiej cenie. Jak dla mnie to  nie  jest juz serwer metin2 tylko jakas inna gra. Mysle ze wiekszosc z was to tak postrzega  ale  boi sie o tym mowic.Zapewne beda hejty  w maja strone  ale mam  na to wy....  :)



#43 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 18 marzec 2013 - 14:03

Zikson jeśli z jakiegoś powodu wchodząc na stronę itemshopu ma cierpieć twoja psychika a co za tym idzie któregoś dnia napiszesz w propozycjach ze przydałaby ci się dożywotnia renta zdrowotna płacona przez administracje serwera, zwróć się z prośba na suport o blokadę itemshopu na twoim adresie IP.


  • Acanti, levy80, Ragerr & Southpaw♥™ツ i 2 innych osób lubią to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#44 Mlecyk

Mlecyk

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1742 postów
  • Dołączył pon, 08 sie 11
  • MiastoKsiężomierz


Napisano 18 marzec 2013 - 14:08

A w sumie czym my sie przejmujemy ludzie pokupują itemki w Is

Nasz ukochany serwer dluzej sie potrzyma wiecej broni bedzie w obiegu bedą tansze :D



#45 znaszmnie4

znaszmnie4

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 808 postów
  • Dołączył wto, 06 gru 11

Napisano 18 marzec 2013 - 14:12

serwer dlużej postoi ale gracze raczej nie ... z tego co widać syfu sie nakumulowało z is'u






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych