Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Dodanie punktu do regulaminu gry ! ! !


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
63 odpowiedzi w tym temacie

#31 BARTEK1910

BARTEK1910

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 134 postów
  • Dołączył sob, 22 wrz 12

Napisano 02 kwiecień 2013 - 18:34

TAK!



#32 Zoohan ♥

Zoohan ♥

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Dołączył pią, 28 gru 12
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Zoohan
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 03 kwiecień 2013 - 14:12

Nie chodzi mi o to żeby zawalić support ticetami ... Zrozum graczy którzy zaczynają grać na serwerze, podejdzie 100 lvl przykładowo i zaczyna Cię tłuc, gdzie ma mniejszą ilość yangów niż ludzie którzy tutaj grają rok czasu lub więcej ... skoro nie ma takiego punktu w regulaminie to dlaczego na evencie górniczym można dostać bana, w takim razie GM nie może banować za coś czego nie ma w regulaminie gry powinien się odnosić do wszystkiego co jest związane z grą. Proszę administracje o przemyślenie tego punktu do regulaminu.



#33 `Majestatyczny!

`Majestatyczny!

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Dołączył sob, 30 mar 13
  • MiastoObojetnie. ♥
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 kwiecień 2013 - 14:17

Wawryn dobrze gada polać mu. Czemu na górniku nie można bić? Co powie mi ktoś? a w m2 podejdzie taki kozaczek i zacznie bić? To dla mnie jest po prostu nie logiczne bo tam nie mozna bic a tu można... Pradawna kopalnia.... co ja wykopie 4 kontami ile ja tam bede siedział? Pozatym, nie mam 4 kont takich, żeby wziać do pt co najwyżej 3. Na 3 to nie kopanie. pustynia sohan czy inna mapa zawsze przyjdzie ktoś i pomoże czy można kopać na dwie rudy. Levy zaczynasz o mapce metin czy o ksuciu... powiem Ci tylko tyle "silniejszy ma spota" no albo ten kto ma dobre plecy ( gildia, znajomych ) a tu, przyjdzie 1 lv zacznie bic ni takiego ubic ni nic.


`Z szyi zerwę każdą smycz z ust wypluje każdy knebel.!
Dołączona grafika


#34 Albańczyk

Albańczyk

    No Life

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3358 postów
  • Dołączył pon, 02 kwi 12
  • MiastoPomorskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 kwiecień 2013 - 14:21

Za :]


[font="'trebuchet ms', helvetica, sans-serif;"][color=#000000;]Pomogłem ? Daj [/color][color=#d3d3d3;]Lubię To.  [/color][/font]


#35 SlodkaPostac

SlodkaPostac

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 262 postów
  • Dołączył pon, 18 mar 13
  • MiastoPrzeznaczeni
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 kwiecień 2013 - 14:24

Nie mam akurat teraz nic do powiedzenia :o jestem ZA Wawrny i Majestat ładnie powiedziane :o


Nick : SlodkiMisiek Lvl : 254 Królestwo : Shinsoo Gilldia : Przeznaczeni Rodzina : MisiaMrrrx3


#36 Guest_♥♥♥ Czarna Kicia ♥♥♥_*

Guest_♥♥♥ Czarna Kicia ♥♥♥_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 03 kwiecień 2013 - 14:26

jestem za. wielokrotnie kopie z Wawrynem i tacy gracze są po prostu upierdliwi i skaczą po każdym ch w poszukiwaniu rozrywki ;/  A co do mapy, to nie będę płaciła bryłek gdy po 1 nie ma się kont by stworzyć Pt, a po 2 nie bede kopała tak długo i wydatki na mapke przekraczałyby zakup zwykłych rud :) nie każdego gracza stać by płacić za wejscie ( szczególnie tacy co zaczeli dopiero gre) gdy chce kopać, a niestety teraz zbiera się tego coraz więcej i więcej do ulepszania 



#37 Pisar

Pisar

    Pokemon

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1148 postów
  • Dołączył śro, 28 gru 11
  • MiastoKambodża
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Pisar
  • Gildia:Obojetnie
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:cycki

Napisano 03 kwiecień 2013 - 14:28

na nie 


Jak ludzie na mnie mówią : Pisar / Pisarek / Pisuar / Pisu / Pisau / Pisauek / Pisuarek / Psiór / Pisak / Pisag / Pisiu / Pisklak / Pśór / Gwałciciel

jak chcesz się pomodlić gg : 49696360 (Czasem jestem) 

Jestem pokemonem i mam swoje pokemony BIJACZ ! 

Dołączona grafika

                                                                                                                                     Sygna od koxa Chimure 

 


#38 Zoohan ♥

Zoohan ♥

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Dołączył pią, 28 gru 12
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Zoohan
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 03 kwiecień 2013 - 14:28

Wawryn dobrze gada polać mu. Czemu na górniku nie można bić? Co powie mi ktoś? a w m2 podejdzie taki kozaczek i zacznie bić? To dla mnie jest po prostu nie logiczne bo tam nie mozna bic a tu można... Pradawna kopalnia.... co ja wykopie 4 kontami ile ja tam bede siedział? Pozatym, nie mam 4 kont takich, żeby wziać do pt co najwyżej 3. Na 3 to nie kopanie. pustynia sohan czy inna mapa zawsze przyjdzie ktoś i pomoże czy można kopać na dwie rudy. Levy zaczynasz o mapce metin czy o ksuciu... powiem Ci tylko tyle "silniejszy ma spota" no albo ten kto ma dobre plecy ( gildia, znajomych ) a tu, przyjdzie 1 lv zacznie bic ni takiego ubic ni nic.

Widzę że ktoś w końcu jest za tym żeby taki punkt w regulaminie dodać 


  • Albańczyk lubi to

#39 мαтєυѕz

мαтєυѕz

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 230 postów
  • Dołączył sob, 12 sty 13


Napisano 03 kwiecień 2013 - 14:32

Za , często mam tak że kopie i to nie w mieście tylko na pustynia ch7 zazwyczaj ale mimo tego zawsze znajdzie się ktoś , kto zacznie mnie bić przy rudzie .



#40 xGreenDay

xGreenDay

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 294 postów
  • Dołączył sob, 28 sty 12

Napisano 03 kwiecień 2013 - 14:37

Również na nie.

 

Będzie jeszcze dłuższe oczekiwanie na odpowiedź od supporta który już i tak nie jest szybki (co jest zrozumiałe przy tylu graczach)


[color=#0000ff;][font="'comic sans ms', cursive;"]lol3pdg/[/color][/font][color=#ff0000;][font="'comic sans ms', cursive;"]TreCool[/color][/font]

[color=#0000ff;][font="'comic sans ms', cursive;"]Smok/[/color][/font][color=#ff0000;][font="'comic sans ms', cursive;"]Body[/color][/font]

[color=#0000ff;][font="'comic sans ms', cursive;"]141lv+/[/color][/font][color=#ff0000;][font="'comic sans ms', cursive;"]141 lv+[/color][/font]

[color=#0000ff;][font="'comic sans ms', cursive;"]Gildia Brak/[/color][/font][color=#ff0000;][font="'comic sans ms', cursive;"]Brak[/color][/font]

 

[color=#008000;][font="'comic sans ms', cursive;"]Do you know what's worth fighting for?
When it's not worth dying for?[/color][/font]

 

[color=#0000ff;][font="'comic sans ms', cursive;"]GreenDay - 21 Guns[/color][/font]

 

Dołączona grafika


#41 warez10

warez10

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Dołączył wto, 30 paź 12

Napisano 03 kwiecień 2013 - 14:40

Na nie.Tak samo mozna banowac za  ksucie na mapie metin 130 i innych jak to wyjasnił levy80



#42 Mikiniko

Mikiniko

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 172 postów
  • Dołączył czw, 23 lut 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGorlice
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Mariusz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Mikiniko
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Mikiniko
  • Hobby:Sport (koszykówka) Motoryzacja (TuningKingz)

Napisano 03 kwiecień 2013 - 15:57

Jestem Na TAK !! Zobaczymy jak przyjdzie wam sytuacja podobna :) 



#43 bambusek

bambusek

    Inteligent

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1833 postów
  • Dołączył śro, 29 lut 12


Napisano 03 kwiecień 2013 - 16:00

Ale autorowi chodzi chyba o przypadki przeginania bo przypadkiem dropek czy coś to raczej zwisa ale jak sb poszłem dla św spokoju na środek sohan na 3 konta a tam wbija mi na wolnym jakiś kretyn no rozumiem ch1 m2 ale nie ch3 środek góry sohan...


rudzi szczerbaci z małymi pindolkami mają zakaz wstępu na serwer!


#44 ღ мιχ™

ღ мιχ™

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2779 postów
  • Dołączył sob, 12 lis 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lMIXl
  • Gildia:Vixa
  • Nick na TS:ღ мιχ™

Napisano 03 kwiecień 2013 - 16:02

Nie, bo nie będę mógł bić wrogów jak będą kopać :D


  • Albańczyk lubi to

#45 Ragerr & Southpaw♥™ツ

Ragerr & Southpaw♥™ツ

    Ragerr™

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2090 postów
  • Dołączył śro, 24 sie 11
  • MiastoZamość
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 kwiecień 2013 - 16:12

Hhmmmm no nie wiem co dac jestem a i nie dodaj do ankiety ja masz robic obojetnie.

[color=#ff0000;]Nick: :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;] [/color][color=#ff0000;]Ragerr™ :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;]  / Commando[/color]

[color=#0000ff;]Lvl: 255 / 255[/color]

[color=#00ffff;]Krolestwo: Chunjo / Chunjo[/color]

[color=#00ff00;]Gildia: Bajlandoo [/color]

[font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;] :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color][font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;]GOOD BYE!!!!!! :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color]





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych