Jump to content

Historyk (aktualizacja) - click Posted ImageZasady Eventów - click Posted Image Lotto - click Posted Image Komiks - click Posted Image Odgadnij liczbę - click


Photo

Dodanie punktu do regulaminu gry ! ! !


  • This topic is locked This topic is locked
63 replies to this topic

#61 `Majestatyczny!

`Majestatyczny!

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 407 posts
  • Joined Sat, 30 Mar 13
  • MiastoObojetnie. ♥
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 06 April 2013 - 07:04

Skoro już tak spinasz pośladki o regulamin to może zapoznaj się z nim dokładniej :

 

 

72353514192260003065.jpg

 

 

 

Tyle odnośnie posta Wawryna.

 

Co do tematu  jestem na Nie ponieważ :

1.prawie codziennie odbywa się event górniczy na którym darmowo kopiesz rudy na tyle kont ,ile tylko zechcesz bez płacenia ani zakładania PT

2.Jakoś nie spotkałam sie z tym aby ktoś mi wrednie ksuł czy tez przeszkadzał w kopaniu rudy a główną moją miejscówką jest ch1 m2 . Można by wnioskować , że masz strasznego pecha lub komuś okropnie zalazłeś za skórę.

3.Jest mapka z rudami ( tylko cena medali Wam nie pasuje - mimo , że to gracze ustalają ceny a nie team )

1)Zanim dolece 4-5 kontami na srodek oazy - minie troche czasu... do tego tamtejsze lagi już nie mówiąc o dopalonych 4 kontach

2)Jeżeli Cię nikt nie bije, to się ciesz.

3)Ceny medali wzrosły, bo i mapki są gdzie można szybko ulepszać bronie. ;) Myślę, że ceny medali nie wzrosły z podwodu Pradawnej Kopalni.


`Z szyi zerwę każdą smycz z ust wypluje każdy knebel.!
Dołączona grafika


#62 YodaOfSkun

YodaOfSkun

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 846 posts
  • Joined Sat, 14 Jul 12

Posted 06 April 2013 - 07:58

za


[font="'comic sans ms', cursive;"][color=#000000;]Nick : YodaOfSkun  Lvl: nie znany : gildia : brak ( poszukuje)[/color][/font]


#63 Acanti

Acanti

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 703 posts
  • Joined Mon, 11 Jul 11
  • MiastoZadupie City
  • Płeć:Kobieta

Posted 06 April 2013 - 14:00

1)Zanim dolece 4-5 kontami na srodek oazy - minie troche czasu... do tego tamtejsze lagi już nie mówiąc o dopalonych 4 kontach

2)Jeżeli Cię nikt nie bije, to się ciesz.

3)Ceny medali wzrosły, bo i mapki są gdzie można szybko ulepszać bronie. ;) Myślę, że ceny medali nie wzrosły z podwodu Pradawnej Kopalni.

1.A kto Ci każe zajwaniać 4-5 kontami na Oaze? Są szybsze sposoby na TP i wielu graczy o tym wie . LAgi powiadasz? Skoro są aż tak nie znośne powinieneś zmienić grę np. pasjans - lagów ni ma.

2.Czemu mam się cieszyć ? Jeżeli znalazłby się taki co złośliwie przyjdzie mi przeszkadzać w kopaniu poprostu znajdę sobie inne zajęcie (czasu sporo nie muszę wiecznie z kilofem w ręce stać)

3.Czytanie ze zrozumieniem się kłania 



#64 levy80

levy80

    Sławny Pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3937 posts
  • Joined Thu, 21 Jul 11

Posted 06 April 2013 - 14:23

Tak czy owak żadnych pkt w regulaminie nowych nie będzie :P

 

 

To chyba tyle...


  • Acanti likes this
thumb_virtualmt21507660714__1503259965_h




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users