Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zaostrzenie systemu Kar oraz wprowadzenie tabeli kar


  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Wprowadzenie Tabeli Kar (17 użytkowników oddało głos)

Wyraźcie swoja opinie

  1. Głosowano Tak (14 głosów [82.35%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 82.35%

  2. Nie (3 głosów [17.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 17.65%

Głosuj
85 odpowiedzi w tym temacie

#76 Soderis © Graphic

Soderis © Graphic

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 674 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13
  • MiastoLaVictoria :)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:Yahoo ❤
  • Hobby:Gяαfιкα кσмρυтєяσωα , яαρ , мσтσячzαcנα ❤

Napisano 08 maj 2013 - 21:51

Hehehehe :P Dotka rozwaliłas mnie tym na czerwono :D hehe


[font="'comic sans ms', cursive;"][font="georgia, serif;"][color=rgb(255,0,0);]S[/color][/font][color=rgb(218,105,36);]o[/color][color=rgb(182,192,72);]d[/color][color=rgb(145,244,109);]e[/color][color=rgb(109,252,145);]r[/color][color=rgb(72,214,182);]i[/color][color=rgb(36,137,218);]s[/color][/font]
[font="georgia, serif;"][color=#ff0000;]M[/color][/font][color=#ef2f0f;]a[/color][color=#df5d1f;]k[/color][color=#cf872f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#afcd4f;]S[/color][/font][color=#9fe65f;]o[/color][color=#8ff66f;]m[/color][color=#7ffe7f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#5ff39f;]N[/color][/font][color=#4fe0af;]o[/color][color=#3fc6bf;]i[/color][color=#2fa5cf;]s[/color][color=#1f7ddf;]e[/color][color=#0f52ef;]![/color]                                                                                                       


#77 Guest_ORGAZM._*

Guest_ORGAZM._*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 08 maj 2013 - 21:54

Oj Już ci powiedziałem Dotka nie siedze na grze i na ts 24 na 7 a ban jest nie słuszny  po za tym juz pisałem to raz nie mam zamiaru tego powtarzac jezeli mile lubisz stekac przez ts to mnie nie obchodzi bo co do reala to chyba wiatro pylna jestes  :D Dobranoc :D



#78 saydead

saydead

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Dołączył pon, 03 gru 12
  • MiastoBrowar POLSKA Z.O.O :D
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:death everywhere ....

Napisano 08 maj 2013 - 21:57

aahhh pięknie :) Czytam i czytam i doszedłem do wniosku że grupka osób atakuje jednego gracza a on się broni ale jest sam sobie winny ... :) Dla mnie jak dla mnie  gra jest grą życie realne jest życiem realnym jeżeli ty mówisz coś o swoim życiu to 2 osoba może to wykorzystać :) Naprawdę oddzielcie grę od życia realnego a nie będzie konfliktów spin i śmiechów ;) Jak dobrze wiemy GM JAK I GA maja "swoich ulubieńców" ale to jest normalne darują im ale oni powinni to uszanować być wdzięczni a nie wykorzystywać to i dalej prowokować :) Co do banu na 14 dni -powiem tak zasady są zasadami regulamin jest naszym prawem a prawo nie ma odstępstw i nie cofa się :) I tak wszystko zależy od GM I GA jacy oni taki serwer PROSTE .


  • Soderis © Graphic i SindBad lubią to

Pokaż że umiesz pomóc http://www.poomoc.pl


#79 SindBad

SindBad

    KS Soraka

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1022 postów
  • Dołączył śro, 20 lut 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoEuforia
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 maj 2013 - 22:05

aahhh pięknie :) Czytam i czytam i doszedłem do wniosku że grupka osób atakuje jednego gracza a on się broni ale jest sam sobie winny ... :) Dla mnie jak dla mnie  gra jest grą życie realne jest życiem realnym jeżeli ty mówisz coś o swoim życiu to 2 osoba może to wykorzystać :) Naprawdę oddzielcie grę od życia realnego a nie będzie konfliktów spin i śmiechów ;) Jak dobrze wiemy GM JAK I GA maja "swoich ulubieńców" ale to jest normalne darują im ale oni powinni to uszanować być wdzięczni a nie wykorzystywać to i dalej prowokować :) Co do banu na 14 dni -powiem tak zasady są zasadami regulamin jest naszym prawem a prawo nie ma odstępstw i nie cofa się :) I tak wszystko zależy od GM I GA jacy oni taki serwer PROSTE .

 

Zgadzam się i popieram.

 

Dobranoc wszystkim życzę miłych i kosmatych snów a jeśli ktoś poczuł się urażony przez moje wypowiedzi to najmocniej przepraszam 



#80 Guest_ORGAZM._*

Guest_ORGAZM._*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 08 maj 2013 - 22:08

Napewno mozna było to  w jakiś inny cywilizowany sposob wszytko wyprostować i wyjaśnic ja równiez chciał bym przeprosic za moje Zdania ktore wiem ze napewno kogos napewno uraziły. Dobranoc :*



#81 мєѕмєяιzιиg

мєѕмєяιzιиg

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 227 postów
  • Dołączył wto, 23 kwi 13
  • MiastoEuforia ♥
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:mesmerizingshN@gmail.com
  • Hobby:Smoke weed and fly ♥

Napisano 08 maj 2013 - 22:09

Ciąża przez łącze internetowe ! Coś nie spotykanego :)

papapap :)



#82 Soderis © Graphic

Soderis © Graphic

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 674 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13
  • MiastoLaVictoria :)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:Yahoo ❤
  • Hobby:Gяαfιкα кσмρυтєяσωα , яαρ , мσтσячzαcנα ❤

Napisano 08 maj 2013 - 22:10

Także popieram saydead'a .
Jeszcze raz powtarzam nie chce się z nikim kłucic .

Dobranoc all


[font="'comic sans ms', cursive;"][font="georgia, serif;"][color=rgb(255,0,0);]S[/color][/font][color=rgb(218,105,36);]o[/color][color=rgb(182,192,72);]d[/color][color=rgb(145,244,109);]e[/color][color=rgb(109,252,145);]r[/color][color=rgb(72,214,182);]i[/color][color=rgb(36,137,218);]s[/color][/font]
[font="georgia, serif;"][color=#ff0000;]M[/color][/font][color=#ef2f0f;]a[/color][color=#df5d1f;]k[/color][color=#cf872f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#afcd4f;]S[/color][/font][color=#9fe65f;]o[/color][color=#8ff66f;]m[/color][color=#7ffe7f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#5ff39f;]N[/color][/font][color=#4fe0af;]o[/color][color=#3fc6bf;]i[/color][color=#2fa5cf;]s[/color][color=#1f7ddf;]e[/color][color=#0f52ef;]![/color]                                                                                                       


#83 Rudzia

Rudzia

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 166 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoEuforia
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Crimero
  • Gildia:Euforia
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Dotka:*


Napisano 08 maj 2013 - 22:12

Jeszcze nie śpię wiec ci odpiszę :D

hehehe nawet nie zaprzeczasz że tak mi się nie chwaliłeś wiec mówię prawdę :D

a co do stękania na ts to też mi o kimś mówiłeś :)  ty masz porostu jakieś obsesje

powiem tobie tak przestań wymyślać na innych bzdury którymi karmisz swoich pseudo kolegów bo bez ich oklasków spadasz w dół

a co do mojej pylnosci hahahaha nie martw się ja myślę głową nie tyłkiem w przeciwieństwie co do ciebie :D

Orgi rośnie w siłę teraz chcesz Admina zastąpić regulamin ustalasz ???? :D
 


  • Ragerr & Southpaw♥™ツ lubi to

#84 levy80

levy80

    Sławny Pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Dołączył czw, 21 lip 11

Napisano 09 maj 2013 - 03:19

AMEN


thumb_virtualmt21507660714__1503259965_h

#85 Sqo

Sqo

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Dołączył pią, 08 lut 13

Napisano 09 maj 2013 - 04:49

Teraz czytając co pisaliście zastanawia mnie jedno...... Co drugi post wjazd na real, śluby, dzieci, rodzinę i co tam jeszcze nie było.Czy Wy nie potraficie zająć się grą tylko sobą na wzajem? Możecie się nie wcinać w to kto z kim śpi i dlaczego, kto z kim dzieci ma i dlaczego.Kto ile lat ma i dlaczego tu gra. Ile wydaje na to i tamto. Ja ostatnio powiedziałam jasno na TS że jeżeli zobaczę takie najazdy na wołaj będę blokowała i tak robię i nie tylko Orgiego ale też każdego innego. Nie raz stwierdzenie padło z moich ust i nie raz to napisałam  NAJAZD W GRZE NA REALNE ŻYCIE, RODZINĘ ITD TO DLA MNIE DNO METKA


  • Ragerr & Southpaw♥™ツ, Rosierek, Stelkor ! i 1 inna osoba lubią to

Dołączona grafika


#86 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 09 maj 2013 - 07:23

Spojrzałem jednym okiem na ten Twój regulamin orgi (sorry bardziej zaciekawiła mnie transmisja cyrku w TV) i widać że pisałeś go specjalnie pod siebie, zastanawiam się tylko jaką to kare ustaliłeś za grę na modzie bo zdaje się ten ss  w 100% łapie w te widełki.

 

Pozdrawiam


  • levy80 i Sqo lubią to

virtualmt21516717016__769671423939699945





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych