Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zaostrzenie systemu Kar oraz wprowadzenie tabeli kar


  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Wprowadzenie Tabeli Kar (17 użytkowników oddało głos)

Wyraźcie swoja opinie

  1. Głosowano Tak (14 głosów [82.35%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 82.35%

  2. Nie (3 głosów [17.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 17.65%

Głosuj
85 odpowiedzi w tym temacie

#61 Soderis © Graphic

Soderis © Graphic

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 674 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13
  • MiastoLaVictoria :)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:Yahoo ❤
  • Hobby:Gяαfιкα кσмρυтєяσωα , яαρ , мσтσячzαcנα ❤

Napisano 08 maj 2013 - 21:05

okey ale nie dostałem nic ani zadnegobloku czatu wie nie wiem po co to poruszanie ale okeey . A co do  Ciebie Sinbadku za obraze użytkownika dostałem bana 14 dni a po za tym chyba obraza rodziny powinna podlegac wiekszej karze a ne tylko 7 dni wiec jak jeszcze raz napisze nie ma SPRAWIEDLIWOSCI no coż ja moge to moje zdanie

_______________________
Własnie . Orgi nie dostałeś bloku wtedy , i to jest to co admin wczesniej pisal . Dostawałes upomnienia , wszyscy patrzeli na takie cos z przymrużonymi oczami . No ale ile można .
A wysłałem to żeby pokazac ci ze nie dostales bana za nic .


[font="'comic sans ms', cursive;"][font="georgia, serif;"][color=rgb(255,0,0);]S[/color][/font][color=rgb(218,105,36);]o[/color][color=rgb(182,192,72);]d[/color][color=rgb(145,244,109);]e[/color][color=rgb(109,252,145);]r[/color][color=rgb(72,214,182);]i[/color][color=rgb(36,137,218);]s[/color][/font]
[font="georgia, serif;"][color=#ff0000;]M[/color][/font][color=#ef2f0f;]a[/color][color=#df5d1f;]k[/color][color=#cf872f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#afcd4f;]S[/color][/font][color=#9fe65f;]o[/color][color=#8ff66f;]m[/color][color=#7ffe7f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#5ff39f;]N[/color][/font][color=#4fe0af;]o[/color][color=#3fc6bf;]i[/color][color=#2fa5cf;]s[/color][color=#1f7ddf;]e[/color][color=#0f52ef;]![/color]                                                                                                       


#62 мєѕмєяιzιиg

мєѕмєяιzιиg

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 227 postów
  • Dołączył wto, 23 kwi 13
  • MiastoEuforia ♥
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:mesmerizingshN@gmail.com
  • Hobby:Smoke weed and fly ♥

Napisano 08 maj 2013 - 21:05

A mi się zdaje, że brak litery bardzo się różni od źle złożonego zdania prawda ?



#63 Guest_ORGAZM._*

Guest_ORGAZM._*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 08 maj 2013 - 21:05

Jezeli chodzi Arek o twoj ostatni post  stwierdzam ze to ty jestes Głupi i moze nie obrazaj bo nie wiem co chcesz tym osignac pan drosły hahah żałosny jestes co moze Dziecko Dotce zrobiłes hahahah Baby Azrael. Cudowna para siedzaca na ts 24 h powodzenia w realu :D



#64 Vampired

Vampired

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Dołączył śro, 17 sie 11
  • Płeć:Kobieta

Napisano 08 maj 2013 - 21:17

A mi się zdaje, że brak litery bardzo się różni od źle złożonego zdania prawda ?

 

Rozumiem że Twoim celem było napisanie wyrazu "zacznije" ? ^.^



#65 SindBad

SindBad

    KS Soraka

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1022 postów
  • Dołączył śro, 20 lut 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoEuforia
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 maj 2013 - 21:18

Dla mnie to ty jesteś żałosny. 

Po pierwsze nie potrafisz czytać postów innych graczy  

Po drugie robisz z siebie zawsze ofiarę 

Po trzecie to ty tylko obrażać potrafisz i wyzywać na ts. 

Po czwarte jeżeli masz coś do mojej osoby powiedz mi to wprost, a nie wypisujesz jakieś głupoty. 


Użytkownik SindBad edytował ten post 08 maj 2013 - 21:19


#66 Vampired

Vampired

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Dołączył śro, 17 sie 11
  • Płeć:Kobieta

Napisano 08 maj 2013 - 21:18

Pozatym nie wierze aby poszkodowana pani Guarana krzywdziła was tak mocno żebyście się na niej wyżywali obrażając ją na oczach wszystkich graczy , tymbardziej że jest dorosła i doskonale wie co pisze :)



#67 Rudzia

Rudzia

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 166 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoEuforia
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Crimero
  • Gildia:Euforia
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Dotka:*


Napisano 08 maj 2013 - 21:21

A wiec kolego co Arek mi robi to nie twój interes a jemu w życi nie dorównasz choćbyś nie wiem jak się starał ale to już moja i Arka miła sprawa :D   prawda ??

zajmij się lepiej swoja żona na odległość co jej dziecko przez kabelek zrobiłeś i nawet po-bzykać dobrze nie możesz wiec skończ te żałosne płacze i weź się do pracy człowieku bo to co piszesz to siegą najwyższej głupoty 2 tyg. to za mało Wojtek mógł ci perma dać bo twoje wypaczone wypowiedzi dzieci demoralizują ....



#68 Guest_ORGAZM._*

Guest_ORGAZM._*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 08 maj 2013 - 21:22

naprawde sOj chyba Cisnienie podskoczyło Areczku no co ja moge chetnie porozmawiam :D ale niech opadna ci emocje bo chyba meliski musisz zaparzyć. A co do Ciebie Vampired no wiec no juz to kiedys pisałem czy pani majaca 40 lat zachowuje sie w ten sposob ze wpadan na daną mapke i zabijając cie pisze " Leżeć Psie" no to naprawde swiadczy o jej dorosłości



#69 Guest_ORGAZM._*

Guest_ORGAZM._*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 08 maj 2013 - 21:26

Po Pierwsze nie mam dziecka i po drugie nie chwale sie na metinie czy mam dziecko czy nie po za tym i tak te twoje slowa to jedna wielka farsa. Wiem ze lubisz jak sie cos wokoł ciebie kreci. Po za tym chwalac sie swoim życiem prywatnym powinnas wziąść tego konsekwecje z tego wzgledu ze ludzie moge to naprawde w szero jaki sposob skomentować. Nie wiem czy liczysz na becikowe w Metku ale powodzenia moze sie uda i tak sie dowiedziałem od pewniej soby ze to co pisałas to nie prawda hahahah i kto wyszedł na załosną zakoncze ten temat. A Co Areczku do ciebie chetnie pogadam tylko powiedz kiedy



#70 мєѕмєяιzιиg

мєѕмєяιzιиg

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 227 postów
  • Dołączył wto, 23 kwi 13
  • MiastoEuforia ♥
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:mesmerizingshN@gmail.com
  • Hobby:Smoke weed and fly ♥

Napisano 08 maj 2013 - 21:27

Jesteś tak głupi, że skończę się wypowiadać w tym temacie dla Twojego własnego dobra.



#71 Guest_ORGAZM._*

Guest_ORGAZM._*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 08 maj 2013 - 21:28

Dobra Patryk mądry sie odezwał  ktory ma w palcu wszytkie fakultety  żegnam :D



#72 Soderis © Graphic

Soderis © Graphic

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 674 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13
  • MiastoLaVictoria :)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:Yahoo ❤
  • Hobby:Gяαfιкα кσмρυтєяσωα , яαρ , мσтσячzαcנα ❤

Napisano 08 maj 2013 - 21:34

naprawde sOj chyba Cisnienie podskoczyło Areczku no co ja moge chetnie porozmawiam :D ale niech opadna ci emocje bo chyba meliski musisz zaparzyć. A co do Ciebie Vampired no wiec no juz to kiedys pisałem czy pani majaca 40 lat zachowuje sie w ten sposob ze wpadan na daną mapke i zabijając cie pisze " Leżeć Psie" no to naprawde swiadczy o jej dorosłości

__________________
Dowody masz ?
__________________
Pozwól że przytocze ta sprawe jak dorobilem ci wiekszy zarost na twoim zdjeciu . Wrzuciłeś mnie na swój kanał i jakies spiny waliles ... a nawet straszyłeś permem , wydaje mi sie ze to jest nadużywanie swoich przywilejów . Albo potem spinałeś sie na gildijnym ,http://www.iv.pl/ima...35949158469.png
Jest tego wiecej :)
Jestem za wprowadzeniem takiej tabeli , ale ty do wszystkich masz jakies wonty a sam nie jestes idealny .

__________________
"A Co Areczku do ciebie chetnie pogadam tylko powiedz kiedy" tylko podczas rozmowy sie nie zdenerwuj zbytnio i nie daj mu perma bo wiem ze potrafisz to zrobic.


Użytkownik Only God can judge me! edytował ten post 08 maj 2013 - 21:39

[font="'comic sans ms', cursive;"][font="georgia, serif;"][color=rgb(255,0,0);]S[/color][/font][color=rgb(218,105,36);]o[/color][color=rgb(182,192,72);]d[/color][color=rgb(145,244,109);]e[/color][color=rgb(109,252,145);]r[/color][color=rgb(72,214,182);]i[/color][color=rgb(36,137,218);]s[/color][/font]
[font="georgia, serif;"][color=#ff0000;]M[/color][/font][color=#ef2f0f;]a[/color][color=#df5d1f;]k[/color][color=#cf872f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#afcd4f;]S[/color][/font][color=#9fe65f;]o[/color][color=#8ff66f;]m[/color][color=#7ffe7f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#5ff39f;]N[/color][/font][color=#4fe0af;]o[/color][color=#3fc6bf;]i[/color][color=#2fa5cf;]s[/color][color=#1f7ddf;]e[/color][color=#0f52ef;]![/color]                                                                                                       


#73 мєѕмєяιzιиg

мєѕмєяιzιиg

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 227 postów
  • Dołączył wto, 23 kwi 13
  • MiastoEuforia ♥
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:mesmerizingshN@gmail.com
  • Hobby:Smoke weed and fly ♥

Napisano 08 maj 2013 - 21:42

Nie może tak zrobić bo nie ma Czerwonego Dj nad czym bardzo ubolewam.Miło jest oglądać takie ss :)

Dobranoc.



#74 Rudzia

Rudzia

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 166 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoEuforia
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Crimero
  • Gildia:Euforia
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Dotka:*


Napisano 08 maj 2013 - 21:46

Po Pierwsze nie mam dziecka i po drugie nie chwale sie na metinie czy mam dziecko czy nie po za tym i tak te twoje slowa to jedna wielka farsa. Wiem ze lubisz jak sie cos wokoł ciebie kreci. Po za tym chwalac sie swoim życiem prywatnym powinnas wziąść tego konsekwecje z tego wzgledu ze ludzie moge to naprawde w szero jaki sposob skomentować. Nie wiem czy liczysz na becikowe w Metku ale powodzenia moze sie uda i tak sie dowiedziałem od pewniej soby ze to co pisałas to nie prawda hahahah i kto wyszedł na załosną zakoncze ten temat. A Co Areczku do ciebie chetnie pogadam tylko powiedz kiedy

 

 

 

Powiem ci tyle u-j.. masz informatorów zresztą tak jak sam jesteś :lol:  nie masz dziecka :D
  to co chciałes we mnie wzbudzić litość  czy pożałowanie twej marnej osoby klepiąc mi na ts cyt:"Dotka tak po między nami ożeniłem się i niedługo tata będę ale narazie nie mieszkamy razem bo jej rodzice mi zabronili ona musi się teraz uczyć rozumiesz prawda ?? ale w wakacje zamieszkamy razem :lol: myślałam ze się popłaczę :D boziu człowieku ty żyjesz w wirtualnej rzeczywistości ocknij się masz rozdwojenie jaźni czy co??? proponuje wizytę u psychologa jak jeszcze nie jest za późno :D

Ogarnij się to tylko gra i ban na 14 dni nie koniec świata i daj grać i bawić się innym, a kto lubi jak się dzieje dużo koło niego to już pokazałeś

Dobranoc



#75 Guest_ORGAZM._*

Guest_ORGAZM._*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 08 maj 2013 - 21:48

Moja Propozycja Kar naTS

 

 

 

►Wulgarny/obraźliwy nick/avatar:
Kara I:
•••Wulgarny nick - I Kick z serwera•••
Kara II:
•••Wulgarny nick - Ban na 15 min•••
Kara III:
•••Wulgarny nick - Ban na 3 godzine•••

►Bezcelowy spam na Kanałach/Użytkownikom:
Kara I:
•••Spam - Ban na 10 minut•••
Kara II:
•••Spam - Ban na 20 minut•••
Kara III:
•••Spam - Ban na 2 godziny•••

 

►Trolowanie na Kanałach Muzycznych/Publicznych/Vip/Prywatnych:
Kara I:
•••Trolowanie - Ban na 15 minut •••
Kara II:
•••Trolowanie - Ban na 30 minut•••
Kara II:
•••Trolowanie - Ban na 3 godziny•••

►Przechodzenie z kanału na kanał na: Strefie Pomocy/Kanałach Muzycznych/Kanałach Publicznych/Tyralnia/FreeStyle/Kanałach VIP/Kanałach Prywatnych:
Kara I:
•••Przeskakiwanie z kanału na kanał - I Kick z serwera•••
Kara II:
•••Przeskakiwanie z kanału na kanał -Ban na 15 minut•••
Kara III:
•••Przeskakiwanie z kanału na kanał - Ban na 3 godziny•••

 

►Utrudnianie/przeszkadzanie w prowadzeniu eventów(Idol,Battle DJ,FreeStyle,Tyralnia)
Kara I:
•••Utrudnianie eventów - Ban na 10 minut•••
Kara II
•••Utrudnianie eventów - Ban na 3 godziny•••

►Wulgaryzmy i zniewagi:
Kara I:
•••Wulgaryzmy - Ban na 20 minut•••
Kara II:
•••Wulgaryzmy - Ban na 40 minut•••
Kara III:
•••Wulgaryzmy - Ban na 3 godziny•••

 

►Groźby/Wyzwiska/Obrazy skierowane w stronę Innych Użytkowników:
Kara I:
•••Wyzywanie Użytkownikow - Ban na 20 min•••
Kara II:
•••Wyzywanie Użytkowników - Ban na 3 godziny•••

►Obraza Administracji:
Kara I:
•••Obraza Administratora - Ban na 4 godziny•••
Kara II:
•••Obraza Administratora - Ban na 5 godzin•••
Kara III:
•••Obraza Administratora - Ban na 1 dzień•••

►Rekalama innych serverów Metin2/TeamSpeak'ów itp:
•••Reklama - Ban Permanentny(Na stałe)•••

 

 

Z Góry Dziekuje mam nadzieje ze zostanie wprowadzony






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych