Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zaostrzenie systemu Kar oraz wprowadzenie tabeli kar


  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Wprowadzenie Tabeli Kar (17 użytkowników oddało głos)

Wyraźcie swoja opinie

  1. Głosowano Tak (14 głosów [82.35%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 82.35%

  2. Nie (3 głosów [17.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 17.65%

Głosuj
85 odpowiedzi w tym temacie

#31 Rudzia

Rudzia

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 166 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoEuforia
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Crimero
  • Gildia:Euforia
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Dotka:*


Napisano 08 maj 2013 - 20:05

Gdybym Ciebie tyle nie znała Orgi  i twoich potyczek słownych to nie wypowiedziała bym się w tym temacie mi nie wciśniesz tych tanich bajeczek co innym za dobrze Cię znam :)

Obrońca praw zwierząt ??? Co lub kogo miałeś na teraz nam pokaż czy masz na tyle odwagi by to napisać i tu :P 

Dodam na koniec nawet zwierze trzeba traktować po ludzku ale Ciebie widzę tego nie nauczono.....



#32 ShouldIKnow

ShouldIKnow

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 959 postów
  • Dołączył czw, 24 maj 12
  • MiastoLublin.
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 08 maj 2013 - 20:07

jeszcze apropo... Dzisiaj byla nieprzyjemna sytuacja na muzodajni w audycji prowadzonej przez jednego z panów (mniejsza o kogo chodzi)... lecialo wiele wyzwisk, wulgaryzmow itp.... Na muzodajni tak chyba raczej nie za bardzo przystoi i mam nadzieje, ze zaostrzenie regulaminu spowodowaloby zniwelowanie takich sytuacji

Gdyby głupota umiała fruwać to niektórzy fruwaliby jak gołąbki :)


#33 Konofałek

Konofałek

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Dołączył śro, 16 lis 11
  • MiastoPomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aleri, Konef

Napisano 08 maj 2013 - 20:11

Ej Ej ale skąd ty możesz wiedzieć czego go nauczono a czego nie ? Znasz go w rzeczywistości czy przez kabelek? Też dam kolorku by to ładnie wyglądało ale nie o to tu chodzi. Soooooorka. Sad but true, ale niestety nie wolno oceniać ludzi jeśli się ich nie zna. Dołączyłbym taki ładny obrazek ale nie chce mi się szukać w sieci bo jestem najwyraźniej zmęczony. Pis joł! 5!


Użytkownik Konofałek edytował ten post 08 maj 2013 - 20:11


#34 Guest_ORGAZM._*

Guest_ORGAZM._*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 08 maj 2013 - 20:13

Wiec chcesz wiedziec wiec chodziło mi o Wiolke mającą pseudo : ORBIT, WinterFresh , Szablasto Zębny Renifer. Tylko jak ja mam traktować ludzi z szacunkiem jak szacunku nie ma dla mnie własnie jezeli ja mam traktować ludzi równo dlaczego sam nie jestem tak traktowany mogl bym wiele sytuacji przytoczyc gdzie przyszedłem z SS do GM jak mi ktos matke obrazał i nie dostał zadnego bana wiec nie mamy Dotka o czym konwersować jeżeli juz sie wypowiedziałaś czy jesteś za czy przeciw to może nie spamujmy wiecej. Licze za admin  jednak postanowi wprowadzic dokladna tabele kar Dziekuje :* z poważaniem :*



#35 Soderis © Graphic

Soderis © Graphic

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 674 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13
  • MiastoLaVictoria :)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:Yahoo ❤
  • Hobby:Gяαfιкα кσмρυтєяσωα , яαρ , мσтσячzαcנα ❤

Napisano 08 maj 2013 - 20:15

Nie chce sie tu z nikim kłucic ani nic ale http://www.iv.pl/ima...29005838002.png to mówi samo za siebie . Mam jeszcze pare takich ss'ów a;e sobie podaruje :)
SS robiony dawno jak widac prawy dolny róg :)


Użytkownik Only God can judge me! edytował ten post 08 maj 2013 - 20:19

[font="'comic sans ms', cursive;"][font="georgia, serif;"][color=rgb(255,0,0);]S[/color][/font][color=rgb(218,105,36);]o[/color][color=rgb(182,192,72);]d[/color][color=rgb(145,244,109);]e[/color][color=rgb(109,252,145);]r[/color][color=rgb(72,214,182);]i[/color][color=rgb(36,137,218);]s[/color][/font]
[font="georgia, serif;"][color=#ff0000;]M[/color][/font][color=#ef2f0f;]a[/color][color=#df5d1f;]k[/color][color=#cf872f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#afcd4f;]S[/color][/font][color=#9fe65f;]o[/color][color=#8ff66f;]m[/color][color=#7ffe7f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#5ff39f;]N[/color][/font][color=#4fe0af;]o[/color][color=#3fc6bf;]i[/color][color=#2fa5cf;]s[/color][color=#1f7ddf;]e[/color][color=#0f52ef;]![/color]                                                                                                       


#36 Guest_ORGAZM._*

Guest_ORGAZM._*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 08 maj 2013 - 20:18

Tylko dla twojej informacji po pierwsze to było dawno i  nie tylko ja sedzialem na moim koncie po za tym nie odopwiadam za to  za to kto co pisze z moje postaci 



#37 Polski

Polski

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Dołączył nie, 13 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:PolskiMental

Napisano 08 maj 2013 - 20:19

naprawdę zaje... pomysł, jestem za, dodaj ankietę

Kontakt w grze : PolskiMental lub PolskiSurek


#38 Konofałek

Konofałek

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Dołączył śro, 16 lis 11
  • MiastoPomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aleri, Konef

Napisano 08 maj 2013 - 20:20

naprawdę zaje... pomysł, jestem za, dodaj ankietę

 

dobrze gada polać mu! dać ankietę!



#39 мєѕмєяιzιиg

мєѕмєяιzιиg

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 227 postów
  • Dołączył wto, 23 kwi 13
  • MiastoEuforia ♥
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:mesmerizingshN@gmail.com
  • Hobby:Smoke weed and fly ♥

Napisano 08 maj 2013 - 20:22

Najlepiej zwalić na kogoś ? Może przyznasz się bez dodawania ss jak się pode mnie podszywałeś pisząc z Patrycją ?



#40 Guest_ORGAZM._*

Guest_ORGAZM._*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 08 maj 2013 - 20:24

O Jezu Dałeś po rajtuzach co ma jedno z drugim weź nawet juz sie nie wypowiadaj bo i tak nic nie wnosisz   :D



#41 мєѕмєяιzιиg

мєѕмєяιzιиg

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 227 postów
  • Dołączył wto, 23 kwi 13
  • MiastoEuforia ♥
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:mesmerizingshN@gmail.com
  • Hobby:Smoke weed and fly ♥

Napisano 08 maj 2013 - 20:25

Nic nie wnoszę ? Piszę tylko prawdę ale najwyraźniej jesteś tak prosty, że do Ciebie to nie dociera.



#42 Indi

Indi

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 766 postów
  • Dołączył śro, 13 lut 13

Napisano 08 maj 2013 - 20:25

fa37592458_najlepiej_to.jpg


  • xarixes i Rosierek lubią to

#43 ღ кєиѕнι ღ

ღ кєиѕнι ღ

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Dołączył śro, 02 sty 13
  • Miasto♥ Obojetnie ♥

Napisano 08 maj 2013 - 20:28

jeżeli chodzi o system wprowadzenia kar co i za co i ile jestem na tak :P myślę że nie 1 graczowi/użytkownikowi ts-a się to przyda choć założę się że jakieś 85% ( jak nie więcej )  ludzi się z nim nie zapozna bo po co ( tak samo jak z regulaminem gry czy forum ) więc nie wiem czy jest do końca sens wprowadzania go dla 15% użytkownikó :D
 


[color=#40e0d0;]ღ[/color][color=#800080;][font="'comic sans ms', cursive;"]Kenshi [/color][/font][color=#40e0d0;]ღ[/color]

[color=#ff8c00;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color][/font][color=#0000cd;][font="'comic sans ms', cursive;"] Obojętnie[/color][/font][color=#ffa500;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color][/font]

[color=#ff0000;]♥ ღ [/color][color=#ff0000;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color] Ten Najlepszy[/font] [color=#ff0000;]ღ[/color] [color=#ff0000;]♥[/color]


#44 Guest_ORGAZM._*

Guest_ORGAZM._*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 08 maj 2013 - 20:29

co to ma wspolnego z Tabela kar wiec moze sie wypoiwadaj w sprawie a nie jakies inne pierdoly, chcesz to zrob posta i tam sie wyraź



#45 SindBad

SindBad

    KS Soraka

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1022 postów
  • Dołączył śro, 20 lut 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoEuforia
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 maj 2013 - 20:32

SYSTEM KAR I SKŁADANIE SKARG


1. Używanie botów, hacków i innych wspomagaczy - Ban Permanentny.
2. Podszywanie się pod Administratora/GameMastera - Ban Permanentny.
3. Straszenie banem - 1 dni
4. Przeszkadzanie w Eventach - 1-3 dni (zależne od stopnia natręctwa).
a ) Sklepik na OX Ban 14 dni
5. Obraza/wulgaryzmy
a ) blokada chatu, 24h
b ) w przypadku wyraźnego przegięcia ban 3 dni
c ) Inne Przypadki 7 Dni
6. Obrażanie rodziny gracza/GMa/Administratora - 7 dni
7. Za groźby dot. życia realnego gracz podlega karze stałej blokady konta - Ban Permanentny.
8. Nieznajomość regulaminu lub tworzenie nowych punktów - ban 3 dni na przeczytanie i zrozumienie obecnie obowiązującego.
9. Sprzedaż Yang w grze za wysyłanie SMS jest zabronione. - Ban na 7 dni.
10. Blokowanie DTRun, uniemożliwienie jego wykonania lub ksucie króla, podlega karze 72h bana.
11. Gracz znajdujący się na mapie poniżej Lv-a dopuszczalnego - BAN 14 dni, 21 dni, stały.
12. Gracz który uciążliwie spamuje GM-owi na PW- Blokada Chat-u 2 godz.
13. GM nie ma obowiązku tłumaczyć się w grze z błedów na Serwerze (pisz na Forum!!).
14. Na Serwerze obowiązuje zakaz handlowania,sprzedawania (zwojami powrotu) - BAN 7 dni.
15. Na wojnę Gildii dopuszczalne są minimalnie 3
osoby z 1 Gildii, za nie dostosowanie się do punktu Ban 5 dni (wojny
tylko na środku Areny).
16. Kopiowanie itemow. Osoba proponującą innemu użytkownikowi kopiowanie itemu - BAN STALY.

 

za monotone lamanie regulaminu kary sa x2 badz x3 :D

 

Wiec do czego ma doprowadzic ta dyskusja.


  • Mσяfєυѕz™ lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych