Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zaostrzenie systemu Kar oraz wprowadzenie tabeli kar


  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Wprowadzenie Tabeli Kar (17 użytkowników oddało głos)

Wyraźcie swoja opinie

  1. Głosowano Tak (14 głosów [82.35%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 82.35%

  2. Nie (3 głosów [17.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 17.65%

Głosuj
85 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_ORGAZM._*

Guest_ORGAZM._*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 08 maj 2013 - 19:00

 Każdy z uzytkowników zarówno servera VirtualMt2, jak i servera Team Speak`a przeznaczonego dla graczy powinni znać wysokość kary , która czeka dane przewinienie. Utworzenie tabeli Kar pozwoli, na równe traktowanie graczy przez człownków teamu. Kray powinny być jasno określone i stosowane wobec graczy nie zależnie od wieku, czy tez płci.

 

 

Wiec przytocze wczorajszą sytuacje pisałem na wolaczu w metinie " Czy wiesz że, WinterFresh nie ma zębów (Guarana) umyj se luloka" i dostałem bana na 14 dni na gre

 

Dzisiaj grajac na muzodajni typek pukal mnie i napisał 

http://www.iv.pl/ima...55938507184.jpg

Macie ss i dostał bana na 1 dzien wiec gdzie tu jest sprawiedliwość 

 

Ocencie sami Dlatego prosze o wprowadzenie Tabeli kar.

 

Prosze nie zamykać tego tematu. Dziekuje z góry

 

 



#2 Demonx

Demonx

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 249 postów
  • Dołączył pon, 11 cze 12

Napisano 08 maj 2013 - 19:04

Noo, ostro ci dowalił '_', czasami też tak myślę, że na tym serve niema sprawiedliwości. Co z dzieciakami co mają po 10 lat i okradają kogo chcą ? z eq ... i nic za to nie dostają  O_o ... Tak samo u ciebie ... Porażka :angry:

 

 

P.s. ty Tylko na Virtual Dj lecisz ?  :wub:


Dołączona grafika

"Mega POWRÓT !! :)"


#3 Guest_GangreL01_*

Guest_GangreL01_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 08 maj 2013 - 19:04

Ja jestem za, bd fajnie wiedziec co nie wolno i za co i na ile jest ban, przynajmniej wiecej sprawiedliwosci bd ;]



#4 Konofałek

Konofałek

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Dołączył śro, 16 lis 11
  • MiastoPomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aleri, Konef

Napisano 08 maj 2013 - 19:06

Jestem za wprowadzeniem takiej opcji wyboru. Dużo osób jest niesłusznie karanych. Duża ilość ludzi już ze względu za sam nick ma ostre kary co odbiega od normy. Masakrycznie się tu pracuje. Inni co mają wtyki są mniej karani. Moim zdaniem poprawi to skuteczność składu i ogólnie milsze spędzenie czasu w grze czy na ts'ie.



#5 Soderis © Graphic

Soderis © Graphic

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 674 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13
  • MiastoLaVictoria :)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:Yahoo ❤
  • Hobby:Gяαfιкα кσмρυтєяσωα , яαρ , мσтσячzαcנα ❤

Napisano 08 maj 2013 - 19:07

Przydało by się ale żeby było wszystko jasno napisane a nie jakieś podchwytliwe pkt.


[font="'comic sans ms', cursive;"][font="georgia, serif;"][color=rgb(255,0,0);]S[/color][/font][color=rgb(218,105,36);]o[/color][color=rgb(182,192,72);]d[/color][color=rgb(145,244,109);]e[/color][color=rgb(109,252,145);]r[/color][color=rgb(72,214,182);]i[/color][color=rgb(36,137,218);]s[/color][/font]
[font="georgia, serif;"][color=#ff0000;]M[/color][/font][color=#ef2f0f;]a[/color][color=#df5d1f;]k[/color][color=#cf872f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#afcd4f;]S[/color][/font][color=#9fe65f;]o[/color][color=#8ff66f;]m[/color][color=#7ffe7f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#5ff39f;]N[/color][/font][color=#4fe0af;]o[/color][color=#3fc6bf;]i[/color][color=#2fa5cf;]s[/color][color=#1f7ddf;]e[/color][color=#0f52ef;]![/color]                                                                                                       


#6 Indi

Indi

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 766 postów
  • Dołączył śro, 13 lut 13

Napisano 08 maj 2013 - 19:08

Bardzo dobry pomysł. Może ktoś w końcu ogarnie gimbaze, która myśli, że przez neta może wszystko. 



#7 Konofałek

Konofałek

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Dołączył śro, 16 lis 11
  • MiastoPomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aleri, Konef

Napisano 08 maj 2013 - 19:09

Bardzo dobry pomysł. Może ktoś w końcu ogarnie gimbaze, która myśli, że przez neta może wszystko. 

ej ej gimbaza nie znaczy neo -_-



#8 Soderis © Graphic

Soderis © Graphic

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 674 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13
  • MiastoLaVictoria :)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:Yahoo ❤
  • Hobby:Gяαfιкα кσмρυтєяσωα , яαρ , мσтσячzαcנα ❤

Napisano 08 maj 2013 - 19:09

Jestem za wprowadzeniem takiej opcji wyboru. Dużo osób jest niesłusznie karanych. Duża ilość ludzi już ze względu za sam nick ma ostre kary co odbiega od normy. Masakrycznie się tu pracuje. Inni co mają wtyki są mniej karani. Moim zdaniem poprawi to skuteczność składu i ogólnie milsze spędzenie czasu w grze czy na ts'ie.

__________________
Wiem nawet jakie osoby miałes na myśli :P

PS: Orgi nie powinno to być w propozycjach ?

Indi , nie no sorry ale według cb w "gimbazie" nie ma normalnych ludzi ?
Ja jestem w 2gim i jakoś jestem normalny ... nikogo na serwie nie okradłem . Wiec może edytuj posta i ujmij to jakos inaczej .


Użytkownik Only God can judge me! edytował ten post 08 maj 2013 - 19:12

[font="'comic sans ms', cursive;"][font="georgia, serif;"][color=rgb(255,0,0);]S[/color][/font][color=rgb(218,105,36);]o[/color][color=rgb(182,192,72);]d[/color][color=rgb(145,244,109);]e[/color][color=rgb(109,252,145);]r[/color][color=rgb(72,214,182);]i[/color][color=rgb(36,137,218);]s[/color][/font]
[font="georgia, serif;"][color=#ff0000;]M[/color][/font][color=#ef2f0f;]a[/color][color=#df5d1f;]k[/color][color=#cf872f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#afcd4f;]S[/color][/font][color=#9fe65f;]o[/color][color=#8ff66f;]m[/color][color=#7ffe7f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#5ff39f;]N[/color][/font][color=#4fe0af;]o[/color][color=#3fc6bf;]i[/color][color=#2fa5cf;]s[/color][color=#1f7ddf;]e[/color][color=#0f52ef;]![/color]                                                                                                       


#9 BLADE

BLADE

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 981 postów
  • Dołączył wto, 05 cze 12

Napisano 08 maj 2013 - 19:10

przydało by się



#10 Konofałek

Konofałek

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Dołączył śro, 16 lis 11
  • MiastoPomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aleri, Konef

Napisano 08 maj 2013 - 19:11

__________________
Wiem nawet jakie osoby miałes na myśli :P

PS: Orgi nie powinno to być w propozycjach ?

ale ja nie miałem nikogo na myśli po prostu dużo takich sytuacji miało miejsce ;]



#11 Meggan

Meggan

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Dołączył nie, 31 mar 13

Napisano 08 maj 2013 - 19:13

Takie rozwiązanie pozwoli na sprawiedliwe traktowanie graczy. Taki już urok prywatnych serwerów, że administracja częściej przymyka oko na wykroczenia. Zastosowanie tabeli kar i rygorystyczne jej przestrzeganie pozwoli na prawidłową weryfikację przewinienia. Moim zdaniem pomysł jest bardzo dobry i dzięki niemu kultura nareszcie zagości na serwerze. Popieram, jako że jestem współautorem posta   ;)​ 


Użytkownik Meggan edytował ten post 08 maj 2013 - 19:15


#12 Demonx

Demonx

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 249 postów
  • Dołączył pon, 11 cze 12

Napisano 08 maj 2013 - 19:14

Dodaj Ankiete, kto jest "ZA", a kto "PRZECIW". Bo może wreszcie będzie chociaz 1% servera sprawiedliwy ;_; i uczciwy, a nie bez żadnego poczucia winy dzieciaki sobie okradają. Tak jak kolega mówił "są w necie i mogą wszystko" ... no a jednak nie


Dołączona grafika

"Mega POWRÓT !! :)"


#13 мєтαχє

мєтαχє

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Dołączył śro, 31 paź 12
  • MiastoAnglia<3
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 maj 2013 - 19:14

Lubię gumę Orbit <3


Dołączona grafika


#14 Konofałek

Konofałek

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Dołączył śro, 16 lis 11
  • MiastoPomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aleri, Konef

Napisano 08 maj 2013 - 19:15

Lubię gumę Orbit <3

gdzie nasza rodzima ranga? ;< pozbawili nas znaku narodowości. wycyganili nas ;<



#15 мєтαχє

мєтαχє

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Dołączył śro, 31 paź 12
  • MiastoAnglia<3
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 maj 2013 - 19:17

gdzie nasza rodzima ranga? ;< pozbawili nas znaku narodowości. wycyganili nas ;<

Domagam się przywrócenia Rangi"Cygańska Rodzina" bez niej czuję się goły :(


Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych