Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Drop Prosto do Eq +Event Oszukanie Gm/Sklepu ...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Drop prosto do eq/Event szukanie gm/Sklepu (47 użytkowników oddało głos)

Drop Prosto do Eq

  1. Głosowano Tak (41 głosów [87.23%])

    Procent z głosów: 87.23%

  2. Głosowano Nie (6 głosów [12.77%])

    Procent z głosów: 12.77%

Szukanie Gm/Szukanie Sklepu

  1. Głosowano Zmien Event na inny (15 głosów [31.91%])

    Procent z głosów: 31.91%

  2. Nie Robic Go (5 głosów [10.64%])

    Procent z głosów: 10.64%

  3. Głosowano Niech Zostanie (27 głosów [57.45%])

    Procent z głosów: 57.45%

Głosuj
49 odpowiedzi w tym temacie

#31 mystique

mystique

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 639 postów
  • Dołączył sob, 11 lut 12
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 maj 2013 - 19:28

Hehe Smieszny jestes Troche Jak czytam Ludzi a Bedzie Mniejszy Drop a Drop nie bedzie sie Łaczy cos nie tak z głową widze Wiec tak moje pytanie Dlaczego taki sam przedmiot w eq ma sie nie łaczyć  np  szkata smierci? Troche myslenia a co do dropy co ma podnoszenie Przedmiotu do dropienia ? 

 

Prosze mysleć co piszesz bo sie tylko ośmieszacie

 

Napisze jeszcze raz moze inaczej

 

Drop bedzie dropil do eq np jak mamy 150 szkat smierci zabijemy Smierc wpadnie do eq i bedzie 152 szkat Z Góry przepraszam innych Uzytkowników ze Pisze jak do De.... Ale jak widać inaczej sie nie da   

Fajnie by było gdyby dropiło do eq bo to dla każdego ułatwienie ale gdyby miało tak być to by tak było a nie jest. Przypadek? Nie sądze...a tego debila mogłeś sobie darować bo ja nie mam takich problemów jak ty,o zgrozo umiem wcisnąć Z   xD


Nick:Mystique

Postać:Dagger

Lvl:254

Gildia:FamilyTeam

Królestwo:Chunjo

Rodzina:Jest,poza grą :)


#32 Alicja*

Alicja*

    Junior Member

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Dołączył sob, 01 paź 11
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPabianice/Łódż
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Alicja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 21 maj 2013 - 19:37

Jestem za automatycznym podnoszeniem dropu  ;)


Dołączona grafika

#33 Ragerr & Southpaw♥™ツ

Ragerr & Southpaw♥™ツ

    Ragerr™

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2090 postów
  • Dołączył śro, 24 sie 11
  • MiastoZamość
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 maj 2013 - 19:52

Yyyy skad wiesz czy by sie nie laczyl ubijesz 2 smoki to szkaty c sie zlaczal i wlataja do eq :) 1 tak 2 niech zostanie tak jak jest event jest i powiniscie sie cieszyc ze go gm robi a co do tego to z tego co wiem to gm zobaczy i takie konto banuje.

[color=#ff0000;]Nick: :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;] [/color][color=#ff0000;]Ragerr™ :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;]  / Commando[/color]

[color=#0000ff;]Lvl: 255 / 255[/color]

[color=#00ffff;]Krolestwo: Chunjo / Chunjo[/color]

[color=#00ff00;]Gildia: Bajlandoo [/color]

[font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;] :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color][font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;]GOOD BYE!!!!!! :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color]


#34 LivingThings

LivingThings

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pon, 21 sty 13
  • MiastoLBK ~ Pomoże
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:Wszystko i Nic

Napisano 22 maj 2013 - 01:41

1. TAK

2. Lottototoloto bo nie biore udzialu


Dołączona grafika


#35 Musashi

Musashi

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Dołączył sob, 09 kwi 11


Napisano 22 maj 2013 - 03:19

bydlaczeq jak cos sie tobie nie podoba w eventach to po co na nie chodzisz,masz nerwy weż idz na spacer a nie na eventy będziesz zdrowszy



#36 Guest_♥I3aKuS♥_*

Guest_♥I3aKuS♥_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 22 maj 2013 - 03:59

Za !!!!



#37 ShouldIKnow

ShouldIKnow

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 959 postów
  • Dołączył czw, 24 maj 12
  • MiastoLublin.
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 22 maj 2013 - 06:07

1. Obojetne mi to. Zbieranie samemu mi nie przeszkadza, a nawet ciesze oczy widzac na bierzaco ile itemow mi leci :)
2. Walić to... I tak nie chodze na to

Gdyby głupota umiała fruwać to niektórzy fruwaliby jak gołąbki :)


#38 Mσяfєυѕz™

Mσяfєυѕz™

    Mistrz Eventów

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3099 postów
  • Dołączył pią, 24 sie 12
  • Miasto☞ Pσℓαи∂ ☜
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Mσяfєυѕz ™
  • Gildia:NєνєяFσяgινє
  • Królestwo:Shinsoo
  • Gadu-Gadu:Aиσиумσυѕ™


Napisano 22 maj 2013 - 06:56

-Teraz chcecie podnoszenie za tydzień będziecie chcieć żeby wam sprzedawało to odrazu u Yo-Hwang a dwa tygodnie później żeby samo latało na mapę.

Moim zdaniem nie jest ciężko poklikać to Z... :huh: Podobnie jak z BIOLOGIEM.... Trzeba włożyć trud żeby coś osiągnąć...

-Co do tych haków itp... nie będę się wypowiadał :P


Dołączona grafika


#39 Guest_NQ-NQ_*

Guest_NQ-NQ_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 22 maj 2013 - 09:17

2.Szukanie gm szukanie/Sklepu Proponuje nie robic tego Eventu dlaczego? Przyczynia sie do Uzywanie wallhacka/Wh/Moda/ I Innych Tego typu Programów Taki Gracz wystarczy ze Odpali Wh Zaznaczy Wykrywacz Gm I mu wyskakują Kordy Wiec nie wiem w czym jest Zabawa.

 

słabe sa te ich hacki - pewnej soboty awiec było duzo graczy zrobiłem sklepik z petsem za 1 yang i 417 osob szukało mnie  na ch1  Dolina Seungryong=Dolina orków przez 26 minut - wygrał jakis ninja 254 level nie pamietam nicku  - wygrał bo znał sie na grze a nie ze miał jakis programik do namierzania Gm - Po drugie gdybys brał udział wiedział bys ze ja nigdy nie robie sklepikow na postaci Gm awiec po nicku tez mnie nie znajdą
 



#40 BuzkaMalenka

BuzkaMalenka

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Dołączył pon, 20 maj 13
  • Hobby:Kontakt :d SEREKJ

Napisano 22 maj 2013 - 11:00

2.Szukanie gm szukanie/Sklepu Proponuje nie robic tego Eventu dlaczego? Przyczynia sie do Uzywanie wallhacka/Wh/Moda/ I Innych Tego typu Programów Taki Gracz wystarczy ze Odpali Wh Zaznaczy Wykrywacz Gm I mu wyskakują Kordy Wiec nie wiem w czym jest Zabawa.

 

słabe sa te ich hacki - pewnej soboty awiec było duzo graczy zrobiłem sklepik z petsem za 1 yang i 417 osob szukało mnie  na ch1  Dolina Seungryong=Dolina orków przez 26 minut - wygrał jakis ninja 254 level nie pamietam nicku  - wygrał bo znał sie na grze a nie ze miał jakis programik do namierzania Gm - Po drugie gdybys brał udział wiedział bys ze ja nigdy nie robie sklepikow na postaci Gm awiec po nicku tez mnie nie znajdą
 

Dobrze Temat zrobilem po to zeby Gracze Głosowali Mam do tego Prawo wiec korzystam Wiec prosze was nie spamować tylko Glosować 

 

-Teraz chcecie podnoszenie za tydzień będziecie chcieć żeby wam sprzedawało to odrazu u Yo-Hwang a dwa tygodnie później żeby samo latało na mapę.

Moim zdaniem nie jest ciężko poklikać to Z... :huh: Podobnie jak z BIOLOGIEM.... Trzeba włożyć trud żeby coś osiągnąć...

-Co do tych haków itp... nie będę się wypowiadał :P

Tak Tak potem będę chcial zeby dodać mapy z 1000 smierciami Takie Odpowiedzi mnie smieszą tylko Zeby serwer sie rozwijał potrzebne sa zmiany to chyba jest proste ze kiedyś cos sie zmieni na serwerze  z tego co wiem Admin ma zamiar dodac ten Pomysl na serwer pisze tylko co mi pisał na Pw na ts 


Kontakt


#41 ღ ipko ღ

ღ ipko ღ

    Król Handlu

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1946 postów
  • Dołączył wto, 26 lut 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁomża
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:ipko
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 22 maj 2013 - 11:21

Za ..


Dołączona grafika

#42 Guest_GangreL01_*

Guest_GangreL01_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 22 maj 2013 - 12:03

Hehe Smieszny jestes Troche Jak czytam Ludzi a Bedzie Mniejszy Drop a Drop nie bedzie sie Łaczy cos nie tak z głową widze Wiec tak moje pytanie Dlaczego taki sam przedmiot w eq ma sie nie łaczyć  np  szkata smierci? Troche myslenia a co do dropy co ma podnoszenie Przedmiotu do dropienia ? 
 
Prosze mysleć co piszesz bo sie tylko ośmieszacie
 
Napisze jeszcze raz moze inaczej
 
Drop bedzie dropil do eq np jak mamy 150 szkat smierci zabijemy Smierc wpadnie do eq i bedzie 152 szkat Z Góry przepraszam innych Uzytkowników ze Pisze jak do De.... Ale jak widać inaczej sie nie da

Powiem tak , to co napisalem to napisąlem tak jak mysle i jesli ktoś tu ma coś z głową to nie ja i po 2 obrazasz mnie i mam nadzieje ze zostanie Ci to wynagrodzone bo ja Cie nie obrazam gdy Ty coś napiszesz nie tak , chyba napisac moge swoją opinię?? , to czemu masz mnie obrazać?
P.S jesli napisałem zle to po prostu mozesz mnie poprawić ze nie mam racji czy coś a nie wyzywac , bo jak narazie to nic tu nie wniosłes tylko pokazałes swoj poziom ktory masz ponizej 0. To ze napisałem ze nie bd sie łaczyć nie znaczy ze tak jest , po prostu tak myslałem , ale jesli nie mam racji trzeba było napisac i bym zrobił edit posta.

Użytkownik GangreL01 edytował ten post 22 maj 2013 - 12:10


#43 ღ яαиgσѕ ღ

ღ яαиgσѕ ღ

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Dołączył nie, 08 sty 12
  • MiastoOstrołęka Pomogłem daj like :D

Napisano 22 maj 2013 - 13:57

1. Tak
2. Nie

Dołączona grafika


#44 Lucyferek

Lucyferek

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 468 postów
  • Dołączył sob, 07 lip 12
  • Miasto:)
  • Nick w grze:CyrCusia
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 22 maj 2013 - 21:32

usunąć ten event ;) zbędny jest a co do dropu to obojetne mi to :P


Dołączona grafika


#45 Musashi

Musashi

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Dołączył sob, 09 kwi 11


Napisano 23 maj 2013 - 04:06

NAPISZE PONOWNIE NIE PODOBAJĄ WAM SIĘ EVENTY NIE BIERZCIE W NICH UDZIAŁU BĘDZIECIE ŻYĆ BEZ STRESU ,ALBO PO PROSTU ODINSTALUJ METKA I PO PROBLEMIE






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych