Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Rekrutacja na DJ/Prezentera !


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
36 odpowiedzi w tym temacie

#16 iSeeYou

iSeeYou

    Skomplikowany Człowiek

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3162 postów
  • Dołączył wto, 28 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 16 sierpień 2013 - 19:44

Orgis łukasz i ty justyna to najlepszy skład na TeamSpeak jaki kolwiek widziałem Dlatego myslę ze orgis nada się bo jest w niego jakaś nadzieja wie jak i co robic ;p ...


http://iv.pl/
EuforioX
255 Lvl
Postać od początku moja aktywny prawie 24/7


#17 Guest_ORGAZM._*

Guest_ORGAZM._*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 16 sierpień 2013 - 20:24

Jeżeli chodzi o zdanie DJ  okey szanuje je ale no jestem przekonany że zbieram napewno wiecej ludzi od nich wszytkich razem wzietych a jeżeli chcą odejść dlatego że jakiś człowiek o nicku "ORGAZM" ma dostać szanse znowu na muzo to niech idą ty to zawsze powtarzałaś nikt ich na siłe nie trzyma po za tym zawsze się znajdzie ktoś do grania na muzo. Tyle z mojego zdania zrobisz jak bedziesz uważać...  Zapewne ludziom i tak pasuje jak gram ;)


Użytkownik ORGAZM. edytował ten post 16 sierpień 2013 - 20:26

  • Albańczyk, Kjubus i SuperFuture lubią to

#18 Dariurz

Dariurz

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Dołączył wto, 13 sie 13

Napisano 16 sierpień 2013 - 20:26

dajcie mu zagrac bo ma dziewiczy glos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



#19 Mikiniko

Mikiniko

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 172 postów
  • Dołączył czw, 23 lut 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGorlice
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Mariusz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Mikiniko
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Mikiniko
  • Hobby:Sport (koszykówka) Motoryzacja (TuningKingz)

Napisano 17 sierpień 2013 - 06:25

Hehe :D A może i ja sie skusze ?? Hmm :D W Metka już nie gram więc czasu a czasu :D 


  • Lveleek lubi to

#20 Xentis

Xentis

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 83 postów
  • Dołączył wto, 13 sie 13
  • Płeć:Mężczyzna
  • Królestwo:Jinno


Napisano 19 sierpień 2013 - 15:29

W jakim dziale rekrutacja?



#21 Lord InQuisitOR

Lord InQuisitOR

    Active User

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2206 postów
  • Dołączył pon, 01 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLublin
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:LordOfNight
  • Gildia:BuriedAlive
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Vitiate

Napisano 20 sierpień 2013 - 14:26

W jakim dziale rekrutacja?

Zapraszamy -> team speak 3 -> virtualmt2.pl -> strefa rozrywki -> przyjęciami zajmuję się ja - xPeruna  oraz - Cครคภ๏ฬค♥[Łukasz]ツ

Tutaj pisze.



#22 Soderis © Graphic

Soderis © Graphic

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 674 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13
  • MiastoLaVictoria :)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:Yahoo ❤
  • Hobby:Gяαfιкα кσмρυтєяσωα , яαρ , мσтσячzαcנα ❤

Napisano 20 sierpień 2013 - 17:09

Temat powinien byc zamkniety ponieważ jeden z dj który był od początku został wyrzucony z teamu .


[font="'comic sans ms', cursive;"][font="georgia, serif;"][color=rgb(255,0,0);]S[/color][/font][color=rgb(218,105,36);]o[/color][color=rgb(182,192,72);]d[/color][color=rgb(145,244,109);]e[/color][color=rgb(109,252,145);]r[/color][color=rgb(72,214,182);]i[/color][color=rgb(36,137,218);]s[/color][/font]
[font="georgia, serif;"][color=#ff0000;]M[/color][/font][color=#ef2f0f;]a[/color][color=#df5d1f;]k[/color][color=#cf872f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#afcd4f;]S[/color][/font][color=#9fe65f;]o[/color][color=#8ff66f;]m[/color][color=#7ffe7f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#5ff39f;]N[/color][/font][color=#4fe0af;]o[/color][color=#3fc6bf;]i[/color][color=#2fa5cf;]s[/color][color=#1f7ddf;]e[/color][color=#0f52ef;]![/color]                                                                                                       


#23 ZjaraanyArab

ZjaraanyArab

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3017 postów
  • Dołączył śro, 27 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSzczєcιи.
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Imię:Szymon
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CandrevaTM
  • Gildia:MσкrσCι
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Arab / ArabTM


Napisano 21 sierpień 2013 - 08:31

O którego Dj'a Ci chodzi? Bo nie rozumiem...


Dołączona grafika

Data utworzenia konta: 2013-03-22.
Data zakończenia gry : Coś koło 17roku. 🤔

#24 Acanti

Acanti

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Dołączył pon, 11 lip 11
  • MiastoZadupie City
  • Płeć:Kobieta

Napisano 23 sierpień 2013 - 19:11

Z teamu DJ zostały usunięte osoby, które : zostały przyjęte na DJ a potem były nieobecne przez ponad tydzień ; osoba, która wiedziała jak co chwile reklamować własnego fun page'a a nie potrafiła zachęcić ludzi do zapisywania się na eventy muzodajni ( karaoke oraz battle dj ) oraz osoba która została chwilowo pozbawiona rangi z powodu długiego urlopu.

 

Ososbiście chciałabym przekazać wszystkim cwaniakom wypowiadającym się w tym temacie, którzy myślą że na podstawie relacji jednego cymbała znają cały etap rozwoju muzodajni, który owocnie się zaczął na przełomie stycznia/lutego 2012 roku i to nie za sprawą Waszych idolów - a żeby nicków nie podawać nazwiemy tych idolów - Justinami Bieber'ami, że czasami dobrze wysłuchać opini nie tylko owego Biebera ale także innych użytkowników muzodajni, którzy tak naprawde przyczynili się do owego rozwoju w tamtym czasie.

Wszyscy tylko potraficie hejcić za to, że jest postawiony pewien próg, który tak naprawdę stawiałam za każdym razem przy rekrutacji ponieważ skoro wymagam czegoś od siebie i staram się spełniać pewne warunki : (muzodajnia nie może stac pusta, audycja popołudniowa z głosem a nie z winampa[aczkolwiek wiadome, że poza komputerem mamy inne życie i czasem trzeba odejść na AFK co jaknajbardziej rozumiem] dogadywanie się w gronie teamu DJ do jakiego się należy a nie smarowanie pośladków po kątach a także pewna ilość czasu jaką można poświęcić tylko muzodajni) więc mogę wymagać tego od innych.

Ostatnio zarzucono mi, że nie robię audycji oraz nie daję dobrego przykładu prezenterom tak więc oto mała informacja dla tych, którzy między pośladkami byli i rozwoju muzodajni półtora roku temu nie dostrzegli - Osoby, przed którymi Ja się tłumaczyłam, które dyktowały niektóre pkt regulaminu oraz by odciążyć troszkę Red Dja wprowadziły Yellow Deej'a wyraziły się jasno - przyjmujecie takich DJi , którzy będą grać na muzodajni i rozkręcać ten "dział rozrywki" a ponieważ Red DJ oraz Yellow Deej (tłumaczenie dla ciemniejszych-zastępca Red DJ [Head DJ] ) mają masę rzeczy na głowie ( o których WY CWaNIACY , którzy znacie historyjki przekazywane pocztą pantoflową pojęcia nie macie ) nie muszą robić codziennych audycji ani wpisywać się w grafik. Od tego jest 10ciu DJ , którzy chcieli dawać odrobinę relaksu innym użytkownikom.

Oczywiste jest , że ten skład tj. 10 DJ nie jest stały ponieważ na bierząco obserwujemy poczynania osób posiadających ową rangę [DJ*] i jeżeli mamy skargi na danego DJ,nie spełnia tego co mówił w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, nie dostosowuje się do próśb z zebrań lub zagminnie łamie regulamin wiadome jest , że taki osobnik zostanie wydalony.

Np. Pan Pezecior został wydalony z rangi DJ ponieeważ potrafił 100 razy podać link do swojego fun page'a a ani razu nie zachęcić ludzi do zapisów na eventy muzodajni (tłumaczenie-nie chce mi się)

Pan Lostos odszedł na własne żądanie ponieważ została mu odebrana możliwość prowadzenia karaoke gdyż w dniu kiedy karaoke zostało zawieszone On mimo wszystko je poprowadził

Pani Nataliaa chwilowo pozbawiona rangi ponieważ jest obecnie na dłuższym urlopie

 

Na przyjęcię nowego DJ/G nie ma wpływu poziom sympati czy antysympati wobec kandydata z mojej lub zastępcy strony. Bierzemy głównie pod uwage odrobinkę wiekszy zasób muzyki, dobre poczucie humoru a także czas jaki owa osoba może poświęcić dla Muzodajni.


  • bagin1994 i Albańczyk lubią to

#25 ✫ sNtr ✫

✫ sNtr ✫

    Kombinator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1747 postów
  • Dołączył sob, 23 cze 12
  • MiastoPołczyn-Zdrój
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Pomogłem ? Like :)

Napisano 24 sierpień 2013 - 06:08

JA CHCĘ BYC DJ ^*^ Ale tylko RAP :* <3
  • Lord InQuisitOR lubi to



[font="'comic sans ms', cursive;"][color=#33ff99;]SntRr
<3[/color][/font]

 


#26 Soderis © Graphic

Soderis © Graphic

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 674 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13
  • MiastoLaVictoria :)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:Yahoo ❤
  • Hobby:Gяαfιкα кσмρυтєяσωα , яαρ , мσтσячzαcנα ❤

Napisano 24 sierpień 2013 - 14:14

Zjaraany kto ma wiedzieć o kogo chodzi ten wie :P
 

Z teamu DJ zostały usunięte osoby, które : zostały przyjęte na DJ a potem były nieobecne przez ponad tydzień ; osoba, która wiedziała jak co chwile reklamować własnego fun page'a a nie potrafiła zachęcić ludzi do zapisywania się na eventy muzodajni ( karaoke oraz battle dj ) oraz osoba która została chwilowo pozbawiona rangi z powodu długiego urlopu.

 

Ososbiście chciałabym przekazać wszystkim cwaniakom wypowiadającym się w tym temacie, którzy myślą że na podstawie relacji jednego cymbała znają cały etap rozwoju muzodajni, który owocnie się zaczął na przełomie stycznia/lutego 2012 roku i to nie za sprawą Waszych idolów - a żeby nicków nie podawać nazwiemy tych idolów - Justinami Bieber'ami, że czasami dobrze wysłuchać opini nie tylko owego Biebera ale także innych użytkowników muzodajni, którzy tak naprawde przyczynili się do owego rozwoju w tamtym czasie.

Wszyscy tylko potraficie hejcić za to, że jest postawiony pewien próg, który tak naprawdę stawiałam za każdym razem przy rekrutacji ponieważ skoro wymagam czegoś od siebie i staram się spełniać pewne warunki : (muzodajnia nie może stac pusta, audycja popołudniowa z głosem a nie z winampa[aczkolwiek wiadome, że poza komputerem mamy inne życie i czasem trzeba odejść na AFK co jaknajbardziej rozumiem] dogadywanie się w gronie teamu DJ do jakiego się należy a nie smarowanie pośladków po kątach a także pewna ilość czasu jaką można poświęcić tylko muzodajni) więc mogę wymagać tego od innych.

Ostatnio zarzucono mi, że nie robię audycji oraz nie daję dobrego przykładu prezenterom tak więc oto mała informacja dla tych, którzy między pośladkami byli i rozwoju muzodajni półtora roku temu nie dostrzegli - Osoby, przed którymi Ja się tłumaczyłam, które dyktowały niektóre pkt regulaminu oraz by odciążyć troszkę Red Dja wprowadziły Yellow Deej'a wyraziły się jasno - przyjmujecie takich DJi , którzy będą grać na muzodajni i rozkręcać ten "dział rozrywki" a ponieważ Red DJ oraz Yellow Deej (tłumaczenie dla ciemniejszych-zastępca Red DJ [Head DJ] ) mają masę rzeczy na głowie ( o których WY CWaNIACY , którzy znacie historyjki przekazywane pocztą pantoflową pojęcia nie macie ) nie muszą robić codziennych audycji ani wpisywać się w grafik. Od tego jest 10ciu DJ , którzy chcieli dawać odrobinę relaksu innym użytkownikom.

Oczywiste jest , że ten skład tj. 10 DJ nie jest stały ponieważ na bierząco obserwujemy poczynania osób posiadających ową rangę [DJ*] i jeżeli mamy skargi na danego DJ,nie spełnia tego co mówił w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, nie dostosowuje się do próśb z zebrań lub zagminnie łamie regulamin wiadome jest , że taki osobnik zostanie wydalony.

Np. Pan Pezecior został wydalony z rangi DJ ponieeważ potrafił 100 razy podać link do swojego fun page'a a ani razu nie zachęcić ludzi do zapisów na eventy muzodajni (tłumaczenie-nie chce mi się)

Pan Lostos odszedł na własne żądanie ponieważ została mu odebrana możliwość prowadzenia karaoke gdyż w dniu kiedy karaoke zostało zawieszone On mimo wszystko je poprowadził

Pani Nataliaa chwilowo pozbawiona rangi ponieważ jest obecnie na dłuższym urlopie

 

Na przyjęcię nowego DJ/G nie ma wpływu poziom sympati czy antysympati wobec kandydata z mojej lub zastępcy strony. Bierzemy głównie pod uwage odrobinkę wiekszy zasób muzyki, dobre poczucie humoru a także czas jaki owa osoba może poświęcić dla Muzodajni.


Pewna osoba była DJ chyba przez czas większości red dj i nikt nie miał do niego pretensji, tylko ty masz więc wiesz. Byłem za tym żebyś była Red DJ ale tak jak prawie wszystkim którzy otrzymali red dj "władza" uderzyła do głowy.
Nie zamierzam się tu z nikim kłócić, to jest moje zdanie i pewnie nie tylko moje tylko, że ja nie boje się wyrazić swojego zdania...

"Na przyjęcię nowego DJ/G nie ma wpływu poziom sympati czy antysympati wobec kandydata z mojej lub zastępcy strony" ...  To, to mnie rozbawiło ... Napewno przyjeła byś kogoś kogo nie znosisz do składu, już to widze...
 


[font="'comic sans ms', cursive;"][font="georgia, serif;"][color=rgb(255,0,0);]S[/color][/font][color=rgb(218,105,36);]o[/color][color=rgb(182,192,72);]d[/color][color=rgb(145,244,109);]e[/color][color=rgb(109,252,145);]r[/color][color=rgb(72,214,182);]i[/color][color=rgb(36,137,218);]s[/color][/font]
[font="georgia, serif;"][color=#ff0000;]M[/color][/font][color=#ef2f0f;]a[/color][color=#df5d1f;]k[/color][color=#cf872f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#afcd4f;]S[/color][/font][color=#9fe65f;]o[/color][color=#8ff66f;]m[/color][color=#7ffe7f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#5ff39f;]N[/color][/font][color=#4fe0af;]o[/color][color=#3fc6bf;]i[/color][color=#2fa5cf;]s[/color][color=#1f7ddf;]e[/color][color=#0f52ef;]![/color]                                                                                                       


#27 Acanti

Acanti

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Dołączył pon, 11 lip 11
  • MiastoZadupie City
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 sierpień 2013 - 06:20

Pewna osoba była DJ chyba przez czas większości red dj i nikt nie miał do niego pretensji, tylko ty masz więc wiesz.

 

Wstydzisz się podawać nicki? Mogę Cię spokojnie zaliczyć do grona tych co miedzy pośladkami byli.. a wiesz dlaczego ? tak łatwo napisałes, że "tylko ty masz..(pretensje)" No cóż, proponuję Ci się na przyszłość bardziej zagłębić w sprawe skoro masz zamiar pocić o niej na forum a najlepszym sposobem na zapoznanie się bliżej z sytuacją proponuję byś zawitał na TS i może osoba, która miała "pretensje" do Twojego Idola [czyt.Justin Bieber] przedstawi Ci pięknie i ładnie czarno na białym wszelkie zarzuty.

 

 

Byłem za tym żebyś była Red DJ ale tak jak prawie wszystkim którzy otrzymali red dj "władza" uderzyła do głowy.

 

Jeżeli mnie wzrok nie myli Twój nick to "Soderis" a nie Admin więc to czy Ty byłeś lub nie byłeś za mną nie ma tu jakiegokolwiek znaczenia. I jeśli można prosić nie porównuj mnie do "wszystkich red dj" . A co do " władzy,która uderzyła do głowy".. zastanów się o czym piszesz. Jeżeli władzą nazywasz rangę czerwonego DJa to boję się zapytać kim jest zielony DJ. 

Musze przyznać Ci racje.. kikanie z kanału lub banowanie za wulgi/reklamy innych ts itp jest takie niesamowite..Uśmiałam się z rana - Dziekuję ! 

Bardzo Cie proszę zdobądź się na odwagę i przyjdź na kanał DJ. Chce koniecznie wiedzieć czym jest ta władza bo od 30minut myślę nad tym i jakoś nie moge tego pojąć ( niestety coraz rzadziej jestem w stanie zrozumieć tok myślenia obecnej mlodzieży )

 

Nie zamierzam się tu z nikim kłócić, to jest moje zdanie i pewnie nie tylko moje tylko, że ja nie boje się wyrazić swojego zdania...

Oczywiście, że nie będzie tu kłótni lecz teraz weź sobie do serca pewną radę - nigdy nie wypowiadaj się za innych. 

Muszę Cię zasmucić odnośnie tego " ja nie boję się " .. Odwagą jest przyjść do nas DJ na kanał , i powiedzieć mi "mikro w mikro" co o mnie myślisz ponieważ pokątnie mi tyłek obrabiać lub pocić się na forum potrafi każdy tchórz, więc drogi Soderisie nie jesteś odważną osobą a zwykłym tchórzem (nie obrażając tu teraz tchórzofretki ).

 

 

To, to mnie rozbawiło ... Napewno przyjeła byś kogoś kogo nie znosisz do składu, już to widze...

 

 

Dobrze, że dopisuje Ci humor jednakże mi po przeczytaniu Twoich potków bardziej się dziobek cieszy. Po raz kolejny muszę Ci napisać " między pośladkami byłes .. " ponieważ w teamie DJ niejednokrotnie został przyjęty osobnik, którego nie darzyłam sympatią. DJa otrzymywały osoby, które przed moim pojawieniem się na muzodajni obrażały mnie i mą rodzinę. Musisz koniecznie postarać się myśleć własną głową a nie pocztą pantofelkową ponieważ jednym postem pokazałeś, że nie potrafisz użytkować własnego mózgu oraz jakim jesteś .. dziwnym chłopcem 

 

 

 

 

 

 

Aktualizacja wiadomości :

Wczoraj (tj sobota 25/8/2013) w godzinach około południowych zostali usunięci z muzodajni "Gildyjczycy". Powód? Poczta pantofelkowa na pewno jakiś prędko wymyśli.

 

Natalaa. otrzymała spowrotem rangę DJa zaś !PEzecior prawdopodobnie wkrótce wróci na poprzednie stanowisko (ostateczną decyzję podejmie On sam)

 

Najprawdopodobniej odbędzie się dziś " Battle 4 Respect " co zależy głownie od ilości zgłoszeń do tego eventu. 

P.S. Proponuję przejzeć opisy kanałów znajdującuch się w Strefie rozrywki oraz Muzo 1,2 ponieważ w najbliższych godzinach ubędzie to i owo (niespodzianka)

 

 

Edit : Karaoke i Battle DJ będą się rozpoczynać o 17:00 . Godzina została zmieniona na prośbę uzytkowników oraz uczestników wcześniej wymienionych eventów. 

 

Pracuś - Odnosnie DJowania na Rapie proszę się zgłosić do MC Konofałka


Użytkownik xPeruna edytował ten post 25 sierpień 2013 - 20:45


#28 ✫ sNtr ✫

✫ sNtr ✫

    Kombinator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1747 postów
  • Dołączył sob, 23 cze 12
  • MiastoPołczyn-Zdrój
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Pomogłem ? Like :)

Napisano 25 sierpień 2013 - 18:37

JA CHCĘ BYC DJ ^*^ Ale tylko RAP :* <3



[font="'comic sans ms', cursive;"][color=#33ff99;]SntRr
<3[/color][/font]

 


#29 xMessiii

xMessiii

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 277 postów
  • Dołączył sob, 11 lut 12
  • MiastoZa górami za lasami ...
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 wrzesień 2013 - 11:38

Pracus pisz do Konofałka na ts.

A moja opinia odnośnie Dj i rekrutacji to przyjmijcie kogoś ogarniętego bo narazie bagin1994 gra na 1 muzo, a na reszcie nikt gdyż pozostali Dj'e siedzą w Roomie i trzeba ich "błagać" o mikro żeby ludzią coś pograć. Jedynie RAP się broni zawsze ktoś gra nawet za dużo chętnych ;D.


  • Soderis © Graphic lubi to

Dołączona grafika


#30 Guest_ღ Tomasz ღ_*

Guest_ღ Tomasz ღ_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 11 wrzesień 2013 - 12:00

Pracus pisz do Konofałka na ts.

A moja opinia odnośnie Dj i rekrutacji to przyjmijcie kogoś ogarniętego bo narazie bagin1994 gra na 1 muzo, a na reszcie nikt gdyż pozostali Dj'e siedzą w Roomie i trzeba ich "błagać" o mikro żeby ludzią coś pograć. Jedynie RAP się broni zawsze ktoś gra nawet za dużo chętnych ;D.

Najpierw pomyśl potem napisz :) Taka rada na przyszłość






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych