Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Wojny na serwerze a raczej ich brak


  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Wojny gildii (31 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za usunięciem rankingu gildii?

  1. Głosowano Tak, dzięki temu będzie więcej wojen (26 głosów [83.87%])

    Procent z głosów: 83.87%

  2. Głosowano Nie, niech ludzie się nudzą i zaczną odchodzić z serwera (5 głosów [16.13%])

    Procent z głosów: 16.13%

  3. Obojętnie, jestem zbyt mało bystry/bystra by mieć w tym temacie swoje zdanie (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj
48 odpowiedzi w tym temacie

#1 ღ кєиѕнι ღ

ღ кєиѕнι ღ

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Dołączył śro, 02 sty 13
  • Miasto♥ Obojetnie ♥

Napisano 18 sierpień 2013 - 15:35

Cześć. 

Na wstępie chciałam zaznaczyć że podobne tematy już były ale niestety nic nie zostało w tym kierunku zrobione.

Jak większość z Was zauważyła serwer zaczyna się robić nudny i to strasznie wiele z Was traci ochotę na grę. Pojawia się pytanie dlaczego się tak dzieje? Odpowiedź jest prosta. Na obecną chwile osoby które mają już skończone eq i biologa nie mają co robić ponieważ na tym serwerze jest bardzo ubogo w wojny i pojedynki PVP. Tak wiem można robić dalej nowe zbroje i bronie ale pojawia się pytanie po co?  Po co robić eq którego prawie w ogóle się nie używa. Po co tworzyć jeszcze większą przepaść między graczami. Bo na obecną chwilę sytuacja wygląda tak: jest kilkudziesięciu graczy posiadających bardzo dobre eq oraz biologa na yy bądź workach później długo długo nic i dopiero kolejni gracze.

Moja propozycja jest taka. Przede wszystkim warto usunąć ranking gildii. Dlaczego? Dlatego że przez ten ranking wiele gildii nie chce przyjąć wojny ponieważ boją się że "spadną w rankingu" mimo że większość gildii rzekomo nie jest stworzona dla rankingu a raczej for fan. Tak naprawdę są 2 top gildie no może 3 na serwerze z którymi wojna to rzadkość ( przecież nie będą się bić ciągle tylko oni ). Po co ten ranking żeby wiedzieć jaka gildia jest numerem 1 na serwerze ? hmm i tak wiadomo jakie gildie są najlepsze. Według rankingu ogólnego TOP 1 jest gildia Demony ( hmm nie ukrywam że nie bardzo kojarzę tą gildię i jej członków ).

 

Więc naprawdę niech administracja coś z tym zrobi bo jak tak dalej pójdzie to masa ludzi przestanie grać bo po co żeby robić sobie eq którego i tak nie mają gdzie wykorzystać ?

 

jeśli macie jakieś propozycje to piszcie :)


[color=#40e0d0;]ღ[/color][color=#800080;][font="'comic sans ms', cursive;"]Kenshi [/color][/font][color=#40e0d0;]ღ[/color]

[color=#ff8c00;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color][/font][color=#0000cd;][font="'comic sans ms', cursive;"] Obojętnie[/color][/font][color=#ffa500;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color][/font]

[color=#ff0000;]♥ ღ [/color][color=#ff0000;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color] Ten Najlepszy[/font] [color=#ff0000;]ღ[/color] [color=#ff0000;]♥[/color]


#2 Kormirifeneszenko

Kormirifeneszenko

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1098 postów
  • Dołączył nie, 29 sty 12
  • MiastoTak

Napisano 18 sierpień 2013 - 15:42

No dokładnie tak jak piszesz... Demony? Ja nawet nie wiem kto to... Każdy wie że na serwerze jest kilka "dobrych" gildii. Ale co z tego że są jak żadnych wojen nie ma... Potem ludzie z wysokim lvl'ami idą się wyżywać w m1 na 100 lvl'ach co jest bez sensu... Również się zgadzam z tym aby usunąć ranking gildii... 

 

A tak poza tym pamiętam czasy pl'a jak była wojna najlepszych gildii to prawie każdy przerywał exp czy coś tam żeby zobaczyć tą wojnę... A tutaj? Czekanie w m2 aż ktoś wolny włączy i będzie jadka... 

 

Tyle ode mnie :)


  • KONIEC GRY! lubi to

#3 Albańczyk

Albańczyk

    No Life

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3358 postów
  • Dołączył pon, 02 kwi 12
  • MiastoPomorskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 sierpień 2013 - 15:50

Zgadzam się z Tobą . Za


[font="'trebuchet ms', helvetica, sans-serif;"][color=#000000;]Pomogłem ? Daj [/color][color=#d3d3d3;]Lubię To.  [/color][/font]


#4 Lord InQuisitOR

Lord InQuisitOR

    Active User

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2206 postów
  • Dołączył pon, 01 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLublin
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:LordOfNight
  • Gildia:BuriedAlive
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Vitiate

Napisano 18 sierpień 2013 - 15:56

Tak, nudy są nawet odechciewa mi się eQ robić bo po co?

Rację masz, w 100% się z tb zgodzę, ale wiesz większość servera to wasza gildia ma na skilla więc czasami te wojny są nieopłacalne, chyba że jeśli lider waszej gildii dogada się z liderem innej gildii że np.: wy ściągacie zbroję (i tak macie z 700k hp+ ^^) i wtedy robicie te wojny ze słabszymi gildiami.

A co do Rankingu to mieli go skasować a nie zresetować ... Przez brak wojen muszę chodzić czasami do M! wrogich królestw i tam się bić ale jak oni stoją w kole ...


  • KONIEC GRY! lubi to

#5 נєѕтєм ρяσ

נєѕтєм ρяσ

    Luźno w Gaciach

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Dołączył śro, 14 mar 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:KMWTW
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:B14LY
  • Nick na TS:Rayons
  • Hobby:Ty <3


Napisano 18 sierpień 2013 - 16:05

Za gdyż sam nie mam gildi bo nie wiem poco jak nie ma wojen ^^ 


Postać Rayons nie należy do mnie (dawniej należała). Mam taki nick w innych grach i go używam m.in. na ts3 :)

 


#6 ღTeraZickღ

ღTeraZickღ

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Dołączył czw, 17 sty 13

Napisano 18 sierpień 2013 - 16:08

Za!



#7 XxPlanexX

XxPlanexX

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Dołączył nie, 06 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLublin
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XxPlanexX
  • Gildia:DajBuzi
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 18 sierpień 2013 - 17:19

Kenshi Dobra propozycja w której jestem ZA

 

 

Tak naprawdę 2 dobre gildie na serwerze to Obojetnie i Euforia.

Ta gildia top1 ... 1 razy słyszę o takiej :)

Po co rank ? W końcu wojny i tp

to Tylko zabawa

 

 

ZA


[color=#00ff00;]Nick[/color] - [color=#00ffff;]XxPlanexX[/color]
 
[color=#00ff00;]Level - [/color][color=#800080;]254[/color]
 
[color=#00ff00;]Królestwo -[/color][color=#ff8c00;] Chunjo[/color]
 
[color=#00ff00;]Gildia - [/color][color=#ff0000;]DajBuzi[/color]
Dołączona grafika

#8 Guest_♥Densze♥_*

Guest_♥Densze♥_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 18 sierpień 2013 - 17:26

Zgadzam sie w 100%Ten ranking jest niepotrzebny jakieś YingYang?Widział kiedyś kogoś z tej gildi Demony nie widziałem ich wogóle.

#9 Guest_© ßLU3™ © ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ_*

Guest_© ßLU3™ © ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 18 sierpień 2013 - 17:34

ZA, te "Demony" nabily pkt robiac wojne z jedna gildia i zawsze win... a pozatym moze widzialem raz kogos z tej gildi...



#10 Maricha-michał

Maricha-michał

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1379 postów
  • Dołączył nie, 29 sty 12
  • MiastoEuforia♥

Napisano 18 sierpień 2013 - 17:38

tu sie z tb zgodze iza nie ma wojen z leszymi jesli jest wojna to juz dla rankingu tak jak ostatnio ktos mi powiedział "moja gildia jest na ranking" pare miesiecy temu równiez miałem gildie i nikt wojen nie chciał odpowiedzi liderów gildii " nie zamocni jestescie,i tak przegramy i spadniemy w ranku,nie szoda mi rankingu" wiec gdzie tu jest tego wszystkiego sens. Na pl sa rankingi ale tam sa inne bony inne eq itp. Jestem za tym by na virtualu usunąc ranking :)


  • Albańczyk lubi to
The End :(

#11 Madara0083

Madara0083

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 296 postów
  • Dołączył pon, 08 lip 13

Napisano 18 sierpień 2013 - 17:57

Za


[color=#0000ff;]NeCroManTuS[/color]
[color=#b22222;]LvL 165+[/color]
[color=#ff0000;]Shinsoo[/color]
[color=#008000;]Szaman Smok[/color]
G[color=#b22222;]ł[/color][color=#ff0000;]ó[/color][color=#ffa07a;]w[/color][color=#800000;]n[/color][color=#a52a2a;]y [/color][color=#000080;]P[/color][color=#00ffff;]r[/color][color=#ee82ee;]e[/color][color=#00ff00;]z[/color][color=#006400;]e[/color][color=#a52a2a;]s F[/color][color=#008080;]a[/color][color=#696969;]b[/color][color=#000000;]r[/color][color=#8b4513;]y[/color][color=#800080;]k[/color][color=#ff8c00;]i [/color][color=#0000cd;]M[/color][color=#800080;]e[/color][color=#008000;]m[/color][color=#ff8c00;]ó[/color][color=#ff0000;]w [/color][color=#a52a2a;]D[/color][color=#000080;]l[/color][color=#ee82ee;]a [/color][color=#dda0dd;]V[/color][color=#ffa500;]i[/color][color=#000080;]r[/color][color=#ff0000;]t[/color][color=#00ff00;]u[/color][color=#daa520;]a[/color][color=#4b0082;]l[/color][color=#000000;]M[/color][color=#800080;]t[/color][color=#2f4f4f;]2[/color]


#12 GETTO

GETTO

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 445 postów
  • Dołączył pią, 21 gru 12

Napisano 18 sierpień 2013 - 18:23

Za

[font="georgia, serif;"]"Biorę na siebie całą odpowiedzialność. Powiedzmy, dziewięćdziesiąt procent."[/font]


#13 Anonys

Anonys

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 154 postów
  • Dołączył śro, 31 lip 13

Napisano 18 sierpień 2013 - 18:46

za!



#14 Yillek

Yillek

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 133 postów
  • Dołączył pon, 24 cze 13

Napisano 19 sierpień 2013 - 06:52

Zupełnie się z Tobą zgadzam Iza, ten serwer podlega pod robienie map itd. Rozumiem, powiecie, że zawsze można się " rozerwać w innych królestwach " ale to nie o to chodzi. Co raz mniej chce się ludziom grać, dawniej to było coś tych wojenek, w m2 różnych, na metkach, czy też pod DT. Teraz już prawie tego nie ma, a wojen praktycznie nie ma żadnych, a jak już są to mają te mniejsze lvl'e. Nie wiem co można by z tym zrobić, aby grało nam się lepiej, ale może coś się wykombinuje, bo taka gra jak np, robienie mapek, a potem stanie w M2 cały dzień to aż się odechcewa. No bo po co robić EQ skoro nie mamy możliwości, przetestowania go na innym graczu, lub jak bardzo jesteśmy dobrzy? Jeżeli chodzi o decyzję, to w zupełności jestem na tak.



#15 สุดท้าย

สุดท้าย

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2030 postów
  • Dołączył pon, 13 maj 13

Napisano 19 sierpień 2013 - 07:22

na nie

po co robić eq?a jak nie będzie rankigu po co robić wojny?

 

propozycja powina być dopracowana zrobić możliwość wojny która będzie miała wpływ na ranking i nie będzie np przy wyzywaniu gildi będzie można wybrać jaka ma być ta wojna






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych