Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Wojny na serwerze a raczej ich brak


  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Wojny gildii (31 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za usunięciem rankingu gildii?

  1. Głosowano Tak, dzięki temu będzie więcej wojen (26 głosów [83.87%])

    Procent z głosów: 83.87%

  2. Głosowano Nie, niech ludzie się nudzą i zaczną odchodzić z serwera (5 głosów [16.13%])

    Procent z głosów: 16.13%

  3. Obojętnie, jestem zbyt mało bystry/bystra by mieć w tym temacie swoje zdanie (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj
48 odpowiedzi w tym temacie

#31 Guest_GangreL01_*

Guest_GangreL01_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 19 sierpień 2013 - 08:29

za



#32 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 19 sierpień 2013 - 08:29

Powiem tak....

Osob po workach jest nie duzo,a i wiekszosc jest w 2 gildiach : Euforia / Obojetnie,po za wami sa moze 2/3 gildie gdzie maja 2/3 osoby zrobione worki.

Wiec sie nie dziw ze nikt wojen nie chce,skoro nie maja szans i dla nich to zadna zabawa jak dostana w du** do 10



#33 Lord InQuisitOR

Lord InQuisitOR

    Active User

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2206 postów
  • Dołączył pon, 01 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLublin
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:LordOfNight
  • Gildia:BuriedAlive
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Vitiate

Napisano 19 sierpień 2013 - 08:47

na nie

po co robić eq?a jak nie będzie rankigu po co robić wojny?

 

propozycja powina być dopracowana zrobić możliwość wojny która będzie miała wpływ na ranking i nie będzie np przy wyzywaniu gildi będzie można wybrać jaka ma być ta wojna

A co to ma być? Wpływ na ranking i nie... A bardziej przeraziło mnie "wpływ na ranking", czy to jest ważne? Niech u tego strażnika pisze tylko ile zwycięstw i porażek bez tych miejsc ...

A pisałem na cheacie gildii kto się nudzi to wpadłeś Wojkiem tdo M1 Chunjo ale po 10min już Cb nie było i znów nuda :/

Dlatego są te wojny co do tego czy się znajdzie ktoś w m2 czy nie, to popatrz jak kiedyś,np.: za czasów 1WszyZwiastun ile osób było tam koło dozorcy poza kołem, a teraz są pustki w tym miejscu i jak tu się lać?



#34 ♣Joony♣

♣Joony♣

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2348 postów
  • Dołączył nie, 23 gru 12

Napisano 19 sierpień 2013 - 08:48

Zgadzam się z Rosierkiem.. ;>



#35 Guest_ORGAZM._*

Guest_ORGAZM._*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 19 sierpień 2013 - 09:01

Podzielcie Gildie swoją na 2 i robcie wojny bedziecie sei naprawde dobrze bawić albo Kotkowi powiedz zeby zrobil znowu turniej pvp Gildii i bedziesz miała zabawe bo mozesz sie nie doczekac nie kazdy w tak ambitny sposob zdobywa eq jak ty :) Wiec no możesz już nie dyskutować :)


  • xMessiii lubi to

#36 SuperFuture

SuperFuture

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 200 postów
  • Dołączył wto, 05 mar 13
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 sierpień 2013 - 09:10

Ja osobiście jestem za tym, aby częstotliwość turnieju PvP była większa, wtedy się wykażesz swoją ciężką pracą, swoimi umiejętnościami oraz dobrze się pobawisz... ;) Nawet nie organizowane przez administrację, ciężko jest w spamowisku zrobić wewnętrzny turniej PvP, dla zabawy, bez nagród, dla czystej satysfakcji? :) Moim zdaniem nie... ;) Poza tym, znając życie masz wielu znajomych, którzy by na to poszło, więc nie widzę dalszego sensu ciągnięcia tej dyskusji, bo sąsposoby, by się pobawić, wystarczy chcieć. xD


Bo granie samemu sprawia zabójczą satysfakcję... :D

#37 ღRBDღ

ღRBDღ

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 78 postów
  • Dołączył pon, 11 lut 13

Napisano 19 sierpień 2013 - 09:26

Ja osobiście jestem za tym, aby częstotliwość turnieju PvP była większa, wtedy się wykażesz swoją ciężką pracą, swoimi umiejętnościami oraz dobrze się pobawisz... ;) Nawet nie organizowane przez administrację, ciężko jest w spamowisku zrobić wewnętrzny turniej PvP, dla zabawy, bez nagród, dla czystej satysfakcji? :) Moim zdaniem nie... ;) Poza tym, znając życie masz wielu znajomych, którzy by na to poszło, więc nie widzę dalszego sensu ciągnięcia tej dyskusji, bo sąsposoby, by się pobawić, wystarczy chcieć. xD

 

 

Co nam z turniejów pvp jak sciąga się przy nich pół eq żeby walke odbyć

najlepszym rozwiązaniem było by ciągnąć te 4x4 które rozpoczął Ginasta.

Według mnie Turnieju pvp (1:1) nie powinno być wcale !!!

Amen


  • ღ кєиѕнι ღ lubi to
Nick:RBD Lvl:254 Klasa:Szaman Gildia Euforia Kochanie : Powiedziałbym że Kochanka <3

#38 Yillek

Yillek

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 133 postów
  • Dołączył pon, 24 cze 13

Napisano 19 sierpień 2013 - 09:30

Podzielcie Gildie swoją na 2 i robcie wojny bedziecie sei naprawde dobrze bawić albo Kotkowi powiedz zeby zrobil znowu turniej pvp Gildii i bedziesz miała zabawe bo mozesz sie nie doczekac nie kazdy w tak ambitny sposob zdobywa eq jak ty :) Wiec no możesz już nie dyskutować :)


Gdybyś tak nie narzekał i co chwile postaci nie zmieniał to pewnie miałbyś coś lepszego niż masz, a tak pozostało Ci narzekanie, zresztą, co będę się tutaj produkował.


Użytkownik Yillek edytował ten post 19 sierpień 2013 - 09:39


#39 thorinos

thorinos

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Dołączył śro, 23 maj 12
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 sierpień 2013 - 09:40

Ciągnięcie turniejów gildii 4x4 też jest bezsensowne bo wiadomo jakie będą miejsca poszczególnych gildii z czego też większość nie weźmie udziału bo się będą bać ... Czyli rozdawanie nagród za darmo , a poza tym nie każdy ma czas żeby chodzić na turnieje o dokładnej porze... (np mi się nigdy nie udaje :S), sam nie wiem co powiedzieć na temat tego , żeby z wojnami było lepiej ,  jak na moje  to najlepiej właśnie usunąć ranking i założyć coś typu : 10 osób online w naszej i przeciwnej gildii automatycznie rozpoczynałoby wojnę bez akceptacji ze strony przeciwnej , wojny by były... Jak by to się trzymało nie wiem może to nie najlepszy pomysł lecz myślę że znalazły by się wtedy jakieś jednostki które chciały by się pobawić :) a skoro rankingu nie będzie to nie będzie również złości ani rozczarowań że ktoś coś utracił :)



#40 Lord InQuisitOR

Lord InQuisitOR

    Active User

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2206 postów
  • Dołączył pon, 01 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLublin
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:LordOfNight
  • Gildia:BuriedAlive
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Vitiate

Napisano 19 sierpień 2013 - 09:46

Ciągnięcie turniejów gildii 4x4 też jest bezsensowne bo wiadomo jakie będą miejsca poszczególnych gildii z czego też większość nie weźmie udziału bo się będą bać ... Czyli rozdawanie nagród za darmo , a poza tym nie każdy ma czas żeby chodzić na turnieje o dokładnej porze... (np mi się nigdy nie udaje :S), sam nie wiem co powiedzieć na temat tego , żeby z wojnami było lepiej ,  jak na moje  to najlepiej właśnie usunąć ranking i założyć coś typu : 10 osób online w naszej i przeciwnej gildii automatycznie rozpoczynałoby wojnę bez akceptacji ze strony przeciwnej , wojny by były... Jak by to się trzymało nie wiem może to nie najlepszy pomysł lecz myślę że znalazły by się wtedy jakieś jednostki które chciały by się pobawić :) a skoro rankingu nie będzie to nie będzie również złości ani rozczarowań że ktoś coś utracił :)

Nie każdy ma czas, może np kopać, expić lub robić mapki ...



#41 `Arioch!

`Arioch!

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 125 postów
  • Dołączył sob, 17 sie 13

Napisano 19 sierpień 2013 - 09:48

Kotek pisał, że nie będzie turniejów PVP 4x4, więc ta propozycja jest "ameno". Dwa... Są u nas w gildii osoby, które także dopiero robia eq. To nie u nas tkwi problem, że nie boimy się przegrać. My możemy wziać wojne z każda gildia na serverze, ale to te inne gildia boją się upokorzenia i tego że dostana w do 10 jak to ktos wyzej napisal... 



#42 thorinos

thorinos

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Dołączył śro, 23 maj 12
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 sierpień 2013 - 09:50

Nie każdy ma czas, może np kopać, expić lub robić mapki ...

 

Oczywiście , że każdy z nas coś robi ale są osoby które się nudzą i stoją w m2, przecież jakby nie było rankingu to co komu zależy czy wejdzie na wojnę przed czy po wejściu na mapkę ? Mapki nie robi się nie wiadomo ile a tu chodzi tylko o to żeby wojny serwerowe odżyły... nic więcej :) skończysz mapkę, wejdziesz na wojnę spodoba się i można rew prawda? Co komu szkodzi ?? ^^



#43 Lord InQuisitOR

Lord InQuisitOR

    Active User

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2206 postów
  • Dołączył pon, 01 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLublin
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:LordOfNight
  • Gildia:BuriedAlive
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Vitiate

Napisano 19 sierpień 2013 - 10:00

Oczywiście , że każdy z nas coś robi ale są osoby które się nudzą i stoją w m2, przecież jakby nie było rankingu to co komu zależy czy wejdzie na wojnę przed czy po wejściu na mapkę ? Mapki nie robi się nie wiadomo ile a tu chodzi tylko o to żeby wojny serwerowe odżyły... nic więcej :) skończysz mapkę, wejdziesz na wojnę spodoba się i można rew prawda? Co komu szkodzi ?? ^^

 

No i tutaj się z tb zgodzę w 101%

Tylko póki Ranking będzie istniał to czegoś takiego nie będzie.

Pamiętam jak miałem 135 lvl założył gildie to spam miałem z wojnami ze się wyrabiać nie dało a teraz zajrzeć do Egzekutora to pusto  :wacko: 

​I były te wojny i były się robił nawet 20 dziennie z nudów po prostu, a było to rok temu.


Użytkownik ۩ ღ™ѕιтн ιηqυιѕιтσя™ღ ۩ edytował ten post 19 sierpień 2013 - 10:01


#44 thorinos

thorinos

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Dołączył śro, 23 maj 12
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 sierpień 2013 - 10:03

Dlatego napisałem że trzeba by było znieść ranking oraz pomyśleć nad wprowadzeniem czegoś takiego :)



#45 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 19 sierpień 2013 - 10:11

Jeśli chodzi o wonjny gildi to pracujemy właśnie nad questem który będzie odpowiadał za wojny gildii


virtualmt21516717016__769671423939699945





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych