Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Wojny na serwerze a raczej ich brak


  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Wojny gildii (31 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za usunięciem rankingu gildii?

  1. Głosowano Tak, dzięki temu będzie więcej wojen (26 głosów [83.87%])

    Procent z głosów: 83.87%

  2. Głosowano Nie, niech ludzie się nudzą i zaczną odchodzić z serwera (5 głosów [16.13%])

    Procent z głosów: 16.13%

  3. Obojętnie, jestem zbyt mało bystry/bystra by mieć w tym temacie swoje zdanie (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj
48 odpowiedzi w tym temacie

#16 Yillek

Yillek

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 133 postów
  • Dołączył pon, 24 cze 13

Napisano 19 sierpień 2013 - 07:29

na nie

po co robić eq?a jak nie będzie rankigu po co robić wojny?

 

propozycja powina być dopracowana zrobić możliwość wojny która będzie miała wpływ na ranking i nie będzie np przy wyzywaniu gildi będzie można wybrać jaka ma być ta wojna

 

To nie rób EQ, stój dalej w M1/M2 i się nudź, poza robieniem map



#17 สุดท้าย

สุดท้าย

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2030 postów
  • Dołączył pon, 13 maj 13

Napisano 19 sierpień 2013 - 07:32

To nie rób EQ, stój dalej w M1/M2 i się nudź, poza robieniem map

najpierw przeczytaj dkładniej to co napisałem

napisałem żeby zrobić dwa rodzaje wojen jaką kto chce

a w dodatku wojny bez rankigu to ciągle w m2 wbijasz i zawsze ktoś się znajdzie



#18 ♥CudaQ♥

♥CudaQ♥

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Dołączył pon, 25 lut 13
  • Miasto$îedzî@ł@ n@ lîpîe g®zeb@ł@ $e w ©îpîe ludzîe t• głupîe myślelî Że w dupîe

Napisano 19 sierpień 2013 - 07:35

Za ;)



#19 Yillek

Yillek

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 133 postów
  • Dołączył pon, 24 cze 13

Napisano 19 sierpień 2013 - 07:38

najpierw przeczytaj dkładniej to co napisałem

napisałem żeby zrobić dwa rodzaje wojen jaką kto chce

a w dodatku wojny bez rankigu to ciągle w m2 wbijasz i zawsze ktoś się znajdzie


Widzę nie masz kompletnego pojęcia o czym piszesz. Więc może się nie udzielaj, jak sobie staniesz postacią 15 lvl, to na pewno wyskoczą ^^ 



#20 สุดท้าย

สุดท้าย

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2030 postów
  • Dołączył pon, 13 maj 13

Napisano 19 sierpień 2013 - 07:41


Widzę nie masz kompletnego pojęcia o czym piszesz. Więc może się nie udzielaj, jak sobie staniesz postacią 15 lvl, to na pewno wyskoczą ^^ 

pozdro nie wiesz kim gram jaki lv i jakie eq

boisz sie wyjść o cie zjada to najpierw zrób eq poźniej się udzialaj

dla twojej wiadomości chwilowo mam woja i szamana po fioletach 254lv



#21 Yillek

Yillek

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 133 postów
  • Dołączył pon, 24 cze 13

Napisano 19 sierpień 2013 - 07:47

pozdro nie wiesz kim gram jaki lv i jakie eq

boisz sie wyjść o cie zjada to najpierw zrób eq poźniej się udzialaj

dla twojej wiadomości chwilowo mam woja i szamana po fioletach 254lv


A Ja postać po workach 



#22 สุดท้าย

สุดท้าย

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2030 postów
  • Dołączył pon, 13 maj 13

Napisano 19 sierpień 2013 - 07:50


A Ja postać po workach 

chwalisz się?

jak masz taka postać to się ciesz i nie widze dlaczego masz jakis problem do mojej modyfikacj tej propozycj

P.S sorka za spam i juz nie wypowiadaj się na mój temat bo tylko temat jest zaśmiecany



#23 Yillek

Yillek

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 133 postów
  • Dołączył pon, 24 cze 13

Napisano 19 sierpień 2013 - 07:53

chwalisz się?

jak masz taka postać to się ciesz i nie widze dlaczego masz jakis problem do mojej modyfikacj tej propozycj

P.S sorka za spam i juz nie wypowiadaj się na mój temat bo tylko temat jest zaśmiecany


Nie chwalę się lecz odpowiadam. Bo sam nie wiesz co już piszesz.
 


Użytkownik Yillek edytował ten post 19 sierpień 2013 - 07:53


#24 xNudnyy

xNudnyy

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Dołączył czw, 25 lip 13

Napisano 19 sierpień 2013 - 07:56

Za ! :D



#25 Guest_ORGAZM._*

Guest_ORGAZM._*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 19 sierpień 2013 - 07:58

Jestem na nie ponieważ, zasłaniasz się dobrem graczy a co jest najbardziej śmieszne że nikt z wami nie chce wojen no cóz to jest tylko sprawa innych graczy moze tak chcą. Gdzie widzisz sens wy wszyscy lecicie w eq na 250 a bierzecie wojne gdzie ludzie wybiegaja na 160 bez biologa gdzie tu sens. Nie ma go. Będziemy tak co miesiąc usuwać ranking by twoja gildia mogła się pobawić... A w rezultacie będzie sie tym samym kończyc czyli znowu jakaś lewa gildia po nocach dobije sobie ranking... Uważam że ten temat już można zamknąć myślę że wyczerpaliśmy juz wystarczająco temat. Pozdrawiam :*



#26 SuperFuture

SuperFuture

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 200 postów
  • Dołączył wto, 05 mar 13
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 sierpień 2013 - 08:05

Ja osobiście myślę, iż tutaj nie gra roli już ten ranking, a udowodnienie swoich dorobków dla innych... Co z tego, że pojedziesz cały serwer jak jesteś ubrana lepiej od wszystkich. Moim zdaniem to nie o ranking tu chodzi, a o chorą ambicję udowodnienia komuś że jest się lepszym, a nie o to tu chodzi... ;p Nie udowodnisz komuś, że jesteś lepsza, jak grasz od początku tego serwera wychodząc z gildią, która dopiero co się kreuje i próbuje zbudować jakiś fundamentalny dorobek w postaci kolegów z gry a nie szacunku na wojnach, 4fun to moim zdaniem przesiedziane godziny na TS a nie nawalanie się do upadłego, chyba tyle jestem w stanie się wypowiedzieć.


Bo granie samemu sprawia zabójczą satysfakcję... :D

#27 ღ кєиѕнι ღ

ღ кєиѕнι ღ

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Dołączył śro, 02 sty 13
  • Miasto♥ Obojetnie ♥

Napisano 19 sierpień 2013 - 08:07

na nie

po co robić eq?a jak nie będzie rankigu po co robić wojny?

 

propozycja powina być dopracowana zrobić możliwość wojny która będzie miała wpływ na ranking i nie będzie np przy wyzywaniu gildi będzie można wybrać jaka ma być ta wojna

 

po pierwsze nie jest to propozycja do końca a dyskusja żeby gracze mogli podawać swoje pomysły...

piszesz że jak nie będzie rankingu to po co robić wojny? jest ranking nie ma wojen bo każdy się boi przyjąć albo ma za słaby skład albo za mało ludzi albo inne bzdurne rzeczy część osób jasno się przyznaje że wojny nie weźmie bo nie chcą spaść w rankingu... nie rozumiem po co wogóle ten ranking? czy według rankingu gildia która jest top 1 naprawdę jest top 1? czy może to tylko fart i szczęście że mieli tyle wojen i udało im się wybić? rozumiem że bez rankingu nie jesteś w stanie wskazać najlepszej gildii na serwerze ?

jeśli nie będzie rankingu przyjmowanie wojen zwiększy się o jakieś 50 % bo wtedy ludzie nie będą mieli co stracić ( mam na myśli punkty rankingowe)...

o ile się nie mylę administracja robi wszystko aby serwer był ciekawy i rozwinięty... i słusznie ale czy wszystko oby w dobrym kierunku samo robienie eq nie wystarczy... prosty przykład ile osób na serwerze ma zrobione worki 20 ? hmm przy 2000 graczy jest to zaledwie 10% co z pozostałymi 90 ? widzisz jaka przepaść jest między tymi graczami. dodam iż nie każdy gracz jest w stanie zrobić sam misję z workami ponieważ albo nie jest w posiadaniu eq odpowiedniego do zrobienia mapki albo po prostu nie jest w gildii w której ludzie sobie nawzajem pomagają... dlatego samo robienie eq to nie wszystko... wczoraj admin napisał na SB że mamy spory zapas eq do robienia i co z tego skoro tylko nie liczni są w stanie to eq zrobić ? robiąc dalej eq tworzą większą przepaść między graczami a czekanie aż ludzie nas dogonią jest jak czekanie na deszcz w środku suszy...

przecież to nam wszystkim powinno zależeć by grało się lepiej... nie mam ochoty latać ciągle na mapki lub stać w m2... bo przecież nie będę codziennie chodzić do Jinno m1 i bić 180 lvl


[color=#40e0d0;]ღ[/color][color=#800080;][font="'comic sans ms', cursive;"]Kenshi [/color][/font][color=#40e0d0;]ღ[/color]

[color=#ff8c00;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color][/font][color=#0000cd;][font="'comic sans ms', cursive;"] Obojętnie[/color][/font][color=#ffa500;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color][/font]

[color=#ff0000;]♥ ღ [/color][color=#ff0000;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color] Ten Najlepszy[/font] [color=#ff0000;]ღ[/color] [color=#ff0000;]♥[/color]


#28 Kyniu

Kyniu

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Dołączył pon, 05 wrz 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Zenobi
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 19 sierpień 2013 - 08:17

Zgadzam się z Idunem i Orgim .
co to zmieni , że wycofa się ranking , Jak macie wyzywać gildie w których latają 100-200 lvle .
Wy może i będziecie się dobrze bawić , ale co oni mają do powiedzenia



#29 ღ кєиѕнι ღ

ღ кєиѕнι ღ

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Dołączył śro, 02 sty 13
  • Miasto♥ Obojetnie ♥

Napisano 19 sierpień 2013 - 08:19

Jestem na nie ponieważ, zasłaniasz się dobrem graczy a co jest najbardziej śmieszne że nikt z wami nie chce wojen no cóz to jest tylko sprawa innych graczy moze tak chcą. Gdzie widzisz sens wy wszyscy lecicie w eq na 250 a bierzecie wojne gdzie ludzie wybiegaja na 160 bez biologa gdzie tu sens. Nie ma go. Będziemy tak co miesiąc usuwać ranking by twoja gildia mogła się pobawić... A w rezultacie będzie sie tym samym kończyc czyli znowu jakaś lewa gildia po nocach dobije sobie ranking... Uważam że ten temat już można zamknąć myślę że wyczerpaliśmy juz wystarczająco temat. Pozdrawiam :*

 

hmm czyli złem jest to że dorobiłam się takiego a nie innego eq ? to teraz pojawia się pytanie po co nowe eq robić skoro żeby ktoś osiągnął to co ma niewielki % graczy trzeba czekać kolejne 2 lata ? hmm... nie chce się bić ze 160 lvl ale znam mase gildii gdzie posiadają dobre eq mają 254lvl i biologa minimum na fioletowych ziołach a i tak nie przyjmą wojny bo co ? kiedy wy zrozumiecie że nie chodzi o ranking co o dobrą zabawe bo jeśli Ty dobrze się bawisz latając ciągle na mapki to powodzenia :) gdybyś miał choć trochę więcej w eq niż posiadasz aktualnie to mówił byś troszkę inaczej... i nie mówię tylko o swojej gildii bo wiem że inni też narzekają na brak wojen....

 

Ja osobiście myślę, iż tutaj nie gra roli już ten ranking, a udowodnienie swoich dorobków dla innych... Co z tego, że pojedziesz cały serwer jak jesteś ubrana lepiej od wszystkich. Moim zdaniem to nie o ranking tu chodzi, a o chorą ambicję udowodnienia komuś że jest się lepszym, a nie o to tu chodzi... ;p Nie udowodnisz komuś, że jesteś lepsza, jak grasz od początku tego serwera wychodząc z gildią, która dopiero co się kreuje i próbuje zbudować jakiś fundamentalny dorobek w postaci kolegów z gry a nie szacunku na wojnach, 4fun to moim zdaniem przesiedziane godziny na TS a nie nawalanie się do upadłego, chyba tyle jestem w stanie się wypowiedzieć.

 

 

a mi się wydaje że nic nikomu nie muszę ani ja ani inni ludzie którzy już coś tu osiągneli udowadniać? gram dla zabawy o czym świadczy to że do gry nie jest mi potrzebny jakiś ranking który rzekomo ma udowadniać która gildia jest najlepsza a nijak ma się do tego jak jest w rzeczywistości.... wcale nie uważam się za lepszą znam na tym serwerze masę ludzi którzy są o wiele lepsi ode mnie ponieważ na to ciężko pracowali... dla Twojej świadomości staż mój na tej grze nie jest za duży w przeciwieństwie do co poniekótrych... pozatym piszesz że 4fun to siedzenie na ts i wnioskuję że robienie eq? po co robić eq skoro i tak się nie przyda... to lepiej siedzieć tylko na ts... pozatym chciałam zaznaczyć że na innych serwerach też są ludzie którzy grają od dawna oraz którzy dopiero zaczynają ale jakoś tam nie do końca jest problem z brakiem wojen...


[color=#40e0d0;]ღ[/color][color=#800080;][font="'comic sans ms', cursive;"]Kenshi [/color][/font][color=#40e0d0;]ღ[/color]

[color=#ff8c00;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color][/font][color=#0000cd;][font="'comic sans ms', cursive;"] Obojętnie[/color][/font][color=#ffa500;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color][/font]

[color=#ff0000;]♥ ღ [/color][color=#ff0000;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color] Ten Najlepszy[/font] [color=#ff0000;]ღ[/color] [color=#ff0000;]♥[/color]


#30 Kyniu

Kyniu

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Dołączył pon, 05 wrz 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Zenobi
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 19 sierpień 2013 - 08:24

a ja dalej jestem za Virtualmt2 S2 :D
tutaj się już nie da normalnie grać






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych