Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

pomba


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#31 Majestatyczny

Majestatyczny

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2167 postów
  • Dołączył nie, 08 sty 12
  • MiastoOkolice O-ki. ;)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Majestat.
  • Gildia:σвσנєтиιє ♥
  • Królestwo:Chunjo
  • Gadu-Gadu:T


Napisano 17 grudzień 2013 - 14:03

Panie POMPEK tylko bez urazy :)

My nie musimy ss robić by komuś coś udowadniać

Pan co dziennie udowadnia swoja kulturę przy zabawie z ową gildią

i nie trzeba ss umieszczać na forum by o tym wiedzieć

kiedy nie można kogoś pokonać to najlepiej narobić ss

troszkę to żałosne i dziecinne ale to moje zdanie :D 

 

Jak tak bardzo checie się wyzywać to możemy się spotkać na kanale i nawrzucać sobie. Tylko to nie my dajemy "tajniaków" do gildii i robimy ss. Jak tak bardzo checie jutro wbije na ts i pogadmay. Serdeczne JP.


Dołączona grafika


' Click, Click, Bang! '


#32 Majestatyczny

Majestatyczny

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2167 postów
  • Dołączył nie, 08 sty 12
  • MiastoOkolice O-ki. ;)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Majestat.
  • Gildia:σвσנєтиιє ♥
  • Królestwo:Chunjo
  • Gadu-Gadu:T


Napisano 17 grudzień 2013 - 14:07

A i tak napisze jeszcze, że szanowny Panie... w sumie to nie Panie bo na to trzeba mieć wyglad i  pieniadze, a w twoim przypadku wiek i inteligencje. Skończ gimnazjum wtedy możemy porozmawiać na poziomie, elo.


Dołączona grafika


' Click, Click, Bang! '


#33 Majestatyczny

Majestatyczny

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2167 postów
  • Dołączył nie, 08 sty 12
  • MiastoOkolice O-ki. ;)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Majestat.
  • Gildia:σвσנєтиιє ♥
  • Królestwo:Chunjo
  • Gadu-Gadu:T


Napisano 17 grudzień 2013 - 14:09

Iż, że to spamowisko to sobie napisze, że mordy macie mocne wtedy, jeżeli to wasza duma ucierpi.. Wtedy zaczyjana się wyzwiska i obelgi kierowane w nasza strone. To że Leco uswiadomił serverowi jakie osoby macie w gildii to was boli? 


Dołączona grafika


' Click, Click, Bang! '


#34 TiP

TiP

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 764 postów
  • Dołączył pon, 04 cze 12

Napisano 17 grudzień 2013 - 14:19

Powiem wam ,że całkiem ładną kolekcje ss  zebrałem :)


[font="'times new roman', times, serif;"][color=#006400;]    Nick : [/color][color=#800080;]JALAPENO / otoTABALUGA[/color][/font]

[font="'times new roman', times, serif;"][color=#006400;] Lv : [/color][color=#800080;]255 / 255[/color][/font]

[font="'times new roman', times, serif;"][color=#006400;]Klasa : [/color][color=#800080;]Sura BM / Woj Mental[/color][/font]

[font="'times new roman', times, serif;"][color=#006400;]Gildia :[/color][color=#800080;] ............./ Bajlandoo[/color][/font]


#35 RBD

RBD

    Mistrz PVP

  • Banned
  • PipPipPip
  • 322 postów
  • Dołączył czw, 26 maj 11
  • MiastoEuforia♥

Napisano 17 grudzień 2013 - 14:43

rbd jak już zapraszasz na team speak (Taka odwaga? xd) to zanim coś powiesz wyjmij ***a z buzi bo z tego co słyszałem z Twoich ust padają tylko prośby o wysłanie smsa o treści pomagam na Twój numer.  A tak nawiasem cwaniakowanie Euforii skończyło się wraz z usunięciem przedmiotów 15/15, także teraz widać jak radzicie sobie na wojnach. Nawiązując do tematu gdybym miał powysyłać screeny z prowokacją obrazami oraz zaczepkami z waszej strony (Głównie srajbd Małpa i inne pachołki) na forum nie starczyło by miejsca, Więc pani liderko gildii najpierw powściągnij swoich pionków a następnie skarż się na nas.

 

Vamp chyba Cie owca w oczy wyruchała to ja chodziłem i płakałem do admina bo oni dobzi są eq magiczne mają itp czy coś sie zmieniło ?

że jesteś ***owy to już ludzie wiedzą od 2 lat zawsze zerem byłeś a teraz twierdzisz ze my słabi jesteśmy litości człowieku ocknij się

zamiast patrzeć jak oni grają to chyba Cie disowali tymi pałeczkami od BĘBENKÓW

zawsze wchodzisz pierdolisz w tematach bo on kłamie itp jak rodzicie mogli takie jebniete dziecie wychować tylko to mnie zastanawia

myslisz jebanicu że coś powiesz i my mordy zamkniemy nie ma opcji nie wspomne o założycielu tematu który cwaniaczy nie wiadomo czym ^^

next dziecie którego kutasem po plecach biją ale to nie zmienia faktu że dalej jestescie jebanymi ciotami z najdzieją na lepsze czasy

wiecie co w tym wszystkim jest najlepsze ? Leco zachowuje sie jak pizda ale to przeciez dziedziczne jest a typek od was przychodzi i tylko spami Dotce czego wy nie robicie i to jeszcze łepek  z waszej gildii nie rozumiem was to wasz 50 temat o nas pytanie sie nasuwa co to wam dało tu każdy ma charakterek i tego nie złamiecie jedyne czego moge oczekiwać to bana na forum :D I Love Exitus <3

 

 

Leco zbierz lepiej na operacje plastyczną bo w tej coś nie pykło hahaha


Użytkownik RBD edytował ten post 17 grudzień 2013 - 14:43


#36 Majestatyczny

Majestatyczny

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2167 postów
  • Dołączył nie, 08 sty 12
  • MiastoOkolice O-ki. ;)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Majestat.
  • Gildia:σвσנєтиιє ♥
  • Królestwo:Chunjo
  • Gadu-Gadu:T


Napisano 17 grudzień 2013 - 14:49

Vamp chyba Cie owca w oczy wyruchała to ja chodziłem i płakałem do admina bo oni dobzi są eq magiczne mają itp czy coś sie zmieniło ?

że jesteś ***owy to już ludzie wiedzą od 2 lat zawsze zerem byłeś a teraz twierdzisz ze my słabi jesteśmy litości człowieku ocknij się

zamiast patrzeć jak oni grają to chyba Cie disowali tymi pałeczkami od BĘBENKÓW

zawsze wchodzisz pierdolisz w tematach bo on kłamie itp jak rodzicie mogli takie jebniete dziecie wychować tylko to mnie zastanawia

myslisz jebanicu że coś powiesz i my mordy zamkniemy nie ma opcji nie wspomne o założycielu tematu który cwaniaczy nie wiadomo czym ^^

next dziecie którego kutasem po plecach biją ale to nie zmienia faktu że dalej jestescie jebanymi ciotami z najdzieją na lepsze czasy

wiecie co w tym wszystkim jest najlepsze ? Leco zachowuje sie jak pizda ale to przeciez dziedziczne jest a typek od was przychodzi i tylko spami Dotce czego wy nie robicie i to jeszcze łepek  z waszej gildii nie rozumiem was to wasz 50 temat o nas pytanie sie nasuwa co to wam dało tu każdy ma charakterek i tego nie złamiecie jedyne czego moge oczekiwać to bana na forum :D I Love Exitus <3

 

 

Leco zbierz lepiej na operacje plastyczną bo w tej coś nie pykło hahaha

 

No Ty mordy nigdy nie pokazałes. Ja już od dawan zbieram dla Ciebie na plastikową twarz. :) Teraz mi powiedz, ze 15/15 to nie wy mieliscie.Leco tylko pakazał jakich macie ludzi w gildii i to was zabolało.... elo wariat.


  • ¢ι¢нуℓσσρєz lubi to

Dołączona grafika


' Click, Click, Bang! '


#37 Kondziuu

Kondziuu

    Wolny Szczelec

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2572 postów
  • Dołączył pon, 02 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Kondziuu
  • Gildia:Brak
  • Nick na TS:Kondziu


Napisano 17 grudzień 2013 - 14:51

Ciekawi mnie czy poleca warny za wulgi nie cenzurowane...
Dołączona grafika

#38 Vansik ;p

Vansik ;p

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 129 postów
  • Dołączył sob, 24 sie 13
  • Nick w grze:VansOffWall
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:Music♥

Napisano 17 grudzień 2013 - 14:53

spina - ON

#39 Vampired

Vampired

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Dołączył śro, 17 sie 11
  • Płeć:Kobieta

Napisano 17 grudzień 2013 - 14:56

Vamp chyba Cie owca w oczy wyruchała to ja chodziłem i płakałem do admina bo oni dobzi są eq magiczne mają itp czy coś sie zmieniło ?

że jesteś ***owy to już ludzie wiedzą od 2 lat zawsze zerem byłeś a teraz twierdzisz ze my słabi jesteśmy litości człowieku ocknij się

zamiast patrzeć jak oni grają to chyba Cie disowali tymi pałeczkami od BĘBENKÓW

zawsze wchodzisz pierdolisz w tematach bo on kłamie itp jak rodzicie mogli takie jebniete dziecie wychować tylko to mnie zastanawia

myslisz jebanicu że coś powiesz i my mordy zamkniemy nie ma opcji nie wspomne o założycielu tematu który cwaniaczy nie wiadomo czym ^^

next dziecie którego kutasem po plecach biją ale to nie zmienia faktu że dalej jestescie jebanymi ciotami z najdzieją na lepsze czasy

wiecie co w tym wszystkim jest najlepsze ? Leco zachowuje sie jak pizda ale to przeciez dziedziczne jest a typek od was przychodzi i tylko spami Dotce czego wy nie robicie i to jeszcze łepek  z waszej gildii nie rozumiem was to wasz 50 temat o nas pytanie sie nasuwa co to wam dało tu każdy ma charakterek i tego nie złamiecie jedyne czego moge oczekiwać to bana na forum :D I Love Exitus <3

 

 

Leco zbierz lepiej na operacje plastyczną bo w tej coś nie pykło hahaha

o patrz, z kutasem w buzi nie byłeś taki wygadany



#40 Maricha-michał

Maricha-michał

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1379 postów
  • Dołączył nie, 29 sty 12
  • MiastoEuforia♥

Napisano 17 grudzień 2013 - 14:57

A kto zaczol 1 wyzywac? Leco więc po uj prowokuje a potem na forum wstawia ss niech wstawi to co on pisze :)
The End :(

#41 ღ ipko ღ

ღ ipko ღ

    Król Handlu

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1946 postów
  • Dołączył wto, 26 lut 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁomża
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:ipko
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 17 grudzień 2013 - 14:58

Czemu służy ten temat bo nie rozumiem wypłakac sie leco chcesz?


Dołączona grafika

#42 Majestatyczny

Majestatyczny

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2167 postów
  • Dołączył nie, 08 sty 12
  • MiastoOkolice O-ki. ;)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Majestat.
  • Gildia:σвσנєтиιє ♥
  • Królestwo:Chunjo
  • Gadu-Gadu:T


Napisano 17 grudzień 2013 - 14:59

Hah, RBD jesteś taki plytki, że smiejesz się ze swoich drunych tekstów.;] W gimnazjum Cię nękali? Dowartościowujesz się tu? Gratulacje.

 

@Maricha-michał: Nikt nie broni Ci robić i wstawiać ss jak to Leco wyzywa.


Dołączona grafika


' Click, Click, Bang! '


#43 RBD

RBD

    Mistrz PVP

  • Banned
  • PipPipPip
  • 322 postów
  • Dołączył czw, 26 maj 11
  • MiastoEuforia♥

Napisano 17 grudzień 2013 - 15:16

Vamp pamietasz jak bawiłeś sie w szpiega wchodząc co 10 min i sprawdzając z kim Izka siedzi nie wspomnę o zmianach nicku hahah

sprytaśne to było zwłaszcza jak smieliśmy się z Ciebie pół dnia ''Vamp Zazdrośnik''

 

Te Beta w gimnazjum to Ty się obecnie znajdujesz z tego co mi się wydaje gdybyś tak nie szczekał to może byłby spokój

ale najlepszym rozwiązaniem było wynająć wara żeby sprowokował cała sytuacje i robić ss ale czego się spodziewać po małym dzieciątku jezus szukającego miłosci

 

A co do 15/15 to śmieszny jesteś stoimy tyle co staliśmy nic się nie zmieniło ale lepiej było powiedzieć że mamy 15/15

w ostatniej wojnie ciesz się ze 3:0 nie było tak fajnie się was hitowało że w 3 rundzie zapomniałem używać skilli


Użytkownik RBD edytował ten post 17 grudzień 2013 - 15:19


#44 Zoohan ♥

Zoohan ♥

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Dołączył pią, 28 gru 12
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Zoohan
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 17 grudzień 2013 - 15:29

Jak zawsze ludzie z dawnego "obojętnie" mają spiny bo euforia to i tam to .. 

Wlazłem sobie na forum żeby sobie pośmiać z Was jak zawsze, bo i tak na tym serwerze nie ma nic ciekawszego jak nabijać się z takich jak Wy :)
Zazdrość ? Eq Euforia ma lepsze a Wy gorsze ? 
Kto się wyzywa w m2 jak się klepiecie .. ?
Zazwyczaj przyłazicie do tego m2 chcecie się bić jak jest jedna albo dwie osoby z Euforii a z obojętnie cała chmara .. jak Euforia jest na mapach i ulepsza eq jak coś ulepszymy to tyle są komentarze że mamy to i tam to jak w waszych główkach Virtual jest ponad wszystko macie spiny kto ma lepsze eq .. ? Jakby serwer zamknęli to połowa osób z Obojetnie chyba się za kastrowała na śmierć ..
Biegajcie na mapki i ulepszajcie :) 
Tyle Wam życzę , może kiedyś pokonacie euforię jak będą zamykać serwer lub Gildia przestanie istnieć wtedy możecie sobie "Panować" ale dla mnie i tak będziecie .. 
(Nie będę wypisywał, nie narażam się na bana) 
Pozdrawiam Serdecznie Gildię Euforia : Dotka, Arek, Maupka, RBD, SirBody, Mexar, BaZyL, Casanowapro - Zoohan :D

 



#45 TiP

TiP

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 764 postów
  • Dołączył pon, 04 cze 12

Napisano 17 grudzień 2013 - 15:37

Czy ja kogoś w którymś momencie wyzwałem ,jak mnie pamięc nie myli to nie :) a  co do RBD to chyba Panu coś sie namieszało w główce jestem jaki jestem moja sprawa ale jestem ciekaw jak wygląda druga osoba która siedzi za komputerkiem i tylko potrafi żucać wyzwiskami na wiatr :) i nie jestes od oceniania czyjegoś wyglądu .

93273028185269107877.jpg

 

ps. (RBD)opowiedz nam o swoim wypadku ,bo chyba z taką twarza sie nie urodzileś .


Użytkownik LECOxxxxxPOMPA edytował ten post 17 grudzień 2013 - 15:42

[font="'times new roman', times, serif;"][color=#006400;]    Nick : [/color][color=#800080;]JALAPENO / otoTABALUGA[/color][/font]

[font="'times new roman', times, serif;"][color=#006400;] Lv : [/color][color=#800080;]255 / 255[/color][/font]

[font="'times new roman', times, serif;"][color=#006400;]Klasa : [/color][color=#800080;]Sura BM / Woj Mental[/color][/font]

[font="'times new roman', times, serif;"][color=#006400;]Gildia :[/color][color=#800080;] ............./ Bajlandoo[/color][/font]





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych