Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

pomba


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#46 Soderis © Graphic

Soderis © Graphic

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 674 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13
  • MiastoLaVictoria :)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:Yahoo ❤
  • Hobby:Gяαfιкα кσмρυтєяσωα , яαρ , мσтσячzαcנα ❤

Napisano 17 grudzień 2013 - 15:39

Boshe ludzie troche powagi...
"Euforia" piszecie o honorze i inteligencji a czy hejty w strone przeciwników są honorowe i podnoszą "waszą inteligencje"?
Dobra nawet jak pociśniecie na TS kogoś to doroślejsi będziecie, IQ się powiększy?
TS to nie życie realne, przez mikrofon wydrzeć się i kogoś shejtować każdy głupi potrafi a dziwicie sie, że ktoś nie chce wejść na TS, jak ja widze takie zachowanie na forum to mi też by sie z wami "gadać" nie chciało (jeśli wgl byłoby można coś powiedzieć)

Pzdr Soderis


[font="'comic sans ms', cursive;"][font="georgia, serif;"][color=rgb(255,0,0);]S[/color][/font][color=rgb(218,105,36);]o[/color][color=rgb(182,192,72);]d[/color][color=rgb(145,244,109);]e[/color][color=rgb(109,252,145);]r[/color][color=rgb(72,214,182);]i[/color][color=rgb(36,137,218);]s[/color][/font]
[font="georgia, serif;"][color=#ff0000;]M[/color][/font][color=#ef2f0f;]a[/color][color=#df5d1f;]k[/color][color=#cf872f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#afcd4f;]S[/color][/font][color=#9fe65f;]o[/color][color=#8ff66f;]m[/color][color=#7ffe7f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#5ff39f;]N[/color][/font][color=#4fe0af;]o[/color][color=#3fc6bf;]i[/color][color=#2fa5cf;]s[/color][color=#1f7ddf;]e[/color][color=#0f52ef;]![/color]                                                                                                       


#47 ღ ipko ღ

ღ ipko ღ

    Król Handlu

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1946 postów
  • Dołączył wto, 26 lut 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁomża
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:ipko
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 17 grudzień 2013 - 15:42

Ten wyżej dobrze gada polać mu !


Dołączona grafika

#48 RBD

RBD

    Mistrz PVP

  • Banned
  • PipPipPip
  • 322 postów
  • Dołączył czw, 26 maj 11
  • MiastoEuforia♥

Napisano 17 grudzień 2013 - 15:47

Czy ja kogoś w którymś momencie wyzwałem ,jak mnie pamięc nie myli to nie :) a  co do RBD to chyba Panu coś sie namieszało w główce jestem jaki jestem moja sprawa ale jestem ciekaw jak wygląda druga osoba która siedzi za komputerkiem i tylko potrafi żucać wyzwiskami na wiatr :) i nie jestes od oceniania czyjegoś wyglądu .

93273028185269107877.jpg

 

ps. (RBD)opowiedz nam o swoim wypadku ,bo chyba z taką twarza sie nie urodzileś .

 

zrozumieć idzie wszystko tylko czemu służy ten temat ?

Wbij sobie do główki że to wy lecicie zawsze na forum ze wszystkim my to w dupie mamy

jak można z dosłownie każdą kwestia lecieć to nie jest pojęte dla mnie i ludzi z mojej gildii

albo się lecuś opanujesz albo dalej jazda 


Użytkownik RBD edytował ten post 17 grudzień 2013 - 15:49

  • ღ ipko ღ lubi to

#49 Shur'Tugal

Shur'Tugal

    Deshi

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1667 postów
  • Dołączył nie, 06 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoZiemia
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-----------------
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 17 grudzień 2013 - 15:52

na temat tematu ani słowa nie rzeknę, natomiast odnoszenie się niektórych członków gildii Euforia mnie bardzo zaskakuje, niby PRO gildia ale....napisałem przyjaźnie, bo chciałem się coś zapytać. To nie był 1 czy 2 przypadek, a gdy ta osoba odpisała (to był dla mnie szok totalny, bo po tylu razach w końcu odpisała) potraktowała mnie za przeproszeniem jak śmiecia :) mówię tu tylko o jednostkach, bo np. Sinbad, Casa czy RBD odpiszą normalnie, ale inni? nie powiedziałbym...tak samo wlasnie z tego powodu odszedłem z gildii. Byłem prawie miesiąc i przekonałem się że dla niektórych członków gildii eq jest podstawową rzeczą do oceny graczy..nie liczy się dla nich jaki jesteś, jaki masz charakter itp. ale to jakie masz eq, bo jeśli nie masz wypompowanego EQ traktują Cię jak ostatnie zero...tyle mam do napisania. Dobranoc 


  • TiP, dexteros i Taumiel lubią to

Dołączona grafika


#50 Soderis © Graphic

Soderis © Graphic

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 674 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13
  • MiastoLaVictoria :)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:Yahoo ❤
  • Hobby:Gяαfιкα кσмρυтєяσωα , яαρ , мσтσячzαcנα ❤

Napisano 17 grudzień 2013 - 19:57

na temat tematu ani słowa nie rzeknę, natomiast odnoszenie się niektórych członków gildii Euforia mnie bardzo zaskakuje, niby PRO gildia ale....napisałem przyjaźnie, bo chciałem się coś zapytać. To nie był 1 czy 2 przypadek, a gdy ta osoba odpisała (to był dla mnie szok totalny, bo po tylu razach w końcu odpisała) potraktowała mnie za przeproszeniem jak śmiecia :) mówię tu tylko o jednostkach, bo np. Sinbad, Casa czy RBD odpiszą normalnie, ale inni? nie powiedziałbym...tak samo wlasnie z tego powodu odszedłem z gildii. Byłem prawie miesiąc i przekonałem się że dla niektórych członków gildii eq jest podstawową rzeczą do oceny graczy..nie liczy się dla nich jaki jesteś, jaki masz charakter itp. ale to jakie masz eq, bo jeśli nie masz wypompowanego EQ traktują Cię jak ostatnie zero...tyle mam do napisania. Dobranoc 

__________________
Dał bym lajka ale mam limit :)
Ale to też nie tylko ta gildia tak traktuje ludzi... tego syfu (bez obrazy) jest pół serwa, 49% jest normalne (Zinek należy do tego nieokreślonego 1%)


[font="'comic sans ms', cursive;"][font="georgia, serif;"][color=rgb(255,0,0);]S[/color][/font][color=rgb(218,105,36);]o[/color][color=rgb(182,192,72);]d[/color][color=rgb(145,244,109);]e[/color][color=rgb(109,252,145);]r[/color][color=rgb(72,214,182);]i[/color][color=rgb(36,137,218);]s[/color][/font]
[font="georgia, serif;"][color=#ff0000;]M[/color][/font][color=#ef2f0f;]a[/color][color=#df5d1f;]k[/color][color=#cf872f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#afcd4f;]S[/color][/font][color=#9fe65f;]o[/color][color=#8ff66f;]m[/color][color=#7ffe7f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#5ff39f;]N[/color][/font][color=#4fe0af;]o[/color][color=#3fc6bf;]i[/color][color=#2fa5cf;]s[/color][color=#1f7ddf;]e[/color][color=#0f52ef;]![/color]                                                                                                       


#51 Kondziuu

Kondziuu

    Wolny Szczelec

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2572 postów
  • Dołączył pon, 02 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Kondziuu
  • Gildia:Brak
  • Nick na TS:Kondziu


Napisano 17 grudzień 2013 - 20:01

Co do Euforii to nie wypowiem się po ostatniej akcji z jednym z członków gildii...

Zapytałem się o rekrutacje a ten zaczął sobie ze mnie jaja robić ;)

 

Tak to jest jak woda sodowa uderzy do móżdżku


Dołączona grafika

#52 Soderis © Graphic

Soderis © Graphic

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 674 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13
  • MiastoLaVictoria :)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:Yahoo ❤
  • Hobby:Gяαfιкα кσмρυтєяσωα , яαρ , мσтσячzαcנα ❤

Napisano 17 grudzień 2013 - 20:06

Loozer a z Obojętnie można sobie normalnie popisać i to jest ta wielka różnica która różni te dwie gildie.


[font="'comic sans ms', cursive;"][font="georgia, serif;"][color=rgb(255,0,0);]S[/color][/font][color=rgb(218,105,36);]o[/color][color=rgb(182,192,72);]d[/color][color=rgb(145,244,109);]e[/color][color=rgb(109,252,145);]r[/color][color=rgb(72,214,182);]i[/color][color=rgb(36,137,218);]s[/color][/font]
[font="georgia, serif;"][color=#ff0000;]M[/color][/font][color=#ef2f0f;]a[/color][color=#df5d1f;]k[/color][color=#cf872f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#afcd4f;]S[/color][/font][color=#9fe65f;]o[/color][color=#8ff66f;]m[/color][color=#7ffe7f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#5ff39f;]N[/color][/font][color=#4fe0af;]o[/color][color=#3fc6bf;]i[/color][color=#2fa5cf;]s[/color][color=#1f7ddf;]e[/color][color=#0f52ef;]![/color]                                                                                                       





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych