Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Skradziony miecz na 80 lvl.



  • Zamknięty Temat jest zamknięty
95 odpowiedzi w tym temacie

#1 WebSpiderJV

WebSpiderJV

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył sob, 22 sie 15

Napisano 22 sierpień 2015 - 10:29

Witam, została mi ukradziona broń przez gracza o nazwie "Treborski", dałem broń nie chcący, bo chciał żebym mu ją pokazał, nie chcący nacisnąłem "akceptuj", potem straszył że mam mu coś jeszcze oddać, dla mnie jako nowego gracza taka broń jest ważna, broń była fioletowa z czarnymi wzorkami po bokach, na 80 lvl, wszystkie obraźliwe posty będę zgłaszać lub kasować, dla ludzi bez zrozumienia też go nie będę miał, Pozdrawiam

Załączone miniatury

  • 0822_132643.jpg


#2 WebSpiderJV

WebSpiderJV

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył sob, 22 sie 15

Napisano 22 sierpień 2015 - 10:36

Kasować postów nie możesz, a zgłaszać to sobie zgłoś swoją głupotę... Dałeś na handlu zaakceptowałeś, to co admin ma mu zabrać ? Niestety nikt Ci tutaj nic nie pomoże, kolejnym razem pomyśl co robisz ;]

szantażował mnie, i mam dowód na to, zresztą jestem człowiekiem i chyba może mi się zdażyć, uikradł to, więc skoro mam dowód czemu nie mogę mieć pomocy ?



#3 WebSpiderJV

WebSpiderJV

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył sob, 22 sie 15

Napisano 22 sierpień 2015 - 10:48

Dałeś sam akceptuj więc kradzieżą tego nazwać nie można :>

Ale pisałem żeby oddał, na screenie masz rozmowę, szantażował i ukradł, owszem dałem, ale nie chcący, poza tym prosiłem aby oddał, a on tego nie zrobił



#4 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 22 sierpień 2015 - 11:20

Szantaż w metinie ... 


  • Rosierek i lHORTEXl lubią to

#5 ßøŢ

ßøŢ

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 94 postów
  • Dołączył wto, 14 kwi 15
  • Nick w grze:MjoT
  • Gildia:MjoTxNOPPE
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 22 sierpień 2015 - 11:21

Xd
  •  99 innych osób lubią to lubi to

#6 #najs

#najs

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Dołączył nie, 18 lis 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoWarszawa
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sysieg <3
  • Gildia:NieTaLiga
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 22 sierpień 2015 - 15:04

Padłem...
  • NQ-NQ lubi to
Dołączona grafika

#7 WebSpiderJV

WebSpiderJV

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył sob, 22 sie 15

Napisano 22 sierpień 2015 - 16:00

Padłem...

Śmiejesz się z poszkodowanego ?, aż taką kurwą jesteś ?, zero zrozumienia, najlepiej wyzywanie i dogryzanie Ci lewaku wychodzi, jesteś żałosny, nie stać Cię na odpowiedź, za głupi na to jesteś lewaku


Szantaż w metinie ... 

Jesteś niedorozwinięty czy tylko udajesz ?, przeczytaj jeszcze raz o co mi chodzi, a jeśli tego nie rozumiesz, to znaczy, że jesteś lewakiem który umie napisać tylko "*****" "ciota" "twoja stara" itp.



#8 MakeMyDay

MakeMyDay

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 844 postów
  • Dołączył wto, 23 kwi 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:MakeMyDay
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 22 sierpień 2015 - 16:12

Jedyną osobą, która powinna być zgłoszona jesteś ty, za wyzywania innych graczy :)

#9 Colmic

Colmic

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 100 postów
  • Dołączył pon, 16 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoRzym
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:MonsoneK
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 22 sierpień 2015 - 16:12

Śmiejesz się z poszkodowanego ?, aż taką kurwą jesteś ?, zero zrozumienia, najlepiej wyzywanie i dogryzanie Ci lewaku wychodzi, jesteś żałosny, nie stać Cię na odpowiedź, za głupi na to jesteś lewaku
Jesteś niedorozwinięty czy tylko udajesz ?, przeczytaj jeszcze raz o co mi chodzi, a jeśli tego nie rozumiesz, to znaczy, że jesteś lewakiem który umie napisać tylko "*****" "ciota" "twoja stara" itp.




Hahaha ale dowaliles
Dołączona grafika

#10 Kobayashixd

Kobayashixd

    Serverowy Maruda

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 223 postów
  • Dołączył nie, 29 mar 15

Napisano 22 sierpień 2015 - 16:19

HahA, tylko idiota chyba albo upośledzone dziecko może dać przypadkowo Akceptuj, chybaze ty masz napis Akceptuj na pół ekranu...


Nikt ci nie pomoże.

#11 WebSpiderJV

WebSpiderJV

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył sob, 22 sie 15

Napisano 22 sierpień 2015 - 17:07

HahA, tylko idiota chyba albo upośledzone dziecko może dać przypadkowo Akceptuj, chybaze ty masz napis Akceptuj na pół ekranu...


Nikt ci nie pomoże.

Upośledzeni są podobni do Ciebie gnojki co nie rozumią innych i nie są w stanie mieć wyobraźni w stosunku do innych, może byłem zmęczony, albo się zagapiłem, tak ciężko takim jak Ty się domyślić ?, lewactwa pełno jest, niestety


Hahaha ale dowaliles

Umiesz tylko "cytować posty" ?, w twoim środowisku istnieje tylko takie coś lub wyzwiska/dogryzki ?, nie stwierdzam co robisz, domyślam się w jakim otoczeniu Ciebie wychowano



#12 Colmic

Colmic

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 100 postów
  • Dołączył pon, 16 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoRzym
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:MonsoneK
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 22 sierpień 2015 - 17:09

Ty takie sceny odwalasz za stracony miecz na metinie? O jaa
Dołączona grafika

#13 WebSpiderJV

WebSpiderJV

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył sob, 22 sie 15

Napisano 22 sierpień 2015 - 17:13

Jedyną osobą, która powinna być zgłoszona jesteś ty, za wyzywania innych graczy :)

"Lewak", to dla Ciebie przezwisko ?, ile Ty masz lat, pochwal się, o ile masz odwagę, a jeśli się boisz że się wyda że 10-14 to nie pisz, wiedz tylko że jesteś tak samo żałosny jak połowa tych tumanów którym o wszystkim musiałem napisać, bo upośledzone społeczeństwo nie umie się czegoś samo domyślić


Jedyną osobą, która powinna być zgłoszona jesteś ty, za wyzywania innych graczy :)

"Lewak", to dla Ciebie przezwisko ?, ile Ty masz lat, pochwal się, o ile masz odwagę, a jeśli się boisz że się wyda że 10-14 to nie pisz, wiedz tylko że jesteś tak samo żałosny jak połowa tych tumanów którym o wszystkim musiałem napisać, bo upośledzone społeczeństwo nie umie się czegoś samo domyślić


Jedyną osobą, która powinna być zgłoszona jesteś ty, za wyzywania innych graczy :)

"Lewak", to dla Ciebie przezwisko ?, ile Ty masz lat, pochwal się, o ile masz odwagę, a jeśli się boisz że się wyda że 10-14 to nie pisz, wiedz tylko że jesteś tak samo żałosny jak połowa tych tumanów którym o wszystkim musiałem napisać, bo upośledzone społeczeństwo nie umie się czegoś samo domyślić


Jedyną osobą, która powinna być zgłoszona jesteś ty, za wyzywania innych graczy :)

"Lewak", to dla Ciebie przezwisko ?, ile Ty masz lat, pochwal się, o ile masz odwagę, a jeśli się boisz że się wyda że 10-14 to nie pisz, wiedz tylko że jesteś tak samo żałosny jak połowa tych tumanów którym o wszystkim musiałem napisać, bo upośledzone społeczeństwo nie umie się czegoś samo domyślić


Ty takie sceny odwalasz za stracony miecz na metinie? O jaa

A może jestem nowy i taki miecz ma dla mnie znaczenie ?, ciężko się domyślić ?, czy jesteś upośledzony i wszystko ci trzeba tłumaczyć ?



#14 MakeMyDay

MakeMyDay

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 844 postów
  • Dołączył wto, 23 kwi 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:MakeMyDay
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 22 sierpień 2015 - 17:19

Śmiejesz się z poszkodowanego ?, aż taką KURWĄ jesteś ?, zero zrozumienia, najlepiej wyzywanie i dogryzanie Ci lewaku wychodzi, jesteś żałosny, nie stać Cię na odpowiedź, za głupi na to jesteś lewaku
Jesteś niedorozwinięty czy tylko udajesz ?, przeczytaj jeszcze raz o co mi chodzi, a jeśli tego nie rozumiesz, to znaczy, że jesteś lewakiem który umie napisać tylko "*****" "ciota" "twoja stara" itp.

"Lewak", to dla Ciebie przezwisko ?, ile Ty masz lat, pochwal się, o ile masz odwagę, a jeśli się boisz że się wyda że 10-14 to nie pisz, wiedz tylko że jesteś tak samo żałosny jak połowa tych tumanów którym o wszystkim musiałem napisać, bo upośledzone społeczeństwo nie umie się czegoś samo domyślić
"Lewak", to dla Ciebie przezwisko ?, ile Ty masz lat, pochwal się, o ile masz odwagę, a jeśli się boisz że się wyda że 10-14 to nie pisz, wiedz tylko że jesteś tak samo żałosny jak połowa tych tumanów którym o wszystkim musiałem napisać, bo upośledzone społeczeństwo nie umie się czegoś samo domyślić
"Lewak", to dla Ciebie przezwisko ?, ile Ty masz lat, pochwal się, o ile masz odwagę, a jeśli się boisz że się wyda że 10-14 to nie pisz, wiedz tylko że jesteś tak samo żałosny jak połowa tych tumanów którym o wszystkim musiałem napisać, bo upośledzone społeczeństwo nie umie się czegoś samo domyślić
"Lewak", to dla Ciebie przezwisko ?, ile Ty masz lat, pochwal się, o ile masz odwagę, a jeśli się boisz że się wyda że 10-14 to nie pisz, wiedz tylko że jesteś tak samo żałosny jak połowa tych tumanów którym o wszystkim musiałem napisać, bo upośledzone społeczeństwo nie umie się czegoś samo domyślić
A może jestem nowy i taki miecz ma dla mnie znaczenie ?, ciężko się domyślić ?, czy jesteś upośledzony i wszystko ci trzeba tłumaczyć ?

Chodziło mi o to jak nazwałeś rosierka ( pogrubiłem jak byś nie mógł dostrzec). To że nazywasz kogoś lewakiem mam głęboko w dupie, ale jak piszesz temat na forum, to nie bluzgaj na każdego kto tu sie wypowiada, nawet jeśli Cie krytykuje.

I przy okazji pozdro, że za 30zł udało Ci się kupić miecz na 80lv, który jest warty max 10b.

Użytkownik MakeMyDay edytował ten post 22 sierpień 2015 - 17:21


#15 WebSpiderJV

WebSpiderJV

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył sob, 22 sie 15

Napisano 22 sierpień 2015 - 17:25

Chodziło mi o to jak nazwałeś rosierka ( pogrubiłem jak byś nie mógł dostrzec). To że nazywasz kogoś lewakiem mam głęboko w dupie, ale jak piszesz temat na forum, to nie bluzgaj na każdego kto tu sie wypowiada, nawet jeśli Cie krytykuje.

I przy okazji pozdro, że za 30zł udało Ci się kupić miecz na 80lv, który jest warty max 10b.


Chodziło mi o to jak nazwałeś rosierka ( pogrubiłem jak byś nie mógł dostrzec). To że nazywasz kogoś lewakiem mam głęboko w dupie, ale jak piszesz temat na forum, to nie bluzgaj na każdego kto tu sie wypowiada, nawet jeśli Cie krytykuje.
I przy okazji pozdro, że za 30zł udało Ci się kupić miecz na 80lv, który jest warty max 10b.

Aha, według Ciebie mam słuchać jak ktoś po mnie jedzie i się naśmiewa ?, spoko a 10b to dla mnie dużo jestem nowy, na to pewnie też nie wpadłeś

Użytkownik WebSpiderJV edytował ten post 22 sierpień 2015 - 17:26






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pytanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych