Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Skradziony miecz na 80 lvl.



  • Zamknięty Temat jest zamknięty
95 odpowiedzi w tym temacie

#31 WebSpiderJV

WebSpiderJV

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył sob, 22 sie 15

Napisano 22 sierpień 2015 - 19:09

Bo to lis
Mowiles ze cie "szantazowal" tak? On chcial zebys mu dal perly za miecz, ty bys mu dal perly i jescze bardziej bys teraz plakal.
Bystry ten co zaakceptowal za darmo od ciebie miecza



Poza tym miecz miał ponad 600 dmg, więc napewno był coś warty

Bo to lis
Mowiles ze cie "szantazowal" tak? On chcial zebys mu dal perly za miecz, ty bys mu dal perly i jescze bardziej bys teraz plakal.
Bystry ten co zaakceptowal za darmo od ciebie miecza



Poza tym miecz miał ponad 600 dmg, więc napewno był coś warty

Akceptować handel a potem mieć pretensje że to ktos wziął choć akurat w tym przypadku nie zdziwiłbym się gdyby gościu zaraz ten miecz wywalił



Mnie mało obchodzi co on z tym zrobił, liczy się kradzież, dla mnie jako nowego gracza to duża strata, bo pomyśl że jak się nie znam będę wolno od nowa zarabiać na to, i tracić czas po raz kolejny, tak ciężko Ci na to wpaść ?, czy jesteś lewakiem i trzeba Ci wszystko szczegółowo pisać ?

#32 Karinax

Karinax

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 190 postów
  • Dołączył sob, 09 lut 13

Napisano 22 sierpień 2015 - 19:12

Poza tym miecz miał ponad 600 dmg, więc napewno był coś warty


Poza tym miecz miał ponad 600 dmg, więc napewno był coś warty


Mnie mało obchodzi co on z tym zrobił, liczy się kradzież, dla mnie jako nowego gracza to duża strata, bo pomyśl że jak się nie znam będę wolno od nowa zarabiać na to, i tracić czas po raz kolejny, tak ciężko Ci na to wpaść ?, czy jesteś lewakiem i trzeba Ci wszystko szczegółowo pisać ?

Po 1 to nie jest kradzież po 2 co mnie to obchodzi że będziesz długo na to zarabiał, każdy powinien zapłacić za swoja głupotę a to tylko głupi mieczyk w grze



#33 WebSpiderJV

WebSpiderJV

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył sob, 22 sie 15

Napisano 22 sierpień 2015 - 19:19

Po 1 to nie jest kradzież po 2 co mnie to obchodzi że będziesz długo na to zarabiał, każdy powinien zapłacić za swoja głupotę a to tylko głupi mieczyk w grze


To jest tak samo jak bym dał komuś telefon a ten ktoś by mi go nie chciał oddać, jesteś chyba upośledzony psychicznie, powtarzam po raz kolejny, że na ten mieczyk, żeby go mieć straciłem czas, naprawdę musisz mieć schizofrenię chyba albo inne upośledzenie umysłowe

Po 1 to nie jest kradzież po 2 co mnie to obchodzi że będziesz długo na to zarabiał, każdy powinien zapłacić za swoja głupotę a to tylko głupi mieczyk w grze



Skoro według Ciebie, każdy wywala ten miecz, to prosił bym o zrzut ekranu z wywalonym mieczem, najlepiej kilkoma

Użytkownik WebSpiderJV edytował ten post 22 sierpień 2015 - 19:17


#34 Karinax

Karinax

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 190 postów
  • Dołączył sob, 09 lut 13

Napisano 22 sierpień 2015 - 19:20

To jest tak samo jak bym dał komuś telefon a ten ktoś by mi go nie chciał oddać, jesteś chyba upośledzony psychicznie, powtarzam po raz kolejny, że na ten mieczyk, żeby go mieć straciłem czas, naprawdę musisz mieć schizofrenię chyba albo inne upośledzenie umysłowe

 Gdyby ktoś mi dał telefon to on już by był mój i bym mógł zrobić z nim co mi się podoba,  na to wygląda że praktycznie wszyscy wypowiadajacy się w tym temacie oprócz ciebie są upośledzeni i mają schizofrenię.



#35 #Alistar

#Alistar

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 871 postów
  • Dołączył śro, 23 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKraków
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Alistar
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Ali


Napisano 22 sierpień 2015 - 19:26

:wub: czekalem na te hejty :wub: hahahahahhahahahaha :lol:

Dołączona grafika


#36 WebSpiderJV

WebSpiderJV

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył sob, 22 sie 15

Napisano 22 sierpień 2015 - 19:27

Gdyby ktoś mi dał telefon to on już by był mój i bym mógł zrobić z nim co mi się podoba, na to wygląda że praktycznie wszyscy wypowiadajacy się w tym temacie oprócz ciebie są upośledzeni i mają schizofrenię.


Dać miałem na myśli pożyczyć, albo naprzykład dać nie chcąco innej osobie, bo np siedze w barze czy gdzieś i ktoś mi łapie telefon a j tego nie wiem bo mam pewność komu daje, wuwczas gdy daję złodziejowi albo komuś kto mi go nie będzie chciał oddać, masz rację, niestety, większość ludzi to debile, dla Ciebie za ciężko było się domyślić o co chodzi, zrozum zyebku że nie ważne w jaki sposób dam pożyczę itp, liczy się kradzież, zresztą dać mogę, ale jak się nie zgadzam aby ktoś to wziął a on to bierze, to się nazywa kradzież

Gdyby ktoś mi dał telefon to on już by był mój i bym mógł zrobić z nim co mi się podoba, na to wygląda że praktycznie wszyscy wypowiadajacy się w tym temacie oprócz ciebie są upośledzeni i mają schizofrenię.


Dać miałem na myśli pożyczyć, albo naprzykład dać nie chcąco innej osobie, bo np siedze w barze czy gdzieś i ktoś mi łapie telefon a j tego nie wiem bo mam pewność komu daje, wuwczas gdy daję złodziejowi albo komuś kto mi go nie będzie chciał oddać, masz rację, niestety, większość ludzi to debile, dla Ciebie za ciężko było się domyślić o co chodzi, zrozum zyebku że nie ważne w jaki sposób dam pożyczę itp, liczy się kradzież, zresztą dać mogę, ale jak się nie zgadzam aby ktoś to wziął a on to bierze, to się nazywa kradzież

:wub: czekalem na te hejty :wub: hahahahahhahahahaha :lol:


Ciebie szkoda hejtować, taki syf zostanie syfem do końca

Użytkownik WebSpiderJV edytował ten post 22 sierpień 2015 - 19:29


#37 #Alistar

#Alistar

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 871 postów
  • Dołączył śro, 23 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKraków
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Alistar
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Ali


Napisano 22 sierpień 2015 - 19:29

Dać miałem na myśli pożyczyć, albo naprzykład dać nie chcąco innej osobie, bo np siedze w barze czy gdzieś i ktoś mi łapie telefon a j tego nie wiem bo mam pewność komu daje, wuwczas gdy daję złodziejowi albo komuś kto mi go nie będzie chciał oddać, masz rację, niestety, większość ludzi to debile, dla Ciebie za ciężko było się domyślić o co chodzi, zrozum zyebku że nie ważne w jaki sposób dam pożyczę itp, liczy się kradzież, zresztą dać mogę, ale jak się nie zgadzam aby ktoś to wziął a on to bierze, to się nazywa kradzież

Dać miałem na myśli pożyczyć, albo naprzykład dać nie chcąco innej osobie, bo np siedze w barze czy gdzieś i ktoś mi łapie telefon a j tego nie wiem bo mam pewność komu daje, wuwczas gdy daję złodziejowi albo komuś kto mi go nie będzie chciał oddać, masz rację, niestety, większość ludzi to debile, dla Ciebie za ciężko było się domyślić o co chodzi, zrozum zyebku że nie ważne w jaki sposób dam pożyczę itp, liczy się kradzież, zresztą dać mogę, ale jak się nie zgadzam aby ktoś to wziął a on to bierze, to się nazywa kradzież

Ciebie szkoda hejtować, taki syf ostanie syfem do końca


Ojojoj,jak ostro.Tylko się tutaj nie popłacz bo Ci ktoś mieczyk w nic nie znaczącej grze zabrał :lol:

Dołączona grafika


#38 WebSpiderJV

WebSpiderJV

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył sob, 22 sie 15

Napisano 22 sierpień 2015 - 19:30

Ojojoj,jak ostro.Tylko się tutaj nie popłacz bo Ci ktoś mieczyk w nic nie znaczącej grze zabrał :lol:



Powtarzałem już, że na tę grę straciłem czas, i nie pisz już, szkoda mi na Ciebie czasu

#39 Karinax

Karinax

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 190 postów
  • Dołączył sob, 09 lut 13

Napisano 22 sierpień 2015 - 19:33

 


Dać miałem na myśli pożyczyć, albo naprzykład dać nie chcąco innej osobie, bo np siedze w barze czy gdzieś i ktoś mi łapie telefon a j tego nie wiem bo mam pewność komu daje, wuwczas gdy daję złodziejowi albo komuś kto mi go nie będzie chciał oddać, masz rację, niestety, większość ludzi to debile, dla Ciebie za ciężko było się domyślić o co chodzi, zrozum zyebku że nie ważne w jaki sposób dam pożyczę itp, liczy się kradzież, zresztą dać mogę, ale jak się nie zgadzam aby ktoś to wziął a on to bierze, to się nazywa kradzież
 

 A skąd ja mam wiedzieć co ty miałeś na myśli jak podobno mam schizofrenię według ciebie. Jak można dać coś niechcącu komuś bo ja tego nie rozumiem. I wkońcu zrozum to że to nie jest kradzież. Dając coś komuś nie licz na to że on ci to zwróci bo może zrobić jak mu się podoba


Użytkownik CroatoanX edytował ten post 22 sierpień 2015 - 19:34


#40 #Alistar

#Alistar

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 871 postów
  • Dołączył śro, 23 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKraków
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Alistar
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Ali


Napisano 22 sierpień 2015 - 19:33

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:
:lol:

tyle można powiedzieć o tym temacie xd

Użytkownik «Ali» edytował ten post 22 sierpień 2015 - 19:34

  • dinosaur lubi to

Dołączona grafika


#41 WebSpiderJV

WebSpiderJV

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył sob, 22 sie 15

Napisano 22 sierpień 2015 - 19:37

A skąd ja mam wiedzieć co ty miałeś na myśli jak podobno mam schizofrenię według ciebie. Jak można dać coś niechcącu komuś bo ja tego nie rozumiem. I wkońcu zrozum to że to nie jest kradzież. Dając coś komuś nie licz na to że on ci to zwróci bo może zrobić jak mu się podoba
 A skąd ja mam wiedzieć co ty miałeś na myśli jak podobno mam schizofrenię według ciebie. Jak można dać coś niechcącu komuś bo ja tego nie rozumiem. I wkońcu zrozum to że to nie jest kradzież. Dając coś komuś nie licz na to że on ci to zwróci bo może zrobić jak mu się podoba



W tym przypadku akurat nie chcący klikłem akceptuj więc powinien mi kulturalnie oddać rzecz, a jeszcze beszczelnie straszył, jak to według Ciebie jest fer, to naprawdę coś z tobą jest nie tak, w realu z telefonem masz średnio rację, bo mam prawo się rozmyślić np. Po krótkim przeanalizowaniu sytuacji, że np sam mogę nic nie mieć, ale Tobie ciężko to zrozumieć...

A skąd ja mam wiedzieć co ty miałeś na myśli jak podobno mam schizofrenię według ciebie. Jak można dać coś niechcącu komuś bo ja tego nie rozumiem. I wkońcu zrozum to że to nie jest kradzież. Dając coś komuś nie licz na to że on ci to zwróci bo może zrobić jak mu się podoba
 A skąd ja mam wiedzieć co ty miałeś na myśli jak podobno mam schizofrenię według ciebie. Jak można dać coś niechcącu komuś bo ja tego nie rozumiem. I wkońcu zrozum to że to nie jest kradzież. Dając coś komuś nie licz na to że on ci to zwróci bo może zrobić jak mu się podoba



W tym przypadku akurat nie chcący klikłem akceptuj więc powinien mi kulturalnie oddać rzecz, a jeszcze beszczelnie straszył, jak to według Ciebie jest fer, to naprawdę coś z tobą jest nie tak, w realu z telefonem masz średnio rację, bo mam prawo się rozmyślić np. Po krótkim przeanalizowaniu sytuacji, że np sam mogę nic nie mieć, ale Tobie ciężko to zrozumieć...

#42 #Alistar

#Alistar

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 871 postów
  • Dołączył śro, 23 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKraków
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Alistar
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Ali


Napisano 22 sierpień 2015 - 19:42

Spider dziękuję Ci za ten temat. Dzięki tobie wiem,że istnieją na świecie ludzie głupsi i bardziej walnięci od ludzi których znam(noł offence XD).Dzięki ci mistrzu, :lol:

Dołączona grafika


#43 Karinax

Karinax

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 190 postów
  • Dołączył sob, 09 lut 13

Napisano 22 sierpień 2015 - 19:43

W tym przypadku akurat nie chcący klikłem akceptuj więc powinien mi kulturalnie oddać rzecz, a jeszcze beszczelnie straszył, jak to według Ciebie jest fer, to naprawdę coś z tobą jest nie tak, w realu z telefonem masz średnio rację, bo mam prawo się rozmyślić np. Po krótkim przeanalizowaniu sytuacji, że np sam mogę nic nie mieć, ale Tobie ciężko to zrozumieć...


W tym przypadku akurat nie chcący klikłem akceptuj więc powinien mi kulturalnie oddać rzecz, a jeszcze beszczelnie straszył, jak to według Ciebie jest fer, to naprawdę coś z tobą jest nie tak, w realu z telefonem masz średnio rację, bo mam prawo się rozmyślić np. Po krótkim przeanalizowaniu sytuacji, że np sam mogę nic nie mieć, ale Tobie ciężko to zrozumieć...

 To że nie chcący to nie ma żadnego znaczenia zgodziłeś się i tyle, Na przykład sprzedałem gościowi auto ale za 2 dni mi się odwidziało i ten gościu ma prawo oddać mi auto ale nie musi tego robić. NIe mieszaj do tego kultury bo to już inną drogą 



#44 WebSpiderJV

WebSpiderJV

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył sob, 22 sie 15

Napisano 22 sierpień 2015 - 19:46

Widzę że większość tu się wypowiadających wie tylko jak kogoś wyzwać, pośmiać się itp. To tylko pokazuje jak bardzo mamy agresywne Polskie społeczeństwo, wstydzę się żyjąc w tak prymitywnym Kraju, gdzie są same lewaki które nie potrafią nic poza swoją skalą, ale chociaż można się przekonać jak bardzo zdemoralizowane jest Polskie społeczeństwo oraz że większość tych osób, pochodi z rodzin patologicznych

#45 Karinax

Karinax

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 190 postów
  • Dołączył sob, 09 lut 13

Napisano 22 sierpień 2015 - 19:51

Widzę że większość tu się wypowiadających wie tylko jak kogoś wyzwać, pośmiać się itp. To tylko pokazuje jak bardzo mamy agresywne Polskie społeczeństwo, wstydzę się żyjąc w tak prymitywnym Kraju, gdzie są same lewaki które nie potrafią nic poza swoją skalą, ale chociaż można się przekonać jak bardzo zdemoralizowane jest Polskie społeczeństwo oraz że większość tych osób, pochodi z rodzin patologicznych

I kto to mówi osobą najbardziej wyzywajacą jesteś ty. Dlatego pokolenia już nie ma nadziei ponieważ śmiejemy się z goscia który własną głupotą stracił nic nie warty item w nic nieznaczącej grze.Czego ja sie dowiaduje o sobie od ciebie wielkie dzięki że mnei uświadomiłeś że jestem chorym umysłowo schizofrenikiem z rodziny patologicznej







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pytanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych