Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Dlaczego NIE warto wbijać 255 LVL!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
90 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 14 sierpień 2017 - 08:53

Do wszystkich, którzy aż tak nienawidzą graczy na 135  poziomie (a sporo was).  
 
Ten temat został stworzony specjalnie aby wam wytłumaczyć dlaczego niektórzy lubią grę na tym poziomie.
 
 
 
----------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
1. Nowy gracz wbije 254/255 i co dalej? Nic, bo nie ma bryłek a bez bryłek nie zrobi eq (bez eq nie pójdzie na mapki).
 
2. Gra na 254/5 jest cholernie ciężka. Samo zrobienie biologa jest drogie a co dopiero eq (gdzie broń otchłani +20 to średnio wydatek ok 200kb). To jak tu zrobić całe eq? Nie czepiałbym się, że jest trudno ale jednak jest to serwer Easy / Med. 
 
Za tyle co kosztuje ta jedna broń na max levelu tutaj można mieć już ponad 4 sety do pvp + pet + kostiumy.
 
*Zapamiętajcie to, że ktoś w eq i z doświadczeniem na serwerze zarobi te 10kb (albo i więcej) dziennie jak się wysili to nie znaczy, że nowy gracz też.
 
3. Na 254/5 nic się nie dzieje. Nigdzie nie widać tego waszego super pvp na maksymalnym poziomie. Wszyscy afczycie albo chodzicie na mapki o ile macie eq. 
 
4. Wbijesz 254 i skończysz jako pseudo kox, który będzie bić 100 lvle w m1 bo na nic innego nie będzie cię stać.
 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Odpowiedź na wasz ukochany argument.
 
Patrotic nie daje ludziom dropić na oponach przez co nowi gracze kończą grę - śmieszniejszego oskarżenia jeszcze nie widziałem xD. Każdy się na oponach leje (czy to nowy gracz czy ktoś z eq), my też mamy swoje dropy i jak się ktoś wpierd*ala to też trzeba sobie spot pilnować. 
 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Wniosek taki, że gra na max levelu jest czasochłonna, trudna a na koniec jak zrobisz to pro elo eq to i tak się zanudzisz na śmierć. :)
 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Temat napisałem, gdyż iż ponieważ pół serwera spina dupe o to, że ktoś woli grać na 135 a nie 255. :P 

Użytkownik Hyunnim // Damian edytował ten post 14 sierpień 2017 - 08:54

Dołączona grafika




Hyunnim // Damian otrzymał ostrzeżenie za ten post od DiabelQ: -10 punktów

#2 Sardaar

Sardaar

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sardaar
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 14 sierpień 2017 - 09:00

Ale brednie :o co ja pacze. Do gry na 135 nie mam nic bo każdy ma prawo wybrać taki styl gry jaki mu odpowiada, ale trochę przerysowales te grę na 254, wcale nie trzeba mieć jakiegoś pro eq żeby już na ww chodzic. Nie jest to poprostu eq którego nie da się zdobyć expiac do 254. A to że jest trudno sprawia ze nie rezygnuje się szybko z tego co zdobyłes, bo jest tego żal.

Użytkownik Sardaar edytował ten post 14 sierpień 2017 - 09:01


#3 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 14 sierpień 2017 - 09:30

Ale brednie :o co ja pacze. Do gry na 135 nie mam nic bo każdy ma prawo wybrać taki styl gry jaki mu odpowiada, ale trochę przerysowales te grę na 254, wcale nie trzeba mieć jakiegoś pro eq żeby już na ww chodzic. Nie jest to poprostu eq którego nie da się zdobyć expiac do 254. A to że jest trudno sprawia ze nie rezygnuje się szybko z tego co zdobyłes, bo jest tego żal.

Co nie zmienia faktu, że i tak nowy gracz tego pro eq nie zrobi (przynajmniej 3/4 z nich), bo jest po prostu za drogo jak na serwer medium xD.


Dołączona grafika


#4 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1836 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 14 sierpień 2017 - 09:39

*
Popularny

Jak jest się leniem i nie chce się latać mapek to tak jest się na 135lvl. Co robisz na nim DT i Razadora + kopanie rudy :D ja i każdy gracz tutaj grający przynajmniej kiedyś tak było dążył do wbicia max lvl i zrobienia eq jakoś daliśmy radę, a wtedy np nie było razadora ^^ nawet nie pamiętam bym siedziała 24h na dt czy oponkach, ale dzisiejsi gracze chcą jednego wbić wszystko szybko i mieć eq na tacy, a to wszystko zawdzięcza sie easy serwerom na których pewnie większość z was kiedyś grała, więc teraz polecam zadać sobie pytanie w jakim tempie padł tamten serwer? 1 miesiąc/2 ? :) 


“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#5 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 14 sierpień 2017 - 09:42

Jak jest się leniem i nie chce się latać mapek to tak jest się na 135lvl. Co robisz na nim DT i Razadora + kopanie rudy :D ja i każdy gracz tutaj grający przynajmniej kiedyś tak było dążył do wbicia max lvl i zrobienia eq jakoś daliśmy radę, a wtedy np nie było razadora ^^ nawet nie pamiętam bym siedziała 24h na dt czy oponkach, ale dzisiejsi gracze chcą jednego wbić wszystko szybko i mieć eq na tacy, a to wszystko zawdzięcza sie easy serwerom na których pewnie większość z was kiedyś grała, więc teraz polecam zadać sobie pytanie w jakim tempie padł tamten serwer? 1 miesiąc/2 ? :)

Gra się dla przyjemności a nie właśnie chodzenia na mapki 24/7, które po kilku przejściach stają się na tyle monotonne, że aż łeb siada... Nikt nie pisze o eq na tacy ale o coś na co można zapracować mniej więcej w miesiąc a nie rok.


Dołączona grafika


#6 Yamya

Yamya

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Dołączył pon, 14 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:BuffekYamya
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 14 sierpień 2017 - 10:00

Popieram !!! Ja zostaje na 135 i będę szła do przodu powoli niż wbic 254/5 i nie miec nic dziekuje dobranoc ;D 

Bardzo dobrze to ująłeś ;D  


  • Kemitos i Hyunnim // Damian lubią to

#7 VeilSide

VeilSide

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 126 postów
  • Dołączył czw, 06 sie 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Adrian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:ChinChan
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:ChinChan

Napisano 14 sierpień 2017 - 10:22

Ogólnie to popieram bo sam kiedyś grałem na postaci 254. Wbijalem lv od razu a potem ciężko było zrobić EQ przy zarobkach z ww.. ;) Ostatecznie wróciłem na 135 bo jest tu większy fun z gry niż na 254/5 gdzie mapki sie nudza. A tu nie dość ze rip opona rudy razador i handel to można się świetnie bawić bijąc z innymi gildiami :)
  • Kemitos i Hyunnim // Damian lubią to

#8 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 14 sierpień 2017 - 10:50

jakis czas temu przyszedlem na server 1 raz i sobie jakos radze wbijam powoli lvl eq pod ww mam gotowe (poza bronia poki co lodowe +0) biologa tez zbieram troszke juz go mam.

da sie zarobic na podstawowe eq bez problemu no moze poza 1 zaczynajac tu gre i wchodzac na 1 mape zarobkowa po kilku godzinach max spotyka sie was 135lvle siedzace na oponkach. niby nic wszystko byloby okej gdyby nie to ze nowy gracz znajdzie sobie wolne oponki albo wywalczy je z innym nowym a po chwili wpada ktos z as (nie chodzi mi tylko o patriotic ale tez legion itd) i nie daje grac normalnie a sprobuj sie do niego odezwac albo walczyc to jeszcze bedzie relogal za toba przyklad Sumer.

w sumie to jest jeszcze 1 problem zbrojownia czy tam warownia (nie pamietam i nie rozrozniam a nie chce mi sie sprawdzac teraz) mapa sie nie oplaca po prostu i cos trzeba z tym zrobic :)

edit: jeszcze jedna sprawa ktora poruszyla GM. prawda jest taka ze gdyby eq robilo sie za latwo jak na innych serverach easy czy medium tzn np w 2 czy 3 miesiace wszystko na full to jaki sens mialaby dalsza gra? pograsz tydzien (po zrobieniu eq) porobisz pvp i gra sie znudzi bo nie bedzie nic do roboty na servie.


Użytkownik taxer1921 edytował ten post 14 sierpień 2017 - 10:53

  • Yamacho lubi to

tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#9 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 14 sierpień 2017 - 10:56

jakis czas temu przyszedlem na server 1 raz i sobie jakos radze wbijam powoli lvl eq pod ww mam gotowe (poza bronia poki co lodowe +0) biologa tez zbieram troszke juz go mam.

da sie zarobic na podstawowe eq bez problemu no moze poza 1 zaczynajac tu gre i wchodzac na 1 mape zarobkowa po kilku godzinach max spotyka sie was 135lvle siedzace na oponkach. niby nic wszystko byloby okej gdyby nie to ze nowy gracz znajdzie sobie wolne oponki albo wywalczy je z innym nowym a po chwili wpada ktos z as (nie chodzi mi tylko o patriotic ale tez legion itd) i nie daje grac normalnie a sprobuj sie do niego odezwac albo walczyc to jeszcze bedzie relogal za toba przyklad Sumer.

w sumie to jest jeszcze 1 problem zbrojownia czy tam warownia (nie pamietam i nie rozrozniam a nie chce mi sie sprawdzac teraz) mapa sie nie oplaca po prostu i cos trzeba z tym zrobic :)

edit: jeszcze jedna sprawa ktora poruszyla GM. prawda jest taka ze gdyby eq robilo sie za latwo jak na innych serverach easy czy medium tzn np w 2 czy 3 miesiace wszystko na full to jaki sens mialaby dalsza gra? pograsz tydzien (po zrobieniu eq) porobisz pvp i gra sie znudzi bo nie bedzie nic do roboty na servie.

Trzeba umieć zrobić coś żeby gra nie polegała na robieniu eq ale na zabawie. ^.^ Zrobić areny pvp czy coś dla różnych leveli lub coś takiego. Trochę wyobraźni. Granie żeby zrobić eq nie ma sensu.


Dołączona grafika


#10 Gwiazdor

Gwiazdor

    Komentator

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1162 postów
  • Dołączył śro, 01 lut 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLondon
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Michu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Gwiazdor
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Gwiazdus
  • Gadu-Gadu:x

Napisano 14 sierpień 2017 - 11:24

Gram tu od 2011 i nie bylo takiego problemu ze na 254lvl nie da sie robic mapek lub miec zabawe z gry, aby dac rade na mapce to nie trzeba miec jakies pro eq, na ww z blekitem, krew i mix z boskim i niebianskim eq dasz rade ubic bossy, jak juz chcesz lepsze eq to kup virtuala +20 i zbroje na 220 i mozesz nawet dac rade juz na v1 & v2 dungeony. 

 

Jak sie wbija lvl 254lvl od 168lvl jak juz sie expi co 40/50minut w pt to mozesz miedzy czasem robic jakies eq, kopac to nie jest problem, odpalic 2-3 postacie to tez nie problem, jak sie jest w gildi fajnej to masz na + bo ci pomaga w kazdy sposob, bylem w BRATVA, Wyzwoleni, BadThings i pomagali mi kopac lub porzyczali mi eq na mapki lub dawalem przepustki i robili mi mapki   :D

 

Byla nawet jedna osoba co porzyczala mi eq do pvp i moglo sie bylo zabawic w pvp z innymi graczami.

 

Na 135lvl nie rozumiem dlaczego gracze stoja na takim lvl bo tylko siedza na oponkach a malo graczy co lata na razadora, DT, wiekszosc 135 lvli to 254/255 levele z tego co wiem, na tym 135lvl nie ma nic fajnego do roboty na 254/255 czy na wiekszym lvl jest to samo. przykladowo od 180-220 jest taka sama zabawa jak na 135lvl bo jest ww do zrobienia, i catacumby, lub jak sie jest w gildi to mozesz lepsze mapki latac razem. 


Użytkownik Gwiazdor edytował ten post 14 sierpień 2017 - 11:26

virtualmt21502558949__gwiazdoe_gif.gif


#11 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 14 sierpień 2017 - 11:27

miales pelno servow ktore polegaly na zabawie :D.

gdzie one teraz sa XD?


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#12 Sosnix

Sosnix

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 247 postów
  • Dołączył nie, 02 lut 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLublin
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:MrsSurka
  • Gildia:Marble
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 14 sierpień 2017 - 11:35

przy tym "gownianym eq" wystarczyl mi 1,5 miesiaca czasu zeby z virtualnej broni pvp +20, diabelskiej +9 i bez peta przesiąść sie na lodowe +20, runke sr +6, arre, zaczac worki z trucizna i miec jeszcze 15 kb - ale zamiast lepiej latac te jebane mapy to pisac, ze nie da sie grac na 254. Kiedys nie bylo runicznych, arr, a masakra bylo skonczyc fioletowe ziola, dzisiaj to jest sama przyjemnosc bic po 1,2kk.


Użytkownik Sosnix edytował ten post 14 sierpień 2017 - 11:37

  • Morganax, Jareek. i Enigmatic lubią to

#13 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1836 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 14 sierpień 2017 - 12:08

Gra się dla przyjemności a nie właśnie chodzenia na mapki 24/7, które po kilku przejściach stają się na tyle monotonne, że aż łeb siada... Nikt nie pisze o eq na tacy ale o coś na co można zapracować mniej więcej w miesiąc a nie rok.

Oczywiście nikomu nie chce się latać 24/7 map, ale dobrze wiemy, że min. oderwaniem od nich są eventy z których słynie ten serwer, ponieważ codziennie jakieś się odbywają. Drugą sprawą jest pvp jeden wyjdzie z koła i płacze, że ktoś go zabije, a drugi nie ^^ różni gracze różne poglądy.

Lecz jeżeli chcesz w miesiąc zrobić 255 lvl full eq i biologa to nie wiem co mam ci powiedzieć chyba pomyliłeś serwery, ponieważ to nie jest gówno(za przeproszeniem) tylko serwer, który jest już 7 lat :) 


  • Sumers, Tyucx i Krzysztof96 lubią to

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#14 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 14 sierpień 2017 - 12:45

Oczywiście nikomu nie chce się latać 24/7 map, ale dobrze wiemy, że min. oderwaniem od nich są eventy z których słynie ten serwer, ponieważ codziennie jakieś się odbywają. Drugą sprawą jest pvp jeden wyjdzie z koła i płacze, że ktoś go zabije, a drugi nie ^^ różni gracze różne poglądy.

Lecz jeżeli chcesz w miesiąc zrobić 255 lvl full eq i biologa to nie wiem co mam ci powiedzieć chyba pomyliłeś serwery, ponieważ to nie jest gówno(za przeproszeniem) tylko serwer, który jest już 7 lat :)

Jeśli się ma podejście do serwera jak do życia to tak jest. Dobrze wiemy, że serwer się trzyma przez IS. Jak ktoś gra na IS to ma tutaj grę Ez a jeśli nie to Harda. Dużo osób ładuje w IS i dlatego się trzyma logiczne.  Ale kroku na przód zrobić też nie chcecie i wprowadzić coś czego nie ma na wielu serwerach, tylko stawiacie na klasycznego metin2. 


Użytkownik Hyunnim // Damian edytował ten post 14 sierpień 2017 - 12:52

Dołączona grafika


#15 Jareek.

Jareek.

    Inteligent

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1699 postów
  • Dołączył pon, 30 gru 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGrójec
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gildia:єυƒσяια / ηєνєямιη∂
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 14 sierpień 2017 - 13:05

Jeśli się ma podejście do serwera jak do życia to tak jest. Dobrze wiemy, że serwer się trzyma przez IS. Jak ktoś gra na IS to ma tutaj grę Ez a jeśli nie to Harda. Dużo osób ładuje w IS i dlatego się trzyma logiczne.  Ale kroku na przód zrobić też nie chcecie i wprowadzić coś czego nie ma na wielu serwerach, tylko stawiacie na klasycznego metin2. 

ItemShop jest tak zbalansowany, że inwestowanie w niego nie daje innemu graczowi nie wiadomo jakiej przewagi. Z tego co się orientuje na innych serwerach własnie poprzez ItemShop możemy stać się najlepsi, gdzie jest to po prostu bez sensu.


  • CrissAngel1234 lubi to


Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych