Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Dlaczego NIE warto wbijać 255 LVL!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
90 odpowiedzi w tym temacie

#31 VeilSide

VeilSide

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 126 postów
  • Dołączył czw, 06 sie 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Adrian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:ChinChan
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:ChinChan

Napisano 14 sierpień 2017 - 15:37

Po części macie rację, ale nie uszczęśliwiajcie kogoś na siłę. Skoro ktoś chcę mieć ten 254/255 to niech sobie go wbije i próbuje robić coraz to lepsze eq, niektórzy lubią się z tym bawić, to samo z mapkami, może lubią latać mapy ze znajomymi, zamiast obijać 92lvl na oponkach z eq all7. Skoro chcecie sobie siedzieć na 135 bo uważacie, że tam jest większy fun to kto wam broni? A to, że inni gadają: a bo 254 się powinno wbijać i otchłanie i tak dalej. To tylko gadanie, to wy przecież decydujecie co chcecie osiągnąć w grze i co chcecie grać. Jeden woli PVM a drugi PVP, proste. Skoro ktoś chce mieć 255 i afczyć w pradawnych w m2 to niech se to robi, w czym problem? Moim zdaniem wasze argumenty są w większości bezsensowne, każdy ma prawo własnego wyboru jak chce grać. Ja na przykład gram tu długi czas i sobie gram tym 254 wojem, robię sobie jakieś tam mapki od czasu do czasu i jakoś nie ciągnie mnie do bicia się przez 30 minut o spota w DT, którego i tak pewnie bym stracił bo wbije mi pół gildii Dyniowych czy innych typków. Wolę sobie pograć PVM w samotności niżeli kłócić się z typami, którzy jedynie potrafią zwyzywać twoją matkę (oczywiście nie wszyscy). Także wbijanie maksymalnego poziomu, a stanie w miejscu na 135 to tak naprawdę wybór każdego gracza i nic wam do tego, a twierdzenie, że nowi gracze się zawiodą na 254, to kolejna głupota. Czemu mają się zawieść? Zanim wbiją 254 to chyba najpierw popatrzą rynek, obczają trochę serwer i w połowie drogi sami zadadzą sobie pytanie czy chcą maxować postać czy chcą się bawić na 135lvl w wojnę o spota.


Tylko powiedz mi do kogo to mówisz bo o to chodzi, ze wszyscy narzucają naszej gildii aby wbijala 255. Ale przecież mamy możliwość do grania tak jak chcemy.
  • Hyunnim // Damian lubi to

#32 Sosnix

Sosnix

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 247 postów
  • Dołączył nie, 02 lut 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLublin
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:MrsSurka
  • Gildia:Marble
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 14 sierpień 2017 - 15:45

Mam zakupiona bron otchlani i zbr dla szpanu juz ;D

to ladne 1000 zl



#33 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 14 sierpień 2017 - 15:46

to ladne 1000 zl

Jakie 1000 zl o co chodzi? 


Dołączona grafika


#34 Sosnix

Sosnix

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 247 postów
  • Dołączył nie, 02 lut 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLublin
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:MrsSurka
  • Gildia:Marble
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 14 sierpień 2017 - 15:46

przed chwila jeczales ze nie warto wbijac 254 bo nie stac cie na eq exp a mowisz ze dla szpanu kupiles zbr i bron otchlani, ja nie rozumiem - jaki jest cel twojego jebanego pajacowania w tym temacie?



#35 Sandacz321

Sandacz321

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Dołączył nie, 08 sty 17


Napisano 14 sierpień 2017 - 15:47

Prawda jest taka ,że gracze na 135 mają coś czego na 254,255 nie mamy . Czyli otwartej mapy do rywalizacji , można by wprowadzić 2 nowe mapy zarobkowe na wzór oponek , wymóg 4 osobowe pt , dobrze przesyślane przepustki jak i drop o który warto się bić .i starczy :) Takie coś dało by mocną rywalizację jak i współpracę .4 osobowe pt wyeliminuje to ,że 10 kolegów się zgada i wszystkich pozamiata :)Można takie mapy otwierać naprzyklad wybrane dwa dni w tygodniu aby gracze za bardzo się nie wzbogacili .

Użytkownik Sandacz321 edytował ten post 14 sierpień 2017 - 15:49


#36 BezPowrOtnY

BezPowrOtnY

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 233 postów
  • Dołączył nie, 07 gru 14
  • MiastoKujawsko-Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Azym
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Muzyka - Hip-Hop

Napisano 14 sierpień 2017 - 15:47

Fakt, nie narzucacie, ale przekonujecie za wszelką cenę o swojej racji, że gra na 254/255 jest nudna, głupia i bezsensowna. Dla was może i jest, ale zauważcie, że metin jest grą monotonną bo trzeba ciągle powtarzać to samo, ciągle robicie tego samego ripera, ciągle ten sam razador. Czym się różnią od ww czy zbrojowni? Tylko tym, że DT jest mapą publiczną gdzie musisz się wkurzać i wykłócać z innymi o spota co nie rzadko jest poniżej wszelkiego poziomu, nie chodzi mi tu o samą walkę, a zachowania niektórych graczy. Poza tym nowy gracz jak ma cokolwiek zdobyć skoro wy siedzicie non-stop na riperze i trzepiecie na nim fortunę, pewnie często wbijając innym na spota i go wyrzucając. Nowy gracz ma praktycznie tylko kopanie rudy, oponki zajęte przez typów, którym pewnie i tak nic tam nie dropi, riper przez gości co mają dyniowe/walentynkowe/świąteczne czy uj wie jakie tam jeszcze miecze i full bestii na każdą klasę ''bo może przypadkiem wpadnie kolo o mocy podobnej do mnie to 90 absa i go ni ma''. Nie poważne z lekka moim zdaniem, właśnie wbicie tego 254 jest pewną zaletą. Po pierwsze - masz maksymalny poziom, po drugie - nie musisz bawić się w zmianę skilli, po trzecie - nie musisz się wykłócać o spota na ww, po czwarte - większe wyzwanie, piąte - ciągle rozbudowujesz własne ekwipunek, zrobicie pradawne czy otchłani jest ciężko, ale przynajmniej masz na co zapieprzać. Minusem są oczywiście ceny, ale dyniowe czy macza all8 też nie kosztuje 30b.



#37 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 14 sierpień 2017 - 15:47

przed chwila jeczales ze nie warto wbijac 254 bo nie stac cie na eq exp a mowisz ze dla szpanu kupiles zbr i bron otchlani, ja nie rozumiem - jaki jest cel twojego jebanego pajacowania w tym temacie?

Mnie nie stać? Czytaj ze zrozumieniem trochę... I ja tu niby pajacuje? To jest temat informacyjny co czeka nowego gracza na max lvlu. A wy nie umiecie tego uszanować i dramę robicie. Do tego jeszcze się gildii czepiacie i nie wiadomo czego.


Użytkownik Hyunnim // Damian edytował ten post 14 sierpień 2017 - 15:50

Dołączona grafika


#38 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 14 sierpień 2017 - 16:25

wy sie czepiace 254lvli skoro na nich nie gracie XD sens czepiania sie 135 przez 254 moge zrozumiec bo kazdy kto zaczyna musi przejsc przez etap oponek czy dt ktore zajmujecie ale odwrotnie to chyba nie ma sensu.


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#39 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 14 sierpień 2017 - 16:27

wy sie czepiace 254lvli skoro na nich nie gracie XD sens czepiania sie 135 przez 254 moge zrozumiec bo kazdy kto zaczyna musi przejsc przez etap oponek czy dt ktore zajmujecie ale odwrotnie to chyba nie ma sensu.

Każdy z nas grał na 254/5. Myślisz, że wypowiadałbym się na ten temat gdybym nie miał takiej postaci? 


Dołączona grafika


#40 Draymon

Draymon

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Dołączył wto, 01 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tat
  • Królestwo:Jinno

Napisano 14 sierpień 2017 - 16:30

Ja z mojej strony mogę potwierdzić to,że faktycznie na 135 jest większy fun,na tym poziomie możesz liczyć przynajmniej na jakąś rywalizacje z innymi.W pełni zgodzę się też z osobą,która napisała ze 254/255 tylko stoją w kole lub poza nim i afczą,jakaś walka między graczami na tym lvlu to rzadkość patrząc na to, co jest na niższych poziomach.


  • Hyunnim // Damian lubi to

#41 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 14 sierpień 2017 - 16:37

no ale nie gracie juz na 254 tylko przeszliscie na 135 :D

poza tym byla mapa pradawnych publiczna podobno i tak powinno zostac nie rozumiem czemu jest ona prywatna xd


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#42 kubakzm

kubakzm

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 102 postów
  • Dołączył śro, 16 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Jakiś
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 14 sierpień 2017 - 16:39

aktualnie max lvl servera to 135:D



#43 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 14 sierpień 2017 - 16:57

no ale nie gracie juz na 254 tylko przeszliscie na 135 :D

poza tym byla mapa pradawnych publiczna podobno i tak powinno zostac nie rozumiem czemu jest ona prywatna xd

Koledzy mają 254 tylko jako dropy i grali tam sporo ;P


Użytkownik Hyunnim // Damian edytował ten post 14 sierpień 2017 - 18:12

Dołączona grafika


#44 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 14 sierpień 2017 - 18:04

toz mowie ze nie gracie na 254 czego nie rozumiesz w tej wypowiedzi :D


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#45 Bubi4123

Bubi4123

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów
  • Dołączył sob, 05 sie 17

Napisano 14 sierpień 2017 - 18:17

No muszę już to napisać.

Czy wy się k*rwa możecie odpierd*lić od tej gildii? A przynajmniej nie wsadzać każdego do jednego worka! Nie lubicie kogoś z gildii to sobie z nim to wyjaśnijcie. A nie od razu, że ktokolwiek jest w Patriotic to musi być zjebany itd. Ja do gildii doszedłem kilka dni temu i mam wyj*bane co tu się działo wcześniej. 

A wy ludzie umiecie się tylko czepiać wszystkiego co można. Współczuję wam i to bardzo. 


Doszedłeś kilka dni temu to może nie jesteś jeszcze wypaczony, więc jest dla ciebie nadzieja.
A gildia zasługuje na takie opinie swoim zachowaniem i idiotyzmem wielu członków.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych