Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Dlaczego NIE warto wbijać 255 LVL!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
90 odpowiedzi w tym temacie

#16 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 14 sierpień 2017 - 13:26

ItemShop jest tak zbalansowany, że inwestowanie w niego nie daje innemu graczowi nie wiadomo jakiej przewagi. Z tego co się orientuje na innych serwerach własnie poprzez ItemShop możemy stać się najlepsi, gdzie jest to po prostu bez sensu.

Przez is kupiłem w ciągu 3 dni eq warte ~33kb + petsa wartego około 50kb + kostium za 20kb xD


Użytkownik Hyunnim // Damian edytował ten post 14 sierpień 2017 - 13:26

Dołączona grafika


#17 GeForce

GeForce

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Dołączył śro, 08 lip 15
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGrudziądz
  • Województwo:K-pomorskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shinovar
  • Gildia:Eternals
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Shinovar


Napisano 14 sierpień 2017 - 13:38

Ale po co grać na 135 jak taki 255 przyjdzie i cie na skilla położy? ;d

No na 255 nic sie nie dzieje , bo każdy tu układy ma z gildiami ale nie długo to sie zmieni , będą spore zadymy i w dodatku na youtube polecą.

 

No wiadomo, że eq na 255 otchłani/pradawnych musi troche zająć to nie jakis gówniany serwer gdzie w miesiąc ma sie wszystko na maxa tylko robi się to latami a jak komuś sie nie chce chociaż ma czas to jest po prostu za słaby na tą grę.

A na 135 co ci da , że wyexpisz sobie taki lvl w 40-60 min i potem latasz z klasowym eq jak przyjdzie inna klasa to 7 itemów z ekwipunku musisz jak najszybciej zmieniać żeby na skilla nie paść.

 

Z tego co widze to 135 latają w bojownikach wartych 20-40kb i broniach walentynkowych wartych też koło 20kb jeszcze pewnie 4 sety eq bestii +9 mają + razadora więc za to mogli być już spokojnie 255 lvl z petem kupić , piekelne buty i kolce +9 i eq otchlani +0 .


"Beatka ma zawsze rację , nie ma się co z nią kłócić"

#18 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 14 sierpień 2017 - 13:58

damian no fajnie ze inwestujesz w isa mi sie to podoba ale na tym servie ladujac w isa mozesz grac wlasnie na 135 bo gdybys mial kupic przez isa eq na 255 to powodzenia z wyplaceniem sie ;D.

na tym servie ladujac w isa naprawde duzej przewagi sie nie zyskuje jedynie na poczatku a pozniej to chyba bys musial miec portel wielkosci ciezarowki.

poza tym skoro to ci dalo taka przewage nad innymi sprobuj zawalczyc z jakims 255 co ma eq ciekawe ile dostaniesz ^^


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#19 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 14 sierpień 2017 - 14:08

damian no fajnie ze inwestujesz w isa mi sie to podoba ale na tym servie ladujac w isa mozesz grac wlasnie na 135 bo gdybys mial kupic przez isa eq na 255 to powodzenia z wyplaceniem sie ;D.

na tym servie ladujac w isa naprawde duzej przewagi sie nie zyskuje jedynie na poczatku a pozniej to chyba bys musial miec portel wielkosci ciezarowki.

poza tym skoro to ci dalo taka przewage nad innymi sprobuj zawalczyc z jakims 255 co ma eq ciekawe ile dostaniesz ^^

Mam zakupiona bron otchlani i zbr dla szpanu juz ;D


Dołączona grafika


#20 Bubi4123

Bubi4123

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów
  • Dołączył sob, 05 sie 17

Napisano 14 sierpień 2017 - 14:23

O Chrystusie panie, co ja tu czytam...

 


1. Nowy gracz wbije 254/255 i co dalej? Nic, bo nie ma bryłek a bez bryłek nie zrobi eq (bez eq nie pójdzie na mapki).
 

A od czego są mapki typu DT lub Razador? Z tego co wiem to was nie interesują zarobki na 135 lv i EQ exp a jedynie EQ pvp i pety pod 135 lv. Nie macie bryłek? Ciekawa bajeczka.

 


 
 
2. Gra na 254/5 jest cholernie ciężka. Samo zrobienie biologa jest drogie a co dopiero eq (gdzie broń otchłani +20 to średnio wydatek ok 200kb). To jak tu zrobić całe eq? Nie czepiałbym się, że jest trudno ale jednak jest to serwer Easy / Med. 
 
Za tyle co kosztuje ta jedna broń na max levelu tutaj można mieć już ponad 4 sety do pvp + pet + kostiumy.
 
*Zapamiętajcie to, że ktoś w eq i z doświadczeniem na serwerze zarobi te 10kb (albo i więcej) dziennie jak się wysili to nie znaczy, że nowy gracz też.

A kto wam nakazuje od razu po osiągnięciu 254 lv latać w EQ otchłani +20? Może od razu pradawne, co :D ?

Po prostu wy nie lubicie gdy ktoś was ubija, a na 254 są oponenci mocniejsi niż gracze bez EQ grający 3 dni. I to dużo mocniejsi...

Skoro zarabiacie 10kb dziennie to jaki to jest problem zarobić na tego typu EQ? Czyżby się nie chciało? Lepiej mieć szybko gotowe rzeczy do bicia graczy?

Przecież ci co aktualnie grają na 254/255 z otchłaniami i pradawnymi też musieli do tego jakoś dojść. Co, oni mieli dużo łatwiej?

Jeszcze nawiązując do posta @GeForce - za te wszystkie bajery, pety, kostiumy i kilka setów EQ byłoby jedno dobre EQ pvp na 254. Ale "Dobre" was nie interesuje, każdy wie dlaczego.

 

 

 
3. Na 254/5 nic się nie dzieje. Nigdzie nie widać tego waszego super pvp na maksymalnym poziomie. Wszyscy afczycie albo chodzicie na mapki o ile macie eq. 

Dla chcącego nic trudnego. Nie jest problem znaleźć sobie partnera do pvp, często nawet w m1 się biją. Zresztą, co za problem napisać do takiego typka z Amnezji (Oni lubią PVP) i wyzwać na pojedynek? Co, portki się wam trzęsą? Bo wiecie, że dostaniecie wpierdziel, taki jaki wy na 135 możecie rozdawać do woli?

 

 

 
4. Wbijesz 254 i skończysz jako pseudo kox, który będzie bić 100 lvle w m1 bo na nic innego nie będzie cię stać.
 

A siedząc na 135 kończysz tak samo, z taką różnicą, że tam nie ma doświadczonych graczy z 254 lv.

 

 

 
Wniosek taki, że gra na max levelu jest czasochłonna, trudna a na koniec jak zrobisz to pro elo eq to i tak się zanudzisz na śmierć. :)
 

Czyli ty i twoi koledzy są lamusami potrafiącymi tylko bić słabeuszy zaczynających grę.

Gra na 254 nie jest za trudna, tylko są trudniejsi przeciwnicy, którzy grają na 254 lv dłużej.

Gdybyście te godziny lania graczy na 135 lv przeznaczyli na pracę na 254 lv to by nie było "Za trudno", hehe.

 

thumb_virtualmt21502724178__beztytulu.pn

No to wszystko wyjaśnione.

Winny szuka alibi.


Użytkownik Bubi4123 edytował ten post 14 sierpień 2017 - 14:36

  • r4ng0s lubi to

#21 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 14 sierpień 2017 - 14:35

O Chrystusie panie, co ja tu czytam...

 

A od czego są mapki typu DT lub Razador? Z tego co wiem to was nie interesują zarobki na 135 lv i EQ exp a jedynie EQ pvp i pety pod 135 lv. Nie macie bryłek? Ciekawa bajeczka.

 

A kto wam nakazuje od razu po osiągnięciu 254 lv latać w EQ otchłani +20? Może od razu pradawne, co :D ?

Po prostu wy nie lubicie gdy ktoś was ubija, a na 254 są oponenci mocniejsi niż gracze bez EQ grający 3 dni. I to dużo mocniejsi...

Skoro zarabiacie 10kb dziennie to jaki to jest problem zarobić na tego typu EQ? Czyżby się nie chciało? Lepiej mieć szybko gotowe rzeczy do bicia graczy?

Przecież ci co aktualnie grają na 254/255 z otchłaniami i pradawnymi też musieli do tego jakoś dojść. Co, oni mieli dużo łatwiej?

 

Dla chcącego nic trudnego. Nie jest problem znaleźć sobie partnera do pvp, często nawet w m1 się biją. Zresztą, co za problem napisać do takiego typka z Amnezji (Oni lubią PVP) i wyzwać na pojedynek? Co, portki się wam trzęsą? Bo wiecie, że dostaniecie wpierdziel, taki jaki wy na 135 możecie rozdawać do woli?

 

A siedząc na 135 kończysz tak samo, z taką różnicą, że tam nie ma doświadczonych graczy z 254 lv.

 

Czyli ty i twoi koledzy są lamusami potrafiącymi tylko bić słabeuszy zaczynających grę.

Gra na 254 nie jest za trudna, tylko są trudniejsi przeciwnicy, którzy grają na 254 lv dłużej.

Gdybyście te godziny lania graczy na 135 lv przeznaczyli na pracę na 254 lv to by nie było "Za trudno", hehe.

 

thumb_virtualmt21502724178__beztytulu.pn

No to wszystko wyjaśnione.

Winny szuka alibi.

Kolego. Zapewniam cię, że kolega ma szamana 255 z eq pradawnych i nie gadaj, że są lamusami xD Jak bym chciał to bym sobie kupił też takie eq w 3 dni, więc mi tutaj nie pierdziel głupot. Wole grać na 135 i tyle bo jest ciekawie a ty od razu obrażasz kogoś od lamusów. Co do zarobku 10kb dziennie to jest tylko przykład. I nikt z nowych graczy tyle nie zarobi w 1 dzień. Nie pisz mi tu o doświadczeniu w metinie czyli klikaniu spacji  potków i 1,2,3 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Dołączona grafika


#22 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 14 sierpień 2017 - 14:37

Temat godny wypowiedzi 90% gildii kiedy miał wejść system gildyjny z tak zwanymi "obowiązkowymi" wojnami" 

99.9% odpowiedzi była mniej więcej w deseń autora tego tematu, mianowicie "GILDIE NIE SĄ PO TO ŻEBY SIĘ BIĆ" i bądź tu człowieku mądry na tego typu argumenty....

szkoda słów.

Pozdrawiam.


  • Morganax i quality951 lubią to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#23 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 14 sierpień 2017 - 14:43

Temat godny wypowiedzi 90% gildii kiedy miał wejść system gildyjny z tak zwanymi "obowiązkowymi" wojnami" 

99.9% odpowiedzi była mniej więcej w deseń autora tego tematu, mianowicie "GILDIE NIE SĄ PO TO ŻEBY SIĘ BIĆ" i bądź tu człowieku mądry na tego typu argumenty....

szkoda słów.

Pozdrawiam.

Jakoś to wy nie macie logicznego argumentu na wbijanie 255. Co jest nie tak z tymi argumentami? W przeciwieństwie do waszych nie są wyssane z palca. Wszystko co tu jest napisane to prawda i wszyscy o tym wiedzą ale bronienie pseudo honoru w virtualnej grze bez żadnych logicznych argumentów jest ważniejsze ;)

Zresztą ludzie nie pasuje wam to zamiast obrażania kogoś zróbcie własny temat dlaczego warto wbić ten 255. Chętnie poczytam te głupoty. 

Ten temat ma na celu poinformowanie nowszych użytkowników, że się grubo rozczarują na max lvl + granie z ludźmi do których nic nie dociera to już w ogóle szczyt marzeń xD. 

Przypominam wam ludzie: To jest ku*wa gra i tu się powinno grać dla przyjemności a nie dla mapek 24/7, których 3/4 ludzi nie lubi. A wy zrobiliście tak drogie itemki na 255, że w przeliczeniu na zł miecz otchłani +20 to jest 2000 zł xD. I to na serwerze easy / med. Weźcie chociaż tam zmieńcie na ten hard żeby ludzie wiedzieli na co idą.


Użytkownik Hyunnim // Damian edytował ten post 14 sierpień 2017 - 14:48

  • DukeSxPompa lubi to

Dołączona grafika


#24 Penga

Penga

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Dołączył pią, 22 sty 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFredekBezKredek
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Penga/lSzewczyKl
  • Gildia:Kredek Bez Fredek
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Siema ja jestem Fredek :)

Napisano 14 sierpień 2017 - 14:45

i znow sie zaczyna:) powiedzcie mi co sie dzieje na 254/255 lvl bije sie ktoś? Nie stoją wszyscy w kole czyli nic nowego a jak juz sie bija to mozna ich policzyc na palcach jednej reki ... na 135 przynajmniej masz sie z kim pobic i jest jakaś rywalizacja o spota czy cos


virtualmt21501151824__mrocznapenga.png


#25 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 14 sierpień 2017 - 14:50

i znow sie zaczyna:) powiedzcie mi co sie dzieje na 254/255 lvl bije sie ktoś? Nie stoją wszyscy w kole czyli nic nowego a jak juz sie bija to mozna ich policzyc na palcach jednej reki ... na 135 przynajmniej masz sie z kim pobic i jest jakaś rywalizacja o spota czy cos

Sama atmosfera na ich levelu... Siedzenie z ludźmi, którzy cię prędzje na ts styrają niż pogadają jak człowiek z człowiekiem... Temat powstał aby poinformować nowych graczy, że nie opłaca się wbijać max levela a tu się zaczyna niezła drama... Nie podoba się to proszę zrobić lepszy temat o zaletach gry na 255! Poczytam z miłą chęcią takie brednie.


Dołączona grafika


#26 Penga

Penga

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Dołączył pią, 22 sty 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFredekBezKredek
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Penga/lSzewczyKl
  • Gildia:Kredek Bez Fredek
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Siema ja jestem Fredek :)

Napisano 14 sierpień 2017 - 14:53

wiesz wbicie 135 zrobic eq robiac postke od 0 to jest chwila  :) ciekawe 


virtualmt21501151824__mrocznapenga.png


#27 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 14 sierpień 2017 - 15:06

penga przypominam ze gdy zrobilem temat wraz z ankieta gdzie 1 propozycja byla nowa mapa publiczna dla 254/255 to glosowales na nie :)


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#28 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 14 sierpień 2017 - 15:31

 

 

thumb_virtualmt21502724178__beztytulu.pn

No to wszystko wyjaśnione.

Winny szuka alibi.

No muszę już to napisać.

Czy wy się k*rwa możecie odpierd*lić od tej gildii? A przynajmniej nie wsadzać każdego do jednego worka! Nie lubicie kogoś z gildii to sobie z nim to wyjaśnijcie. A nie od razu, że ktokolwiek jest w Patriotic to musi być zjebany itd. Ja do gildii doszedłem kilka dni temu i mam wyj*bane co tu się działo wcześniej. 

A wy ludzie umiecie się tylko czepiać wszystkiego co można. Współczuję wam i to bardzo. 


Dołączona grafika


#29 BezPowrOtnY

BezPowrOtnY

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 233 postów
  • Dołączył nie, 07 gru 14
  • MiastoKujawsko-Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Azym
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Muzyka - Hip-Hop

Napisano 14 sierpień 2017 - 15:33

Po części macie rację, ale nie uszczęśliwiajcie kogoś na siłę. Skoro ktoś chcę mieć ten 254/255 to niech sobie go wbije i próbuje robić coraz to lepsze eq, niektórzy lubią się z tym bawić, to samo z mapkami, może lubią latać mapy ze znajomymi, zamiast obijać 92lvl na oponkach z eq all7. Skoro chcecie sobie siedzieć na 135 bo uważacie, że tam jest większy fun to kto wam broni? A to, że inni gadają: a bo 254 się powinno wbijać i otchłanie i tak dalej. To tylko gadanie, to wy przecież decydujecie co chcecie osiągnąć w grze i co chcecie grać. Jeden woli PVM a drugi PVP, proste. Skoro ktoś chce mieć 255 i afczyć w pradawnych w m2 to niech se to robi, w czym problem? Moim zdaniem wasze argumenty są w większości bezsensowne, każdy ma prawo własnego wyboru jak chce grać. Ja na przykład gram tu długi czas i sobie gram tym 254 wojem, robię sobie jakieś tam mapki od czasu do czasu i jakoś nie ciągnie mnie do bicia się przez 30 minut o spota w DT, którego i tak pewnie bym stracił bo wbije mi pół gildii Dyniowych czy innych typków. Wolę sobie pograć PVM w samotności niżeli kłócić się z typami, którzy jedynie potrafią zwyzywać twoją matkę (oczywiście nie wszyscy). Także wbijanie maksymalnego poziomu, a stanie w miejscu na 135 to tak naprawdę wybór każdego gracza i nic wam do tego, a twierdzenie, że nowi gracze się zawiodą na 254, to kolejna głupota. Czemu mają się zawieść? Zanim wbiją 254 to chyba najpierw popatrzą rynek, obczają trochę serwer i w połowie drogi sami zadadzą sobie pytanie czy chcą maxować postać czy chcą się bawić na 135lvl w wojnę o spota.


  • ¢яιєℓℓ i taxer1921 lubią to

#30 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 14 sierpień 2017 - 15:35

Po części macie rację, ale nie uszczęśliwiajcie kogoś na siłę. Skoro ktoś chcę mieć ten 254/255 to niech sobie go wbije i próbuje robić coraz to lepsze eq, niektórzy lubią się z tym bawić, to samo z mapkami, może lubią latać mapy ze znajomymi, zamiast obijać 92lvl na oponkach z eq all7. Skoro chcecie sobie siedzieć na 135 bo uważacie, że tam jest większy fun to kto wam broni? A to, że inni gadają: a bo 254 się powinno wbijać i otchłanie i tak dalej. To tylko gadanie, to wy przecież decydujecie co chcecie osiągnąć w grze i co chcecie grać. Jeden woli PVM a drugi PVP, proste. Skoro ktoś chce mieć 255 i afczyć w pradawnych w m2 to niech se to robi, w czym problem? Moim zdaniem wasze argumenty są w większości bezsensowne, każdy ma prawo własnego wyboru jak chce grać. Ja na przykład gram tu długi czas i sobie gram tym 254 wojem, robię sobie jakieś tam mapki od czasu do czasu i jakoś nie ciągnie mnie do bicia się przez 30 minut o spota w DT, którego i tak pewnie bym stracił bo wbije mi pół gildii Dyniowych czy innych typków. Wolę sobie pograć PVM w samotności niżeli kłócić się z typami, którzy jedynie potrafią zwyzywać twoją matkę (oczywiście nie wszyscy). Także wbijanie maksymalnego poziomu, a stanie w miejscu na 135 to tak naprawdę wybór każdego gracza i nic wam do tego, a twierdzenie, że nowi gracze się zawiodą na 254, to kolejna głupota. Czemu mają się zawieść? Zanim wbiją 254 to chyba najpierw popatrzą rynek, obczają trochę serwer i w połowie drogi sami zadadzą sobie pytanie czy chcą maxować postać czy chcą się bawić na 135lvl w wojnę o spota.

Nie bronimy nikomu wbijać 254. To tylko temat informujący jak to wygląda. A odpowiedzi, które tutaj napisało większość osób w tym nawet GM same za siebie mówią jaka tam panuje atmosfera. ;)


Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych