Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Modyfikacja zorda oraz wykorzystanie mapy metin v2!



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

Ankieta: TAK czy NIE (54 użytkowników oddało głos)

Propozycja 1:

  1. TAK (26 głosów [48.15%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 48.15%

  2. NIE (28 głosów [51.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 51.85%

Propozycja 2:

  1. TAK (27 głosów [50.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 50.00%

  2. NIE (27 głosów [50.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 50.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów
54 odpowiedzi w tym temacie

#16 Bagufix

Bagufix

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 146 postów
  • Dołączył śro, 15 cze 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Incognito

Napisano 04 marzec 2024 - 07:14

Ciekawe czy misiek jest w stanie coś takiego napisać, bo póki co to są problemy z podstawowymi rzeczami, a tutaj takie wygórowane propozycje. Swoją drogą jak pisałem żeby podnieść drop towszystkim pasowało jak było nagle teraz drop słaby.... co mają powiedzieć gracze co od 0 graja xD

 

Czysta hipokryzja z waszej strony, sami mieliście bekę jak ktoś pisał że drop słaby pisaliście tak bywa teraz nagle wam się zawodziło że drop z zorda słaby ojoj

 

1.Na ten moment drop jest odpowiedni, to że ci łezka nie poleci przez 1 czy 2 dni latania to nie oznacza że mapa jest już do zmiany :D

 

Jakby drop był taki zły to glejty nie chodziły by po 1,1kb+.... kiedyś można było je kupić za 500b.

Ja tam ostatnio trochę więcej tego latam i nie ma co narzekać... jedyne co do poprawy to drop przydziału ( czasami trzeba czekać 40min....)

1. Na nie.

 

Z tego co zaobserwowałem w trakcie gry to większość komentujących posiada dosyć dobre eq exp, więc śmiałbym twierdzić, że ta propozycja z zordem to jest nawet trochę pod innych graczy, typu was aniżeli pod graczy z gildii takich jak np. Despotic czy Amnezja gdyż oni pewnie wolą pójść na mrocznego dragona z którego mają kilka tysięcy brył.

 

Moim zdaniem jako przeciętnego gracza, propozycja z zordem jak najbardziej na tak, zwłaszcza, że ma już on trochę lat i nie było nic zmieniane z jego poziomem trudności, a eq cały czas idzie do przodu.

 

Pozdrawiam.


  • Restive lubi to

#17 DonAnonim

DonAnonim

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 176 postów
  • Dołączył czw, 13 sty 22
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tobiasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Hobby:Kalistenika <3


Napisano 04 marzec 2024 - 07:26

Podliczał z was ktoś koszty wejścia do kwoty zwrotu za mapę? Koszt na ten moment to medal +/-500b +255b +1100/1200 za glejt. Wychodzi to 1855-1955 za wejście, a drop? Masz standardowo 400b + pare bryłek ze smoka, gdzie z reguły jest to 65. W przybliżeniu dajmy 500b. Aby wyjść na 0 z zorda musiałoby polecieć albo 3 medale, albo medalion + coś. Wiem, że jeszcze jest drop z Nagiń, ale biorąc to na moim przykładzie to z reguły są albo puste, albo lecą tylko stale. Także aby ta mapa się zwróciła w tym momencie musisz mieć szczęście, bo zord jest z reguły pusty. Pewnie parę osób powie "No ale może Ci polecieć szkata petsów lub łezka". Tak może tylko jak często to się dzieje? Ja przy robieniu sparingu na naginie i paru do zorda otrzymałem z tych itemów dokładnie "NIC". Dlatego nie chce mi się w tym momencie nawet kończyć sparingu przy obecnej cenie glejtów. 
Ta propozycja odnośnie Zorda nie jest dla zgłaszających, bo oni nawet tego nie biegają. To jest sugestia mająca na celu poprawić sytuację osób, które to katują,


Chłopie idąc tym tokiem myślenia to ja nie wiem. Zrób ze 150 map i zobaczysz tego efekty, to tak samo inne mapki raz ci oddadzą a raz latasz po 50 map i chuya z tego masz. Przypominam, że jest to serwer medium nie easy :)

#18 Bagufix

Bagufix

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 146 postów
  • Dołączył śro, 15 cze 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Incognito

Napisano 04 marzec 2024 - 07:31

Chłopie idąc tym tokiem myślenia to ja nie wiem. Zrób ze 150 map i zobaczysz tego efekty, to tak samo inne mapki raz ci oddadzą a raz latasz po 50 map i chuya z tego masz. Przypominam, że jest to serwer medium nie easy :)

 

Jeśli jest medium to czy nie powinien być boss cięższy?

 

Jakich map, 150 zordów?



#19 Restive

Restive

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 104 postów
  • Dołączył pią, 26 paź 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Haruchiyo
  • Gildia:AmnezjaTOP1
  • Nick na TS:Haruchiyo

Napisano 04 marzec 2024 - 07:34

Chłopie idąc tym tokiem myślenia to ja nie wiem. Zrób ze 150 map i zobaczysz tego efekty, to tak samo inne mapki raz ci oddadzą a raz latasz po 50 map i chuya z tego masz. Przypominam, że jest to serwer medium nie easy :)

Dla twojej wiadomości sparingi na obydwu naginiach to jest 175-176  map (zależy czy ostatnich pilnujesz, aby zbić sobie na jednym zordzie do obydwu misji) czyli zrobiłem nawet więcej niż zasugerowałeś. Polecam zgłębić podstawy matematyki i dopiero się wypowiadać. Tak jak pisałem propozycja z zordem nie jest ani dla mnie, ani dla zgłaszającego.



#20 DonAnonim

DonAnonim

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 176 postów
  • Dołączył czw, 13 sty 22
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tobiasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Hobby:Kalistenika <3


Napisano 04 marzec 2024 - 07:38

Dla twojej wiadomości sparingi na obydwu naginiach to jest 175-176  map (zależy czy ostatnich pilnujesz, aby zbić sobie na jednym zordzie do obydwu misji) czyli zrobiłem nawet więcej niż zasugerowałeś. Polecam zgłębić podstawy matematyki i dopiero się wypowiadać. Tak jak pisałem propozycja z zordem nie jest ani dla mnie, ani dla zgłaszającego.


No to przykro mi, że chuy z tego miałeś takie są realia, ja raz na 150 map miałem zarobku ponad 300kb a raz byłem na minusie lub wychodziłem na 0. Trzeba latać a nie pisać, że chuyowo. Ludzie wcześniej pisali, że drop ***owy to zostawali wyśmiewani, że jak to przecież jest git drop.

#21 DonAnonim

DonAnonim

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 176 postów
  • Dołączył czw, 13 sty 22
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tobiasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Hobby:Kalistenika <3


Napisano 04 marzec 2024 - 07:43

Jeśli jest medium to czy nie powinien być boss cięższy?

Jakich map, 150 zordów?


Tak 150 map zordow, a co do cięższego Bosa to już nie do mnie pretensje :)

Użytkownik DonAnonim edytował ten post 04 marzec 2024 - 07:44


#22 Restive

Restive

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 104 postów
  • Dołączył pią, 26 paź 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Haruchiyo
  • Gildia:AmnezjaTOP1
  • Nick na TS:Haruchiyo

Napisano 04 marzec 2024 - 07:59

No to przykro mi, że chuy z tego miałeś takie są realia, ja raz na 150 map miałem zarobku ponad 300kb a raz byłem na minusie lub wychodziłem na 0. Trzeba latać a nie pisać, że chuyowo. Ludzie wcześniej pisali, że drop ***owy to zostawali wyśmiewani, że jak to przecież jest git drop.

Powiedz mi po co mam to latać jak to jest nie opłacalne? W tej chwili dużo bardziej jest opłacalna taka warownia, gdzie fragmenty X wystrzeliły z ceną do góry. Zbrojownia również jest bardziej opłacalna sprzedając wydropione z niej glejty i ulepy do npc. V1 gdy medale się zwracają również jest bardziej opłacalna od tego. Pradawka przy obecnej cenie lalek, worków, metali 15% również lepiej oddaje. Dalej nie widzisz tego, że robiąc eq na zorda zderzasz się z ścianą i wracasz na wcześniejsze mapy, bo zwyczajnie lepiej oddają.


Użytkownik Restive edytował ten post 04 marzec 2024 - 08:00


#23 DonAnonim

DonAnonim

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 176 postów
  • Dołączył czw, 13 sty 22
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tobiasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Hobby:Kalistenika <3


Napisano 04 marzec 2024 - 08:22

Powiedz mi po co mam to latać jak to jest nie opłacalne? W tej chwili dużo bardziej jest opłacalna taka warownia, gdzie fragmenty X wystrzeliły z ceną do góry. Zbrojownia również jest bardziej opłacalna sprzedając wydropione z niej glejty i ulepy do npc. V1 gdy medale się zwracają również jest bardziej opłacalna od tego. Pradawka przy obecnej cenie lalek, worków, metali 15% również lepiej oddaje. Dalej nie widzisz tego, że robiąc eq na zorda zderzasz się z ścianą i wracasz na wcześniejsze mapy, bo zwyczajnie lepiej oddają.


Każda mapa jest czasami opłacalna, na zordzie jak poleci ci szkata to za 25k idzie opchnąć nawet :)

#24 Restive

Restive

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 104 postów
  • Dołączył pią, 26 paź 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Haruchiyo
  • Gildia:AmnezjaTOP1
  • Nick na TS:Haruchiyo

Napisano 04 marzec 2024 - 08:28

Każda mapa jest czasami opłacalna, na zordzie jak poleci ci szkata to za 25k idzie opchnąć nawet :)

Dobre stwierdzenie "Jak poleci".  Jak Ci poleci po 150 mapach to uwaga nie zwróci Ci wszystkich tych map. Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że powinieneś liznąć trochę podstaw matematyki.



#25 DonAnonim

DonAnonim

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 176 postów
  • Dołączył czw, 13 sty 22
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tobiasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Hobby:Kalistenika <3


Napisano 04 marzec 2024 - 08:31

Dobre stwierdzenie "Jak poleci".  Jak Ci poleci po 150 mapach to uwaga nie zwróci Ci wszystkich tych map. Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że powinieneś liznąć trochę podstaw matematyki.


Ale chłopie na każdej mapie tak jest raz poleci raz nie. A się skupiłeś na jednej mapie i chuy.

#26 Clade

Clade

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów
  • Dołączył pią, 09 gru 22
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGD
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Clade
  • Gildia:GuMisiE
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Clade

Napisano 04 marzec 2024 - 08:43

Czym trudniejsza mapa czyli potrzeba lepszego eq to zarobek powinien być większy, a niestety przy cenie wejściówki na zorda zarobek jest znikomy lub ujemny. Bardziej opłaca się biegać warownie niż zorda w tej chwili. Liczycie bo łezka lub szkata petow których drop jest bardzo rzadki. Zrób 150 zordow policz ile ci to czasu zajęło, oblicz wejściówki i zarobek i przelicz to sobie na stawkę godzinną to będzie śmieszny zarobek

#27 Restive

Restive

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 104 postów
  • Dołączył pią, 26 paź 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Haruchiyo
  • Gildia:AmnezjaTOP1
  • Nick na TS:Haruchiyo

Napisano 04 marzec 2024 - 08:48

Ale chłopie na każdej mapie tak jest raz poleci raz nie. A się skupiłeś na jednej mapie i chuy.

Bo porównując koszt wejścia do zwrotu ta mapa jest najmniej opłacalną z tych wyższych. Dla porównania magiczna mapa 10-20b. Zrobisz ich przykładowo 15 i już masz ulepy do npc, któe CI zwrócą z nawiązką koszty wejścia. Do tego jak poleci glejt lub medal, które często tam lecą masz zarobek kilkukrotnie pomnożony względem kosztu wejścia. Warownica - koszt wejścia 80-90B. Ulepy z posejdona szybko się uzbierają aby do npc wrzucić. Dodatkowo masz czosnki, kruce, które są w cenie. Trochę mniejsze ulepy typu łodzie też mają swoją cenę. Glejt i medal również powiekszą Ci czysty zysk. Na pradawce leci średnio 4-5 lalek na mapę, gdzie jest ich niedobór na rynku. Wczoraj dla przykładu ktoś kupił je po 200b za sztuke. Z golema, gentlemana, demona, zerona masz szanse na kilka bryłek. Dodatkowo dochodzi szansa na metale 10 i 15. po 10 mapach na pewno będzie się na plusie. v1 v2 v3 nie wspominam, bo wiadomo jak z nimi jest. Nawet krysia z samych metków lepiej oddaje nie wspominając o najcenniejszych ulepach, które nie lecą jakoś wybitnie. Podaje Ci przykłady do wszystkich map, a ty dalej twierdzisz, że czepiam się tylko jednej mapy, która zwyczajnie w 70% przypadków nie zwraca się. 



#28 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1835 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 04 marzec 2024 - 09:54

Nie każda mapka z każdym wejściem się zwróci, a co do ZORDA bardzo dobrze pamiętam jak ADMIN go "poprawił na silniejszego" i za 5min musiał to cofać :) jeżeli latanie na tą mapkę się nie opłaca można sprzedać glejty i mieć z tego zarobek. Pamiętam jak na początku z Nemerki był "uj** zarobek i mapa", aż nagle wpadła poprawka dropu bo ktoś się spłakał (oczywiście chcieli sobie zrobić skrzydła), a certy spadły diametralnie z ceny i tylko teraz na walentynki trochę więcej ich poszło ^^ 

Jeżeli zord ma być trudniejszy to aby było sprawiedliwie niech taka kryształka będzie silniejsza lub z ostatniego bossa będzie mniejszy zarobek mówię tu o bryłkach, ponieważ są też osoby, które robią EQ i które gromadzą ulepki, a później latają z płaczem, że jest za dużo ulep na rynku (bo oni juz eq zrobili i teraz chcą tylko zarabiać).

Nigdy nikomu nie dogodzi :) tylko na serwerze są też inni GRACZE 


“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#29 Clade

Clade

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów
  • Dołączył pią, 09 gru 22
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGD
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Clade
  • Gildia:GuMisiE
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Clade

Napisano 04 marzec 2024 - 10:25

Nie każda mapka z każdym wejściem się zwróci, a co do ZORDA bardzo dobrze pamiętam jak ADMIN go "poprawił na silniejszego" i za 5min musiał to cofać :) jeżeli latanie na tą mapkę się nie opłaca można sprzedać glejty i mieć z tego zarobek. Pamiętam jak na początku z Nemerki był "uj** zarobek i mapa", aż nagle wpadła poprawka dropu bo ktoś się spłakał (oczywiście chcieli sobie zrobić skrzydła), a certy spadły diametralnie z ceny i tylko teraz na walentynki trochę więcej ich poszło ^^ 
Jeżeli zord ma być trudniejszy to aby było sprawiedliwie niech taka kryształka będzie silniejsza lub z ostatniego bossa będzie mniejszy zarobek mówię tu o bryłkach, ponieważ są też osoby, które robią EQ i które gromadzą ulepki, a później latają z płaczem, że jest za dużo ulep na rynku (bo oni juz eq zrobili i teraz chcą tylko zarabiać).
Nigdy nikomu nie dogodzi :) tylko na serwerze są też inni GRACZE

Kryształowa mapa odkąd zacząłem latać ciągle jest robiona na minus ograniczenie czasowe, mniejszy drop, utrudnianie dragona wprowadzając na nim większe ABS to teraz jeszcze proponujesz kolejne obniżenie dropu Bryłek? A latasz go?

Ja zorda nie biegam już od dawna bo się go nie opłaca, biegam kryształke, ale propozycja lepszego zarobku była dla innych dam taki mały przykład.

Pracujesz na zmywaku, szef przychodzi do ciebie z propozycją awansu, dostajesz większe wynagrodzenie i wiadomo większe obowiązki. Idąc waszym tokiem myślenia nie zgadzasz się i zaczynasz strajkować żeby pracownicy na wyższych stanowiskach zarabiali mniej.
  • Bagufix lubi to

#30 DonAnonim

DonAnonim

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 176 postów
  • Dołączył czw, 13 sty 22
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tobiasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Hobby:Kalistenika <3


Napisano 04 marzec 2024 - 10:42

Kryształowa mapa odkąd zacząłem latać ciągle jest robiona na minus ograniczenie czasowe, mniejszy drop, utrudnianie dragona wprowadzając na nim większe ABS to teraz jeszcze proponujesz kolejne obniżenie dropu Bryłek? A latasz go?
Ja zorda nie biegam już od dawna bo się go nie opłaca, biegam kryształke, ale propozycja lepszego zarobku była dla innych dam taki mały przykład.
Pracujesz na zmywaku, szef przychodzi do ciebie z propozycją awansu, dostajesz większe wynagrodzenie i wiadomo większe obowiązki. Idąc waszym tokiem myślenia nie zgadzasz się i zaczynasz strajkować żeby pracownicy na wyższych stanowiskach zarabiali mniej.


Ale co ma dmg Bosa do zarobku z mapy? To twój tok rozumowania mnie dobija z tego co się orientuję i dużo ludzi pisze to na kryształce jest kopalnia bryłek.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)