Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Modyfikacja zorda oraz wykorzystanie mapy metin v2!



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

Ankieta: TAK czy NIE (54 użytkowników oddało głos)

Propozycja 1:

  1. TAK (26 głosów [48.15%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 48.15%

  2. NIE (28 głosów [51.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 51.85%

Propozycja 2:

  1. TAK (27 głosów [50.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 50.00%

  2. NIE (27 głosów [50.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 50.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów
54 odpowiedzi w tym temacie

#31 SoSay

SoSay

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Dołączył czw, 19 kwi 18
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoWrocław
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Kacper
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SoSay
  • Gildia:Kamasutra
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Smile

Napisano 04 marzec 2024 - 10:46

Ale co ma dmg Bosa do zarobku z mapy? To twój tok rozumowania mnie dobija z tego co się orientuję i dużo ludzi pisze to na kryształce jest kopalnia bryłek.


Byku, skoro jest kopalnia brylek to dlaczego tam nie pójdziesz?
  • Risne lubi to

#32 DonAnonim

DonAnonim

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 176 postów
  • Dołączył czw, 13 sty 22
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tobiasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Hobby:Kalistenika <3


Napisano 04 marzec 2024 - 10:49

Byku, skoro jest kopalnia brylek to dlaczego tam nie pójdziesz?


Bo niechce mi się już latać map, mam mniej czasu na grę? I stwierdziłem, że skoro niemam czasu to wolę sobie siedzieć na 255 pvp :). Co swoje to wylatałem więc wystarczy mi narazie, będę chciał to w każdej chwili sobie znowu zrobię exp :)

#33 TwojStaryCPN

TwojStaryCPN

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 70 postów
  • Dołączył pią, 16 gru 22
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:K-pomorskie
  • Imię:Sebastian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TwojStaryCPN
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 04 marzec 2024 - 10:50

Bo porównując koszt wejścia do zwrotu ta mapa jest najmniej opłacalną z tych wyższych. Dla porównania magiczna mapa 10-20b. Zrobisz ich przykładowo 15 i już masz ulepy do npc, któe CI zwrócą z nawiązką koszty wejścia. Do tego jak poleci glejt lub medal, które często tam lecą masz zarobek kilkukrotnie pomnożony względem kosztu wejścia. Warownica - koszt wejścia 80-90B. Ulepy z posejdona szybko się uzbierają aby do npc wrzucić. Dodatkowo masz czosnki, kruce, które są w cenie. Trochę mniejsze ulepy typu łodzie też mają swoją cenę. Glejt i medal również powiekszą Ci czysty zysk. Na pradawce leci średnio 4-5 lalek na mapę, gdzie jest ich niedobór na rynku. Wczoraj dla przykładu ktoś kupił je po 200b za sztuke. Z golema, gentlemana, demona, zerona masz szanse na kilka bryłek. Dodatkowo dochodzi szansa na metale 10 i 15. po 10 mapach na pewno będzie się na plusie. v1 v2 v3 nie wspominam, bo wiadomo jak z nimi jest. Nawet krysia z samych metków lepiej oddaje nie wspominając o najcenniejszych ulepach, które nie lecą jakoś wybitnie. Podaje Ci przykłady do wszystkich map, a ty dalej twierdzisz, że czepiam się tylko jednej mapy, która zwyczajnie w 70% przypadków nie zwraca się. 

Ale ceny glejtów poszły w górę bo ludzie je kupują za tyle więc komuś się opłaca to bieganie a jak ty uważasz, że lepszy zarobek masz na innej mapie to lataj inne i przestań płakać



#34 ALEXIII

ALEXIII

    Niekryty krytyk

  • Płeć Piękna
  • PipPipPipPip
  • 591 postów
  • Dołączył nie, 24 lis 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Aleksandra
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:ALEXIII
  • Gildia:ThunderStorm
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:ALEXIII
  • Hobby:ρѕу¢нє


Napisano 04 marzec 2024 - 10:54

Tak, to prawda Zord nie jest teraz zbytnio opłacalny, jednak trochę nie rozumiem, dlaczego taka propozycja żeby go wzmocnić. Doskonale pamiętam i podejrzewam, że nie tylko ja, ale również Ci, którzy grają co najmniej kilka lat, że kiedyś od Zorda i Naginek mając demo buty +9 i przedwieczną branse +0 dostawało się podobny DMG, jak teraz mając full przedwieczne biżu.  :rolleyes:

Po wprowadzeniu delikatnej zmiany w Zordzie jakiś czas temu (mowa tutaj o dodaniu do dropu medali) było naprawdę w porządku, przez jakiś czas. Później mam wrażenie, że drop został ogarniczony. Przy tej cenie glejtów i medali na chwilę obecną, nie opłaca się go po prostu latać. Przydałoby się po prostu zrobić jakąś niewielką modyfikację i albo dodać coś do dropu albo zwiększyć % na drop np. medali/medalionów.


  • DonAnonim i lFurial lubią to

#35 Restive

Restive

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 104 postów
  • Dołączył pią, 26 paź 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Haruchiyo
  • Gildia:AmnezjaTOP1
  • Nick na TS:Haruchiyo

Napisano 04 marzec 2024 - 10:55

Ale ceny glejtów poszły w górę bo ludzie je kupują za tyle więc komuś się opłaca to bieganie a jak ty uważasz, że lepszy zarobek masz na innej mapie to lataj inne i przestań płakać

Ja płaczę? Ja jak i wszyscy, którzy są na tak chcemy lepiej dla tych co to biegają. Ta propozycja jest dla was nie dla mnie. To że je kupują za tyle to ich problem braku przeliczania kosztów i zysków.



#36 яσуѕєи™

яσуѕєи™

    Inteligent

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1714 postów
  • Dołączył czw, 17 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Roysen
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Roysen


Napisano 04 marzec 2024 - 10:58

Tak, to prawda Zord nie jest teraz zbytnio opłacalny, jednak trochę nie rozumiem, dlaczego taka propozycja żeby go wzmocnić. Doskonale pamiętam i podejrzewam, że nie tylko ja, ale również Ci, którzy grają co najmniej kilka lat, że kiedyś od Zorda i Naginek mając demo buty +9 i przedwieczną branse +0 dostawało się podobny DMG, jak teraz mając full przedwieczne biżu.  :rolleyes:


Po wprowadzeniu delikatnej zmiany w Zordzie jakiś czas temu (mowa tutaj o dodaniu do dropu medali) było naprawdę w porządku, przez jakiś czas. Później mam wrażenie, że drop został ogarniczony. Przy tej cenie glejtów i medali na chwilę obecną, nie opłaca się go po prostu latać. Przydałoby się po prostu zrobić jakąś niewielką modyfikację i albo dodać coś do dropu albo zwiększyć % na drop np. medali/medalionów.


Pewnie dlatego, że do obecnego zorda admin nic nie będzie chciał dodać. Ogólnie propozycja miała byc bardziej pomocna dla ludzi latających tą mapę, ale chyba najlepiej będzie jak się rozejdziemy i zostanie tak jak jest.
  • ¢яιєℓℓ i Charmed lubią to

virtualmt21614438584__online_traffic_sch


#37 DonAnonim

DonAnonim

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 176 postów
  • Dołączył czw, 13 sty 22
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tobiasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Hobby:Kalistenika <3


Napisano 04 marzec 2024 - 10:58

Ja płaczę? Ja jak i wszyscy, którzy są na tak chcemy lepiej dla tych co to biegają. Ta propozycja jest dla was nie dla mnie. To że je kupują za tyle to ich problem braku przeliczania kosztów i zysków.

Ale pytanie zasadnicze czemu nagle zmiana ma być skoro od dawna było pisane, że słaby drop jest.
PS. I wtedy osoby które chcą aktualnie zmiany wyśmiewali osoby które teraz są na nie.

Użytkownik DonAnonim edytował ten post 04 marzec 2024 - 11:03


#38 Clade

Clade

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów
  • Dołączył pią, 09 gru 22
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGD
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Clade
  • Gildia:GuMisiE
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Clade

Napisano 04 marzec 2024 - 11:05

Ale co ma dmg Bosa do zarobku z mapy? To twój tok rozumowania mnie dobija z tego co się orientuję i dużo ludzi pisze to na kryształce jest kopalnia bryłek.


Eh DMG a ABS to 2 różne tematy, ale jesteś tępy żeby to zrozumieć, kryształowa+ dragon jest dobrą mapa pod zarobek latasz ją? Pewnie nie bo jesteś za .... żeby dać tam radę. A czym trudniejsza mapa i silniejsze moby/bosy tym adekwatnie większy zarobek, ale tego nie rozumiesz.

#39 TwojStaryCPN

TwojStaryCPN

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 70 postów
  • Dołączył pią, 16 gru 22
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:K-pomorskie
  • Imię:Sebastian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TwojStaryCPN
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 04 marzec 2024 - 11:13

Ja płaczę? Ja jak i wszyscy, którzy są na tak chcemy lepiej dla tych co to biegają. Ta propozycja jest dla was nie dla mnie. To że je kupują za tyle to ich problem braku przeliczania kosztów i zysków.
 

To, że tobie się nie opłaca nie znaczy, że innym też się nie opłaca. Cena glejtów nie bierze się z niczego bo jak każdy uzna, że się nie opłaca po tyle kupować to szybko ceny glejtów spadną. Widocznie jest dużo osób, które zarabiają nawet przy cenie glejtów 1,1-1,2. Ponowne wzmocnienie Zorda poskutkuje tym, że część osób, która aktualnie jest w stanie zrobić tą mapkę nagle nie będzie miała takiej możliwości więc skoro chcesz lepiej "dla graczy" to chyba lepiej jak więcej osób może sobie go polatać.



#40 Clade

Clade

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów
  • Dołączył pią, 09 gru 22
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGD
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Clade
  • Gildia:GuMisiE
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Clade

Napisano 04 marzec 2024 - 11:13

Bo niechce mi się już latać map, mam mniej czasu na grę? I stwierdziłem, że skoro niemam czasu to wolę sobie siedzieć na 255 pvp :). Co swoje to wylatałem więc wystarczy mi narazie, będę chciał to w każdej chwili sobie znowu zrobię exp :)


Xd najlepsza twoja odpowiedź nie biegam już map nie dropie, ale nie zwiększaj dropu twoje uzasadnienie tu jest bo NIE i uj. Takie ameby głosu nie mają

#41 DonAnonim

DonAnonim

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 176 postów
  • Dołączył czw, 13 sty 22
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tobiasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Hobby:Kalistenika <3


Napisano 04 marzec 2024 - 11:18

Eh DMG a ABS to 2 różne tematy, ale jesteś tępy żeby to zrozumieć, kryształowa+ dragon jest dobrą mapa pod zarobek latasz ją? Pewnie nie bo jesteś za .... żeby dać tam radę. A czym trudniejsza mapa i silniejsze moby/bosy tym adekwatnie większy zarobek, ale tego nie rozumiesz.


Tak się składa, że latałem tą mapę i wiem jak tam jest a tępy to ty jesteś bo jak brakuje Ci argumentów to zaczynasz wyzywać.

Xd najlepsza twoja odpowiedź nie biegam już map nie dropie, ale nie zwiększaj dropu twoje uzasadnienie tu jest bo NIE i uj. Takie ameby głosu nie mają


Synek polecam barana w ścianę walnąć bo cie ewidentnie odkleja. To, że nie latam map nie oznacza, że nie wiem jak tam jest. I tak jak pisałem jakoś niedawno sam wyśmiewałeś osoby które pisały, że drop jest słaby na zordzie.

#42 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1835 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 04 marzec 2024 - 11:19

Kryształowa mapa odkąd zacząłem latać ciągle jest robiona na minus ograniczenie czasowe, mniejszy drop, utrudnianie dragona wprowadzając na nim większe ABS to teraz jeszcze proponujesz kolejne obniżenie dropu Bryłek? A latasz go?
Ja zorda nie biegam już od dawna bo się go nie opłaca, biegam kryształke, ale propozycja lepszego zarobku była dla innych dam taki mały przykład.
Pracujesz na zmywaku, szef przychodzi do ciebie z propozycją awansu, dostajesz większe wynagrodzenie i wiadomo większe obowiązki. Idąc waszym tokiem myślenia nie zgadzasz się i zaczynasz strajkować żeby pracownicy na wyższych stanowiskach zarabiali mniej.


A jak myślisz czemu ta mapa (kryształowa) ciągle jest robiona na minus? Właśnie to wyżej napisałam "przez pewne osoby" i nie mam na myśli dropu ulep tylko mówię o bryłkach :) ja jakoś robiłam tą mapkę/eq bez tego bosa i się dało.

A co do zorda to tak jak napisała Alexi może być lepszy drop glejtow lub medalionów, a może nawet do pająka dodać jakiś lepszy drop glejtow i to będzie wystarczające
  • fafik1, lFurial i TwojStaryCPN lubią to

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#43 Clade

Clade

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów
  • Dołączył pią, 09 gru 22
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGD
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Clade
  • Gildia:GuMisiE
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Clade

Napisano 04 marzec 2024 - 12:19

Tak się składa, że latałem tą mapę i wiem jak tam jest a tępy to ty jesteś bo jak brakuje Ci argumentów to zaczynasz wyzywać.
Synek polecam barana w ścianę walnąć bo cie ewidentnie odkleja. To, że nie latam map nie oznacza, że nie wiem jak tam jest. I tak jak pisałem jakoś niedawno sam wyśmiewałeś osoby które pisały, że drop jest słaby na zordzie.


Nie wyzywam tylko mówię jak jest każdy temat w jakim piszesz wszystko na NIE bo UJ bo mogę i tyle 0 argumentów z twojej strony. A co do rozpędzenia się i zajeb.. głową w mur to przydało by ci się tak zrobić, utylizuje się takie ameby ;)
  • Risne lubi to

#44 Bastille

Bastille

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 658 postów
  • Dołączył śro, 17 sie 11
  • Państwo: Country Flag
  • Miastoxxxx
  • Województwo:W-mazurskie
  • Imię:xxxx
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:xxxx
  • Gildia:xxxx
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:! .
  • Gadu-Gadu:997


Napisano 04 marzec 2024 - 14:07

A jak myślisz czemu ta mapa (kryształowa) ciągle jest robiona na minus? Właśnie to wyżej napisałam "przez pewne osoby" i nie mam na myśli dropu ulep tylko mówię o bryłkach :) ja jakoś robiłam tą mapkę/eq bez tego bosa i się dało.

A co do zorda to tak jak napisała Alexi może być lepszy drop glejtow lub medalionów, a może nawet do pająka dodać jakiś lepszy drop glejtow i to będzie wystarczające

"Ten boss" wymaga skrzydel o wartosci 2.5kkb(+-) oraz wymagana jest przepustka "medalion+glejt" wiec w sumie nie wiadomo czemu wtracasz tutaj dragona xD bez urazy ale troche odklejka, bo propozycja jest po to, zeby ulatwic gre ludziom ktorzy dragona nie lataja ale po odpowiedziach mozna latwo wywnioskowac, ze jednak nie trzeba zadnych zmian, wiec moze i lepiej niech zostanie tak jak jest



#45 Bastille

Bastille

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 658 postów
  • Dołączył śro, 17 sie 11
  • Państwo: Country Flag
  • Miastoxxxx
  • Województwo:W-mazurskie
  • Imię:xxxx
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:xxxx
  • Gildia:xxxx
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:! .
  • Gadu-Gadu:997


Napisano 04 marzec 2024 - 14:14

 

Zord to nie jest ostatnia mapa, żeby trzeba było ją utrudnić bo ludzie ją biegają w przedwiek eq. Idąc twoim tokiem myślenia Pradawną też by trzeba utrudnić bo ludzie biegają w przedwiek i nie mają żadnej trudności w zrobieniu. Gdyby Zord był tak mało opłacalny to nikt by nie kupował glejtów po 1,1-1,2kb  i by spadły z ceny. Jak ci Zord za szybko albo za mały zarobek to możesz iść na Kryształową. 

 

Pradawka jest do ulepszania eq a nie pod zarobek a z zorda jakie itemy dropisz zeby ulepszac eq? Zastanow sie 5 razy zanim wyjdziesz z jakims bezsensownym kontrargumentem. 


  • ¢яιєℓℓ lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)